• 06 mar 2023 14:30
  • Hadzhi Dimitar, Sliven
  • 2023. gada WU-17 EČ kvalifikācijas B līgas otrā kārta1. kārta
Ukraina
5
Latvija
0
5
0
  • Galvenais tiesnesis: Emanuela Rusta (ALB)
  • 1 tiesneša asistents: Edjena KAPXHIU (ALB)
  • 2 tiesneša asistents: Aida Jusufović (BIH)
  • Ceturtais tiesnesis: Tanja Račić (BIH)
  • Delegāts: Ewa Gajewska (POL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

14’

Savos vārtos!  1:0

Linda Mergupe-Kutraite

Beidzies pirmais puslaiks

45+1’

Soda sitiens!  2:0

Lidiia Zaborovets

45+1’

Dzeltenā kartīte

56’

Vāāāārti!  3:0

Vārtus guva Kateryna Iuzva

65’

73’

78’

Vāāāārti!  4:0

Vārtus guva Maryna Ptytsyna

Beidzies otrais puslaiks

82’

Spēlētāja maiņa

Darina Krasnoborodko
Tetiana Kadyra

82’

Spēlētāja maiņa

Kateryna Iuzva
Anastasiia Stakhniuk

86’

Spēlētāja maiņa

Mariia Ihnatenko
Anastasiia Zhyhadlo

88’

Vāāāārti!  5:0

Vārtus guva Diana Borovska

89’

Spēlētāja maiņa

Olena Martseniuk
Ilona Novoselska

89’

Spēlētāja maiņa

Viktoriia Shevtsova
Marharyta Medved

90+1’

Dzeltenā kartīte

Maryna Ptytsyna

90+1’

Dzeltenā kartīte

Ukraina
Latvija
UkrainaLatvija
23Svitlana Snihur (G)1Madara Matrevica (G)
2Mariia Ihnatenko
  • 86'
5Elīza Paula Sīpola
  • 65'
4Darina Krasnoborodko
  • 82'
6Linda Mergupe-Kutraite
  • 14'
8Viktoriia Shevtsova
  • 89'
7Katrīna Garanča
  • 90'+1'
10Kateryna Iuzva
  • 56'
  • 82'
9Līva Šteinberga
  • 73'
14Anastasiia Astakhova10Patrīcija Brazauska
15Sofiia Vershniak15Sofija Gluščuka
  • 46'
16Olena Martseniuk
  • 89'
17Nikola Preijere
  • 74'
18Diana Borovska
  • 88'
18Uma Upīte
20Lidiia Zaborovets (C)
  • 45'+1'
19Katrīna Augustāne
  • 45'+1'
  • 80'
21Maryna Ptytsyna
  • 78'
  • 90'+1'
20Ingūna Buldure (C)
RezervistiRezervisti
12Uliana Soloviova (G)12Elza Renāte Strazdiņa (G)
3Amilina Tarsukova2Kristiāna Estere Punga
  • 74'
5Tetiana Kadyra
  • 82'
3Paula Dzene
  • 65'
6Olesia Nosko4Evelīna Jaunslaviete
  • 46'
7Ruslana Aliieva8Rendija Baltrušaite
  • 80'
11Anastasiia Zhyhadlo
  • 86'
11Samanta Laškova
  • 73'
13Ilona Novoselska
  • 89'
13Loreta Dārta Auziņa
17Anastasiia Stakhniuk
  • 82'
14Nikola Pinčuka
19Marharyta Medved
  • 89'
16Alise Keita Baltrušaite
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Serhiy Sapronov (Ukraine)Rihards Gorkšs

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes