Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2020. gada UEFA EČ kvalifikācija
  • 10.06.2019. 21:45
  • Phillip II of MAC, Skopje
  • Skatītāju skaits: 10501
Ziemeļmaķedonija
:
Austrija
1
4
  • Galvenais tiesnesis: Aleksei Eskov (RUS)
  • 1 tiesneša asistents: Dmitrii Mosiakin (RUS)
  • 2 tiesneša asistents: Dmitry Safyan (RUS)
  • Ceturtais tiesnesis: Vladimir Moskalev (RUS)
  • Tiesnešu inspektors: Jørn West Larsen (DEN)
  • Delegāts: Johny Vanspauwen (BEL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

18

Savos vārtos!  1:0

Martin Hinteregger
Eljif Elmas

Dzeltenā kartīte

27

 
 

39

Vāāāārti!  1:1

Valentin Lando Lazaro

Beidzies pirmais puslaiks

 

46

Maiņa

Stefan Posch
Aleksandar Dragović
Kire Ristevski
Eljif Elmas

Maiņa

55

 
Marjan Radeski
Ilija Nestorovski

Maiņa

55

 
Egzon Bejtulai

Dzeltenā kartīte

61

 
 

62

Soda sitiens!  1:2

Marko Arnautovic
Ferhan Hasani
Boban Nikolov

Maiņa

67

 
Darko Velkovski

Dzeltenā kartīte

76

 
 

82

Vāāāārti!  1:3

Marko Arnautovic
Enis Bardi

Dzeltenā kartīte

84

 
Egzon Bejtulai

Savos vārtos!  1:4

86

 
 

88

Maiņa

Guido Burgstaller
Marko Arnautovic

Beidzies otrais puslaiks

 

92+2

Maiņa

Louis Schaub
Marcel Sabitzer
ZiemeļmaķedonijaAustrija
Stole Dimitrievski (G)11Heinz Lindner (G)
Goran Pandev (C)102Andreas Ulmer
  • 55'
Ilija Nestorovski
236Stefan Ilsanker
Stefan Ristovski137Marko Arnautovic (C)
  • 62'
  • 82'
  • 88'
Arijan Ademi53Aleksandar Dragović
  • 46'
Ezgjan Alioski821Stefan Lainer
  • 76'
Darko Velkovski
144Martin Hinteregger
  • 18'
  • 67'
Boban Nikolov
169Marcel Sabitzer
  • 92'+2'
  • 61'
  • 86'
Egzon Bejtulai
1522Valentin Lando Lazaro
  • 39'
  • 84'
Enis Bardi
1723Xaver Schlager
  • 27'
  • 55'
Eljif Elmas
2118Konrad Laimer
Rezervisti
Damjan Shishkovski (G)2212Pavao Pervan (G)
Deyan Iliev (G)1213Cican Stankovic (G)
Krste Velkoski1919Guido Burgstaller
  • 88'
  • 55'
Kire Ristevski
416Peter Zulj
  • 67'
Ferhan Hasani
1117Florian Kainz
Gjoko Zajkov311Michael Gregoritsch
Aleksandar Trajkovski910Louis Schaub
  • 92'+2'
Kire Markoski185Stefan Posch
  • 46'
Kristijan Toshevski215Philipp Lienhart
  • 55'
Marjan Radeski
720Karim Onisiwo
Darko Churlinov2014Albert Vallci
Galvenais treneris
Igor Angelovski (MKD)Franco Foda (GER)

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS7700195+1421
2Riga FC7601184+1418
3Valmiera FC7322911-211
4FK Ventspils7313119+210
5BFC Daugavpils73041612+49
6FK Jelgava730458-39
7FK Spartaks6222912-38
8FK Liepāja6204810-26
9FK Metta7205713-66
10FK Tukums 2000/TSS7016422-181

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU