Pagājušo piektdien, 24. janvārī, Latvijas Futbola federācija (LFF) paziņoja 2019. gada laureātu balvu ieguvējus dažādās nominācijās, godinot pašmāju futbola izcilniekus. Kā zināms, par 2019. gada labākajiem Latvijas futbolistiem atzīts Pāvels Šteinbors un Olga Ševcova.

"Liels paldies par novērtējumu! Sajūtas, protams, ir ļoti patīkamas. Saņemt šādu balvu 34 gadu vecumā - tas man ļoti daudz nozīmē. Izjūtu par to lepnumu. Vēlos pateikties visiem cilvēkiem, kuri atdeva savu balsi par mani. Pateicoties viņiem, man ir šāds tituls, tā ka tas ir viņu nopelns lielākā mērā nekā mans. Joprojām pienāk apsveikumi gan no cilvēkiem Latvijā, gan no poļiem - visi ir ļoti priecīgi par to, ka saņēmu šādu titulu," pirmajiem iespaidiem pēc jaunumu saņemšanas dalījās Pāvels Šteinbors, 2019. gada labākais Latvijas futbolists.

Jautāts par spilgtākajām atmiņām un skaistākajiem mirkļiem 2019. gadā futbola laukumos, Pāvels kā pirmo minēja Latvijas izlases uzvaru pār Austrijas valstsvienību. "Pēdējā uzvara pār Austriju atmiņā iespiedās visspēcīgāk. Mēs visi - futbolisti un līdzjutēji - ļoti gaidījām to panākumu. Domāju, tas bija solis uz priekšu, lai arī varbūt tikai mazītiņš. Taču esmu pārliecināts, ka tas bija pirmais solis tam, lai nākotnē viss kļūtu vēl tikai labāk. Jā, uzvara pār Austriju man ir spilgtākais moments 2019. gadā." No klubu karjeras gaitām Pāvels izcēla to, ka aizvadīja kopumā stabilu un labu sezonu Gdiņas "Arka" rindās. Kā zināms, Šteinbors tika nominēts Polijas ekstraklasas labākā vārtsarga titulam 2018./2019. gada sezonā.

"Biju ļoti priecīga uzzināt, ka tiku atzīta par 2019. gada labāko Latvijas futbolisti. Nudien negaidīju, ka trešo gadu pēc kārtas tikšu pie šāda goda," atzina 2019. gada labākā Latvijas futboliste Olga Ševcova. "Aizvadītais gads paliks atmiņā ar spēlēšanu jaunajā klubā. Izdevās arī izcīnīt čempiona titulu. Arī izlašu līmenī bija satraucošas spēles Eiropas mērogā. Vai īpaši atceros gūtos vārtus pret Zviedrijas izlasi? Ne paši vārti, bet visa spēle pret tāda kalibra komandu. Tā bija ļoti vērtīga pieredze un spēcīgas emocijas."