Aizvadītajā sestdienā, 11.jūlijā, sākās tradicionālā Jūrmalas kausa izcīņa pludmales futbolā. Pirmajā posmā, kurā piedalījās 12 komandas, tostarp viesi no Lietuvas, uzvaru izcīnīja "Atlas" vienība, kas tikai par punktu apsteidza "Beerhouse", bet par diviem - "Kreiss" un Klaipēdas blices.

"Atlas" vienība, kas savās rindās bija pulcējusi tādas Latvijas pludmales zvaigznes kā Maksims Seņs, Sergejs Vasiļjevs un Mihails Busels, ļoti pārliecinoši aizvadīja priekšsacīkšu cīņas, kurās izcīnīja četras uzvaras piecos mačos, tuvākos sekotājus A grupā – "Kreiss" – apsteidzot par trim punktiem. Kā trešā spēlēm par pirmo līdz sesto vietu kvalificējās "Beerhouse" komanda.

Savukārt B grupā pirmās trīs pozīcijas ieņēma "Baltic XL", "New Project" un Klaipēdas vienības, tādējādi var teikt, ka priekšsacīkšu posms aizritēja bez lieliem pārsteigumiem.

Otrajā posmā visas komandas, atbilstoši priekšsacīkstēs ieņemtajām vietām, turpināja cīņas par pirmo līdz sesto un septīto līdz 12. vietu.

Spēcīgāko vienību grupā cīņa ritēja līdz pat pēdējiem mačiem, finiša spurtā "Atlas" par vienu punktu apsteidzot "Beerhouse", bet par diviem – "Kreiss" un Klaipēdas komandas. Piekto vietu izcīnīja "Baltic XL", bet sesto – "New Project".

Arī vājāko komandu grupā galīgais vietu sadalījums izšķīrās pēdējā kārtā, turklāt noslēguma tabulā septītās vietas ieguvēji "Joga Bonita" pēdējo vietu ieņēmušo "Free" vienību apsteidza vien par četriem punktiem.

Jāpiebilst, ka šogad nedaudz mainījusies punktu uzskaites sistēma, tāpat finālposmā iekļūs tikai astoņas (iepriekš – desmit) labākās vienības trīs posmu kopvērtējumā.

Jūrmalas kausa nākamais, otrais, posms notiks 25.jūlijā, bet pirms tam – 18. un 19. jūlijā – trīs spēcīgākās mūsu valsts komandas turpat Majoru pludmalē uzņems Latvijas-Igaunijas līgas otro posmu.

Informāciju sagatvoja:
Rīgas Futbola federācija