Noslēgusies Latvijas kausa izcīņa pludmales futbolā. Sacensību finālā pludmales futbola stadionā Ķīpsalas pludmalē, ar rezultātu 6:2 pārspējot “Dinamo Lat” komandu, par galvenās trofejas ieguvējiem kļuva “Kreiss” futbolisti. Šī komanda šogad spējusi noformējot zelta dubli – čempionu titulam pievienots arī Latvijas kauss, LFF.lv informē sacensību organizatori.

Iepriekšējo reizi kas līdzīgs izdevās “Skonto” FK 2011.gada sezonā, bet nākamos divus gadus abos galvenajos Latvijas turnīros triumfēja dažādas komandas. Un arī šogad nebija tālu no tā, lai kausu izcīnītu kāda cita vienība, ne čempioni.

Par Latvijas kausa izcīņas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Dmitrijs Jakovļevs (“Kreiss”), kurš pretinieku vārtsargus piecos mačos pārspēja 18 reizes. Tuvākajiem sekotājiem Romānam Solomevičam (“Kreiss”), Aleksejam Mozulim (“Dinamo Lat”) un Artūram Liepiņam (Kuldīga) pa sešiem precīziem sitieniem.

Latvijas Kausa izcīņa pludmales futbolā | Statistika

Gads Čempions Kausa ieguvējs
2010 “Dinamo Lat” FK “Honda”
2011 “Skonto” FK “Skonto” FK
2012 “Kreiss” FK “Honda”
2013 “Kreiss” “Skonto” FK/BFS “Atlas”
2014 “Kreiss” “Kreiss”

Plašāka informācija par Latvijas pludmales futbola čempionātu un citām pludmales futbola aktivitātēm atrodama www.fta.lv/beach


 

Informāciju sagatavoja:
Futbola Turnīru asociācija