U10 C grupa 2019

2019

ZFF ir viens no krāšņākajiem Latvijas bērnu un Grassroots futbola gada notikumiem, kā arī Eiropas mērogam unikāls bērnu futbola festivāls. Šī turnīru sērija ir unikāla ne tikai ar spēlēs valdošo festivālam cienīgo atmosfēru, bet arī ar tā sportisko pusi, jo visas komandas cīņās ar vienaudžiem krāj punktus sava kluba kopējai kopvērtējuma ieskaitei. Eiropas futbolam unikālais turnīrs piedāvā jaunajiem futbolistiem līdzās saspringtām cīņām ar vienaudžiem izbaudīt arī svētku atmosfēru un savu vecāku atbalstu, jo ap futbola spēlēm valda mūzikas un dažādu citu aktivitāšu piepildīta atmosfēra. Zēnu futbola festivāls ir viens no lielākajiem jauniešu futbola turnīriem Baltijā, kā arī vienīgais šāda formāta turnīrs Eiropā.

Izvēlies grupu:

  • Visas spēles
  • Tabula
1. kārta

piektdiena

28
jūn
15:00
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions

piektdiena

28
jūn
15:00
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions

piektdiena

28
jūn
15:00
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
2. kārta

sestdiena

29
jūn
10:25
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions

sestdiena

29
jūn
10:25
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions

sestdiena

29
jūn
10:25
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
3. kārta

sestdiena

29
jūn
15:55
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions

sestdiena

29
jūn
15:55
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions

sestdiena

29
jūn
15:55
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
4. kārta

svētdiena

30
jūn
10:25
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions

svētdiena

30
jūn
10:25
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions

svētdiena

30
jūn
10:25
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
5. kārta

svētdiena

30
jūn
14:25
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions

svētdiena

30
jūn
14:25
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions

svētdiena

30
jūn
14:25
2019
Salacgrīvas Zvejnieku parka stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
5
5
0
0
18
5
+13
15
2
5
3
1
1
18
9
+9
10
5
5
1
0
4
9
14
-5
3
6
5
0
0
5
3
19
-16
0

 

  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006

C GRUPAS KOPVĒRTĒJUMA TABULA:

KLUBS

Vecums

Rezultāti

Punkti

Vārti

Vieta

AFA Olaine

U-10

5:2

 1:0 

4:1 

3:2

5:0

 22

35-43 

 

 

U-11

2:5

4:0

4:0

2:2

  1:10 

U-12

1:6

 0:5

1:4

1:3 

 0:3

FK Veina

U-10

2:5

 X 1:1

6:1

 5:2 

4:0

35 

51-16 

U-11

 5:2 

6:0

1:0

6:0

1:1

U-12

6:1

 2:1

 4:0 

 2:1 

 0:1 

Futbola Parks Academy

U-10

  0:1  

1:1

4:0 

2:0

 1:2 

15 

23-27 

U-11

0:4

0:6

1:1

 1:2 

 0:4

U-12

5:0

 1:2 

 4:0

2:3

 1:1

Talsu NSS

U-10

1:4 

1:6

0:4

1:3

0:2

12-46 

U-11

0:4

 0:1

1:1

 1:1 

1:7

U-12

 4:1 

 0:4

 0:4 

1:2 

 1:2 

JFC Dobele

U-10

2:3

2:5

0:2

3:1

2:3

20 

26-33 

U-11

 2:2 

 0:6 

2:1

 1:1

0:2

U-12

 3:1

 1:2 

3:2

 2:1

 3:0 

Balvu Sporta centrs

U-10

0:5

 0:4 

 2:1 

2:0 

3:2

 X

32 

38-20 

U-11

 10:1 

 1:1 

4:0 

7:1 

2:0

U-12

 3:0

1:0

1:1 

 2:1 

 0:3 

B GRUPAS KOPVĒRTĒJUMA TABULA:

KLUBS

Vecums

Rezultāti

Punkti

Vārti

Vieta

Babītes SK

U-10

2:2

2:0

 3:1 

1:0 

1:0

 14

12-39 

 

 

U-11

0:5

 0:3 

0:4

0:4

 1:6 

U-12

 1:3 

 0:4

0:5

 1:1 

 0:1 

JDFS Alberts

U-10

2:2 

 X

7:0 

 3:1 

3:1

5:0 

 33

41-12 

U-11

5:0

 0:0

1:0 

2:1 

0:3 

U-12

3:1

 4:1

 0:1

5:0 

1:1 

Smiltenes BJSS

U-10

 0:2 

 0:7

2:2

 1:2 

 5:0 

13 

18-30 

U-11

3:0

0:0

 0:1 

 0:5 

0:0

U-12

 4:0 

 1:4 

 1:3

 1:1 

0:3

Rēzeknes FA/BJSS

U-10

 1:3

1:3

 2:2

2:0 

 2:0

28 

28-16 

U-11

 4:0

 0:1 

 1:0

 2:1

 1:2

U-12

 5:0

 1:0

 3:1

 1:2

 2:1

FK Dinamo Rīga

U-10

0:1 

 1:3

 2:1

0:2

4:2 

20 

26-25 

U-11

4:0

 1:2

  5:0 

 1:2 

3:0 

U-12

1:1 

  0:5 

 1:1

 2:1

1:4 

FS Jelgava

U-10

0:1

 0:5

0:5

0:2

 2:4 

 X

20 

23-26 

U-11

 6:1 

 3:0

 0:0 

 2:1 

0:3

U-12

 1:0 

 1:1

 3:0 

1:2 

 4:1 

A GRUPAS KOPVĒRTĒJUMA TABULA:

KLUBS

Vecums

Rezultāti

Punkti

Vārti

Vieta

BFC Daugavpils

U-10

4:0 

4:1 

 4:0

 2:1

2:0

 31

42-14 

 

 1

 

U-11

3:1

9:0 

 4:0

 1:1 

2:0

U-12

 1:2

0:1

 1:2

 3:2 

 2:3 

FK Tukums 2000

U-10

0:4 

 X

 0:1 

 1:0

 0:4

3:4

 22

27-24 

 3 

U-11

1:3

5:1 

 2:2

 1:0

1:3

U-12

 2:1

3:0 

 3:0

 5:0

  0:1 

Liepājas Futbola skola

U-10

 1:4

 1:0

2:1

1:2

 0:3 

 16

12-41 

 5

U-11

 0:9

 1:5

2:2 

 0:1 

 0:8

U-12

  1:0 

  0:3 

0:3

 2:0 

 1:0 

SK Super Nova

U-10

 0:4

 0:1

1:2 

4:3 

0:0

 18

25-28

U-11

 0:4 

 2:2

2:2

0:2

 0:2 

U-12

 2:1 

 0:3

3:0

9:1

 2:1

Valmiera Glass ViA

U-10

1:2

 4:0

2:1

3:4 

 0:4

13 

17-42 

U-11

 1:1 

 0:1

1:0

2:0

 0:4

U-12

 2:3

 0:5

 0:2

1:9

 0:6 

FA Ventspils

U-10

0:2

4:3 

3:0

 0:0

 4:0

 X

 31

39-13 

U-11

0:2

3:1 

8:0

 2:0

 4:0 

U-12

3:2 

1:0 

 0:1 

 1:2

 6:0 

A GRUPA

1. BFC Daugavpils

2. FK Tukums 2000

3. FK Liepāja

4. SK Supernova

5. Valmiera Glass VIA

6. SK Babīte

​B GRUPA

1. FK Ventspils OC

2. JDFS Alberts

3. FK Smiltene

4. Rēzeknes FA

5. FK Dinamo Rīga

6. JFC Skonto

​C GRUPA

1. JFA Jelgava

2. Rīgas Futbola skola

3. AFA Olaine

4. Academ FC

5. FS Leevon

A GRUPA

1. FK Tukums 2000

2. FK Liepāja

3. BFC Daugavpils

4. SK Supernova

5. Valmiera Glass VIA

6. JFC Skonto

​B GRUPA

1. SK Babīte

2. Rēzeknes FA

3. FK Dinamo Rīga

4. FK Ventspils OC

5. FK Smiltene

6. Riga FC

​C GRUPA

1. JDFS Alberts

2. JFA Jelgava

3. Rīgas Futbola skola

4. AFA Olaine

5. FS Garkalne Rakari

6. Balvu SC

A GRUPA

1. FK Liepāja

2. SK Supernova

3. FK Tukums 2000

4. BFC Daugavpils

5. JFC Skonto

6. Šitika FS

​B GRUPA

1. Valmieras FK

2. FK Dinamo Rīga

3. Ventspils OC

4. Rēzeknes FA

5. FK Smiltene

6. Rīgas Futbola skola

 

​C GRUPA

1. SK Babīte

2. Rēzeknes FA

3. FK Dinamo Rīga

4. FK Ventspils OC

5. FK Smiltene

6. Riga FC

A GRUPA

1. FK Liepāja

2. FK Tukums 2000

3. BFC Daugava

4. SK Supernova

5. Šitika FS

6. Rēzeknes FA

​B GRUPA

1. JFC Skonto

2. FK Smiltene

3. Rīgas Futbola skola

4. FK Dinamo Rīga

5. FK Ventspils OC

6. FK Jelgava

​C GRUPA

1. Valmieras FK

2. JDFS Alberts

3. SK Kengaroos

4. Jūrmalas SC

5. Academ FC

6. FC Aizkraukle

A GRUPA

1. FK Liepāja

2. FK Tukums 2000

3. BFC Daugava

4. Šitika FS

5. Rēzeknes FA

6. JFC Skonto

​B GRUPA

1. SK Supernova

2. FK Dinamo Rīga

3. FK Ventspils OC

4. FK Jelgava

5. Smiltenes BJSS

6. Rīgas Futbola skola

​C GRUPA

1. Grobiņas sporta centrs

2. Valmieras FK

3. Jūrmalas SC

4. FC Academ Rīga

5. JDFS Alberts

A GRUPA

1. FK Liepājas Metalurgs

2. Šitika Futbola Skola

3. BFC Daugava

4. FK Tukums 2000

5. JFC Skonto

6. FK Ventspils OC

​B GRUPA

1. Rēzeknes BJSS

2. FK Dinamo Rīga

3. Rīgas Futbola skola

4. FK Jelgava

5. Smiltenes BJSS

6. JDFS Alberts

​C GRUPA

1. SK SuperNova

2. Valmieras FK

3. Grobiņas sporta centrs

4. FC Academ Rīga

5. Jūrmalas sporta centrs

6. FB Gulbene 2005

A GRUPA

1. BFC Daugava Daugavpils

2. Šitika Futbola Skola

3. SK Liepājas Metalurgs

4. JFC Skonto

5. FK Ventspils OC

6. SK Blāzma Rēzekne

​B GRUPA

1. FK Tukums 2000/TSS

2. Smiltenes BJSS

3. Rīgas Futbola skola

4. JFC Jelgava

5. JDFS Alberts

6. Valmieras FK

​C GRUPA (STAICELE)

1. FK Dinamo Rīga

2. SK SuperNova

3. Staiceles VJFC

4. Preiļu BJSS

A GRUPA

1. SK Liepājas Metalurgs

2. BFC Daugava Daugavpils

3. Šitika Futbola skola

4. FK Ventspils OC

5. JFC Skonto

6. FK Tukums 2000/TS

​B GRUPA (DALĪBNIEKI)

Smiltenes BJSS

JDFS Alberts

FK Blāzma Rēzekne

JFC Jelgava

Valmieras FK

FK Dinamo Rīga

​C GRUPA (DALĪBNIEKI)

Rīgas Futbola skola

FK Supernova

Kurzemes JFC izlase (Bandava, Brocēni, Saldus, Grobiņa)

Vidzemes JFC izlase (Priekuļi, Valka, Staicele)

A GRUPA

1. BFC Daugava

2. FK Liepājas Metalurgs

3. JFC Skonto

4. FK Tukums 2000/TSS

5. Šitika Futbola skola

6. Smiltenes BJSS

A GRUPA

1. SK Liepājas Metalurgs

2. Šitika Futbola sola

3. JFC Skonto

4. Daugavpils BJSS

5. Smiltenes BJSS

6. Valmieras FK

​B GRUPA

1. FK Tukums 2000/TSS

2. SK Blāzma

3. Viola Jelgava

4. FK Ventspils

5. FK Dinamo Rīga

A GRUPA

1. SK Liepājas Metalurgs (51 p)

2. JFC Skonto (45 p)

3. Šitika Futbola skola (30 p)

4. Daugavpils BJSS (23 p)

5. Valmieras FK (17 p)

6. SK Blāzma (10 p)

​B GRUPA

1. Smiltenes BJSS (46 p)

2. Viola Jelgava (36 p)

3. Kauguri (32 p)

4. Rīgas Futbola skola (24 p)

5. FK Dinamo Rīga (21 p)

6. FK Ventspils (19 p)

A GRUPA

1. JFC Skonto (50 p)

2. FK Liepājas Metalurgs (42 p)

3. Daugavpils BJSS (38 p)

4. Šitika Futbola skola (22 p)

5. Valmieras FK (11 p)

6. Daugava / SK Babīte (10 p)

A GRUPA (DALĪBNIEKI)

1. JFC Skonto

2. FHK Liepājas Metalurgs

3. Daugavpils BJSS

4. Rīgas Futbola skola

5. Šitika Futbola skola

6. FS Daugava (Rīga)

​B GRUPA (DALĪBNIEKI)

1. Latvijas futbola klubu asociācja (mazie Latvijas futbola klubi)

2. Valmieras FK

3. FK Viola (Jelgava)

4. JFC Kauguri (Jūrmala)

5. Ventspils OC

6. FK Abuls (Smiltene)

 

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU