Nedēļas nogalē, 22. un 23. augustā, mājīgajā Majoru pludmales futbola stadionā notiks virkne sacensību, ar kurām noslēgsies pludmales futbola sezona Latvijā.                          

Sestdien tiks aizvadīts Jūrmalas kausa finālturnīrs ar kopvērtējuma astoņu spēcīgāko komandu piedalīšanos. Paralēli tam risināsies arī kausa izcīņa dāmu komandām. Sacensību sākums pulksten 11:00.

Savukārt svētdien ieplānota kausa izcīņa veterānu (35+) komandām un bērniem U-13 vecumā. Dalībnieku skaits katrā turnīrā varētu sasniegt piecas līdz sešas komandas. Sacensību sākums pulksten 11:00.

Pērn par Jūrmalas kausa ieguvējiem kļuva regulārās sezonas uzvarētāji BFS "Atlas Ropaži", kas finālā ar 3:0 pārspēja "Baltic XL", bet trešo vietu izcīnīja PFD komanda. Dāmu turnīrā triumfēja "Strong" vienība, kas finālā ar rezultātu 1:0 pārspēja "Mix" komandu. Trešo vietu izcīnīja SK "Imanta". Visbeidzot, par pirmajiem Latvijas kausa ieguvējiem pludmales futbolā veterāniem (35+) kļuva "Baltic XL" vecmeistari. Piecu komandu konkurencē sudraba medaļas ieguva "Free", bet bronzas – "Beerhouse No1".

Sacensības bērniem tiek organizētas pirmo reizi pēc ilgākas pauzes. Idejas autors un galvenais atbalstītājs ir Mihails Busels - pazīstamākais un titulētākais pludmales futbolists Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas Futbola federācija