Jau gaidāmajā nedēļas nogalē Salacgrīvā notiks pirmais no iecienītā Zēnu futbola festivāla (ZFF) turnīriem.

Kā pirmie trīs dienu garumā – no 7. līdz 9. jūnijam – cīņā dosies A grupas klubi BFC Daugavpils, FK Tukums 2000, Liepājas Futbola skola, SK Super Nova, Valmiera Glass ViA un Ventspils FA.

Pērn pirmoreiz kopš 2012. gada un kopumā trešo reizi vēsturē ZFF A grupas turnīrā uzvarēja daugavpilieši, kamēr Ventspils FA uzvarēja B grupas sacensībās un tādējādi pirmoreiz kopš 2013. gada tika pie iespējas spēkoties A grupā.

Trīs dienu garumā katra vecuma – U-10, U-11 un U-12 - komandas aizvadīs četras spēles pret saviem vienaudžiem, bet kopvērtējuma vietu sadalījums tiks noteikts, summējot attiecīgā kluba visu vecumu komandu rezultātus. Spēles Zvejnieku parkā notiks vienlaicīgi uz trim laukumiem.

ZFF turnīri jau ierasti piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu, jo ap futbola spēlēm valda mūzikas un dažādu citu aktivitāšu piepildīta atmosfēra. Uz turnīru spēlēm laipni tiek gaidīti visi Salacgrīvas viesi un bērnu vecāki, kuriem tiek dota iespēja nakšņot kempinga teritorijā un izjust šī futbola festivāla sportisko un vasarīgo auru.

Zēnu futbola festivāls ir viens no lielākajiem jauniešu futbola turnīriem Baltijā, kā arī vienīgais šāda formāta turnīrs Eiropā.

ZFF vasaras sezona turpināsies ar B grupas turnīru no 14. līdz 16. jūnijam un C grupas sacensībām no 28. līdz 30. jūnijam.