Latvijas Futbola federācijas (LFF) Apelācijas komiteja (AK) noraidījusi FK "Liepāja" un RFS komandu apelācijas par LFF Disciplinārlietu komitejas (DK) 3. novembra lēmumu.

Iepriekš 19. oktobrī FK "Liepāja" vērsās ar iesniegumu DK ar lūgumu piešķirt RFS zaudējumu ar rezultātu 0:3 un uzlikt 700 eiro naudas sodu, paužot, ka RFS atteicās turpināt "Optibet" virslīgas 22. kārtas spēli ar FK "Liepāja". Savukārt 28. oktobrī RFS vērsās ar iesniegumu DK ar lūgumu ieskaitīt laukuma saimniekam FK "Liepāja" zaudējumu ar 0:3 un piešķirt naudas sodu, paužot, ka FK "Liepāja" nenodrošināja spēles laukuma atbilstību spēles sarīkošanas prasībām.

Par DK 3. novembrī pieņemto lēmumu FK "Liepāja" un RFS iesniedza sūdzības AK. FK "Liepāja" lūdza AK piešķirt RFS par vienpusēju atteikumu turpināt virslīgas 22. kārtas spēli zaudējumu ar rezultātu 0:3 un uzlikt 700 eiro naudas sodu vai nozīmēt mača turpinājumu 23. novembrī, sākot ar spēles 67. minūti. RFS lūdza AK ieskaitīt laukuma saimniekam FK "Liepāja" zaudējumu ar 0:3 un piešķirt naudas sodu.

Pamatojoties uz LFF statūtiem, LFF Juridisko institūciju nolikumu un LFF Disciplināro reglamentu, LFF AK nolēma FK "Liepāja" un RFS sūdzības noraidīt un LFF DK 2020. gada 3. novembrī pieņemto lēmumu atstāt negrozītu.

Lēmums stājas spēkā tā pieņemšanas brīdī. Pilns lēmums klubiem būs pieejams 27. novembrī. Apelācijas komitejas pilns lēmums var tikt pārsūdzēts Starptautiskajā Sporta arbitrāžas tiesā (CAS).