Latvian Football Strategy 2017-2024

ZFF ir viens no krāšņākajiem Latvijas bērnu un Grassroots futbola gada notikumiem, kā arī Eiropas mērogam unikāls bērnu futbola festivāls. Šī turnīru sērija ir unikāla ne tikai ar spēlēs valdošo festivālam cienīgo atmosfēru, bet arī ar tā sportisko pusi, jo visas komandas cīņās ar vienaudžiem krāj punktus sava kluba kopējai kopvērtējuma ieskaitei. Eiropas futbolam unikālais turnīrs piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu, jo ap futbola spēlēm valda mūzikas un dažādu citu aktivitāšu piepildīta atmosfēra.

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA, REZULTĀTI, APSKATI, FOTO UN VIDEO - WWW.FUTBOLAFESTIVALS.LV

Zēnu futbola festivāls ir viens no lielākajiem jauniešu futbola turnīriem Baltijā, kā arī vienīgais šāda formāta turnīrs Eiropā.

 

  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006

A GRUPA

1. BFC Daugavpils

2. FK Tukums 2000

3. FK Liepāja

4. SK Supernova

5. Valmiera Glass VIA

6. SK Babīte

​B GRUPA

1. FK Ventspils OC

2. JDFS Alberts

3. FK Smiltene

4. Rēzeknes FA

5. FK Dinamo Rīga

6. JFC Skonto

​C GRUPA

1. JFA Jelgava

2. Rīgas Futbola skola

3. AFA Olaine

4. Academ FC

5. FS Leevon

 

A GRUPA

1. FK Tukums 2000

2. FK Liepāja

3. BFC Daugavpils

4. SK Supernova

5. Valmiera Glass VIA

6. JFC Skonto

​B GRUPA

1. SK Babīte

2. Rēzeknes FA

3. FK Dinamo Rīga

4. FK Ventspils OC

5. FK Smiltene

6. Riga FC

​C GRUPA

1. JDFS Alberts

2. JFA Jelgava

3. Rīgas Futbola skola

4. AFA Olaine

5. FS Garkalne Rakari

6. Balvu SC

A GRUPA

1. FK Liepāja

2. SK Supernova

3. FK Tukums 2000

4. BFC Daugavpils

5. JFC Skonto

6. Šitika FS

​B GRUPA

1. Valmieras FK

2. FK Dinamo Rīga

3. Ventspils OC

4. Rēzeknes FA

5. FK Smiltene

6. Rīgas Futbola skola

 

​C GRUPA

1. SK Babīte

2. Rēzeknes FA

3. FK Dinamo Rīga

4. FK Ventspils OC

5. FK Smiltene

6. Riga FC

A GRUPA

1. FK Liepāja

2. FK Tukums 2000

3. BFC Daugava

4. SK Supernova

5. Šitika FS

6. Rēzeknes FA

​B GRUPA

1. JFC Skonto

2. FK Smiltene

3. Rīgas Futbola skola

4. FK Dinamo Rīga

5. FK Ventspils OC

6. FK Jelgava

​C GRUPA

1. Valmieras FK

2. JDFS Alberts

3. SK Kengaroos

4. Jūrmalas SC

5. Academ FC

6. FC Aizkraukle

A GRUPA

1. FK Liepāja

2. FK Tukums 2000

3. BFC Daugava

4. Šitika FS

5. Rēzeknes FA

6. JFC Skonto

​B GRUPA

1. SK Supernova

2. FK Dinamo Rīga

3. FK Ventspils OC

4. FK Jelgava

5. Smiltenes BJSS

6. Rīgas Futbola skola

​C GRUPA

1. Grobiņas sporta centrs

2. Valmieras FK

3. Jūrmalas SC

4. FC Academ Rīga

5. JDFS Alberts

A GRUPA

1. FK Liepājas Metalurgs

2. Šitika Futbola Skola

3. BFC Daugava

4. FK Tukums 2000

5. JFC Skonto

6. FK Ventspils OC

​B GRUPA

1. Rēzeknes BJSS

2. FK Dinamo Rīga

3. Rīgas Futbola skola

4. FK Jelgava

5. Smiltenes BJSS

6. JDFS Alberts

​C GRUPA

1. SK SuperNova

2. Valmieras FK

3. Grobiņas sporta centrs

4. FC Academ Rīga

5. Jūrmalas sporta centrs

6. FB Gulbene 2005

A GRUPA

1. BFC Daugava Daugavpils

2. Šitika Futbola Skola

3. SK Liepājas Metalurgs

4. JFC Skonto

5. FK Ventspils OC

6. SK Blāzma Rēzekne

​B GRUPA

1. FK Tukums 2000/TSS

2. Smiltenes BJSS

3. Rīgas Futbola skola

4. JFC Jelgava

5. JDFS Alberts

6. Valmieras FK

​C GRUPA (STAICELE)

1. FK Dinamo Rīga

2. SK SuperNova

3. Staiceles VJFC

4. Preiļu BJSS

A GRUPA

1. SK Liepājas Metalurgs

2. BFC Daugava Daugavpils

3. Šitika Futbola skola

4. FK Ventspils OC

5. JFC Skonto

6. FK Tukums 2000/TS

​B GRUPA (DALĪBNIEKI)

Smiltenes BJSS

JDFS Alberts

FK Blāzma Rēzekne

JFC Jelgava

Valmieras FK

FK Dinamo Rīga

​C GRUPA (DALĪBNIEKI)

Rīgas Futbola skola

FK Supernova

Kurzemes JFC izlase (Bandava, Brocēni, Saldus, Grobiņa)

Vidzemes JFC izlase (Priekuļi, Valka, Staicele)

A GRUPA

1. BFC Daugava

2. FK Liepājas Metalurgs

3. JFC Skonto

4. FK Tukums 2000/TSS

5. Šitika Futbola skola

6. Smiltenes BJSS

A GRUPA

1. SK Liepājas Metalurgs

2. Šitika Futbola sola

3. JFC Skonto

4. Daugavpils BJSS

5. Smiltenes BJSS

6. Valmieras FK

​B GRUPA

1. FK Tukums 2000/TSS

2. SK Blāzma

3. Viola Jelgava

4. FK Ventspils

5. FK Dinamo Rīga

A GRUPA

1. SK Liepājas Metalurgs (51 p)

2. JFC Skonto (45 p)

3. Šitika Futbola skola (30 p)

4. Daugavpils BJSS (23 p)

5. Valmieras FK (17 p)

6. SK Blāzma (10 p)

​B GRUPA

1. Smiltenes BJSS (46 p)

2. Viola Jelgava (36 p)

3. Kauguri (32 p)

4. Rīgas Futbola skola (24 p)

5. FK Dinamo Rīga (21 p)

6. FK Ventspils (19 p)

A GRUPA

1. JFC Skonto (50 p)

2. FK Liepājas Metalurgs (42 p)

3. Daugavpils BJSS (38 p)

4. Šitika Futbola skola (22 p)

5. Valmieras FK (11 p)

6. Daugava / SK Babīte (10 p)

A GRUPA (DALĪBNIEKI)

1. JFC Skonto

2. FHK Liepājas Metalurgs

3. Daugavpils BJSS

4. Rīgas Futbola skola

5. Šitika Futbola skola

6. FS Daugava (Rīga)

​B GRUPA (DALĪBNIEKI)

1. Latvijas futbola klubu asociācja (mazie Latvijas futbola klubi)

2. Valmieras FK

3. FK Viola (Jelgava)

4. JFC Kauguri (Jūrmala)

5. Ventspils OC

6. FK Abuls (Smiltene)

 

SynotTip Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2116143310+2349
2RFS2014154117+2443
3FK Ventspils2113443818+2043
4FK Liepāja/Mogo2010553823+1535
5Spartaks Jūrmala2010373525+1033
6FK Jelgava2152141736-1917
7FK Metta/Latvijas U.2134141838-2013
8Valmiera Glass ViA2002181871-532
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU