Sestdien, 14. jūlijā, notika tradicionālā Jūrmalas kausa pludmales futbolā trešais posms. Nedaudz negaidītu uzvaru tajā izcīnīja Joga Bonita vienība, kamēr līderi Kreiss ieņēma otro vietu, saglabājot pirmo ailīti kopvērtējuma tabulā.

Interesanti, ka vēlākie posma uzvarētāji finālgrupā par pirmo līdz piekto vietu iekļuva caur adatas aci, tuvākos sekotājus apsteidzot par tikai vienu punktu. Priekšsacīkstēs Joga Bonita četros mačos izcīnīja vien piecus punktus, toties finālposmā sniegums bija pārliecinošs – trīs uzvaras un viens zaudējums, kas ļāva ne vien triumfēt posmā, bet arī kopvērtējumā pakāpties uz trešo vietu.

Pirmās divas vietas kopējā ieskaitē joprojām ieņem Kreiss un New Project vienības, kas arī posmā bija līdzās – otrajā un trešajā pozīcijā.

Veiksmīgs posms izvērtās arī BFS Atlas vienībai, kas izcīnīja ceturto vietu un kopvērtējumā pakāpās uz desmito ailīti.

Ārpus labāko desmitnieka izkritušas Baltic XL un VBFK komandas, kas izlaida aizvadīto posmu, tomēr abām joprojām ir visas iespējas kvalificēties finālposmam. Tā, piemēram, Baltic XL no BFS Atlas atpaliek tikai par astoņiem punktiem.

Atgādinām, ka finālā iekļūs desmit labākās četru posmu komandas, kuras ieguvušas vairāk punktu, skaitot visu priekšsacīkšu posmu rezultātus. Vienāda punktu skaita gadījumā finālā iekļūs komanda, kura ir piedalījusies vairāk posmos.

Atgādinām, ka Jūrmalas domes kausam šogad ir arī Latvijas čempionāta Pirmās līgas statuss. Turnīrs notiek katru otro nedēļu, bet finālposms ieplānots 4. augustā. Paralēli vīriešu komandu turnīram ar desmit labāko komandu piedalīšanos notiks arī kausa izcīņa dāmu komandām. Spēļu sākums plkst. 11:00.

=4. Andis Dombrovskis RTU/Beerhouse No1 4 6   10

Pērn Jūrmalas kausā kopumā startēja 19 komandas, divas no tām gan tikai vienā posmā, labākajām desmit kvalificējoties izslēgšanas spēlēm. Par kausa ieguvējiem otro gadu pēc kārtas kļuva New Project, kas finālā pēcspēles sitienu sērijā ar 8:7 pieveica PFD Kreiss, savukārt mačā par trešo vietu VUSK Stolichnaya ar 2:0 pārspēja Auto Truck Studio.

2018.gada Latvijas pludmales futbola čempionātu pēc vienošanās ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) organizē un vada Futbola Turnīru asociācija (FTA) sadarbībā ar Jūrmalas domi un Zemgales reģionālo centru.

Turnīra atbalstītāji - sporta preču veikals KomandaMemoryWaterSportlexBeerhouse No1ForeversPiebalgas alusSolepharmLotos Pharma.