• 30 aug 2023 14:00
  • NSB "Arkādija", mākslīgais laukums, RigaSkatītāju skaits: 45
  • Latvijas Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 202318. kārta
  • Galvenais tiesnesis: Daniels Ivanovs
  • 1 tiesneša asistents: Artūrs Jaunpetrovičs
  • 2 tiesneša asistents: Deniss Lobačs
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

23’

Dzeltenā kartīte

Aram Baghdasaryan

45’

Dzeltenā kartīte

Dominiks Norkuss

Beidzies pirmais puslaiks

58’

Spēlētāja maiņa

Roberts Kudrjašovs
Andrejs Poļuhovičs

59’

Dzeltenā kartīte

Rinalds Sola

62’

Spēlētāja maiņa

Timurs Abramenko
Oleksandr Laptiev

64’

Dzeltenā kartīte

Vladimirs Mihailovs

71’

Vāāāārti!  0:1

Vārtus guva Aram Baghdasaryan

72’

Spēlētāja maiņa

Rinalds Sola
Bilousenko Oleksiy

77’

Spēlētāja maiņa

Mikus Dobrājs
Dmitrijs Grigorjevs

85’

Spēlētāja maiņa

Vladimirs Mihailovs
Daniil Shmagrin

87’

Spēlētāja maiņa

Aram Baghdasaryan
Mihails Šakurovs

90+2’

Dzeltenā kartīte

Guillermo Oriol Gil

90+3’

Spēlētāja maiņa

Vladimirs Kostigovs
Ņikita Fedosejevs

90+3’

Spēlētāja maiņa

Artem Marchuk
Frančesko Ģirģens

90+3’

Otra dzeltenā kartīte

Dominiks Norkuss

90+3’

Dzeltenā kartīte

Oleksandr Laptiev

Beidzies otrais puslaiks

RFS
Riga FC Academy
RFSRiga FC Academy
12Pilsonība: LatvijaVladislavs Gorbačenoks (G)1Pilsonība: AzerbaidžānaOsman Huseynov (G)
17Pilsonība: LatvijaArtemijs Jermolajevs11Pilsonība: UkrainaArtem Marchuk
  • 90'+3'
18Pilsonība: LatvijaBoriss Kadikovs7Pilsonība: LatvijaVladimirs Kostigovs
  • 90'+3'
2Pilsonība: LatvijaVladimirs Mihailovs
  • 64'
  • 85'
24Pilsonība: UkrainaAndrii Melnyk
16Pilsonība: LatvijaRinalds Ašmanis8Pilsonība: LatvijaTomašs Mickēvičs
10Pilsonība: LatvijaMaksims Oļeiņiks30Pilsonība: LatvijaTimurs Abramenko
  • 62'
23Pilsonība: LatvijaDominiks Norkuss
  • 45'
  • 90'+3'
10Pilsonība: LatvijaRinalds Sola
  • 59'
  • 72'
21Pilsonība: LatvijaMikus Dobrājs
  • 77'
9Pilsonība: ArmeniaAram Baghdasaryan
  • 23'
  • 71'
  • 87'
14Pilsonība: LatvijaArtjoms Bļinovs22Pilsonība: LatvijaRoberts Kudrjašovs
  • 58'
6Pilsonība: LatvijaArtemijs Judins (C)4Pilsonība: LatvijaRičards Janišs
5Pilsonība: LatvijaMaksims Antonovs31Pilsonība: LatvijaIvans Galajevs (C)
RezervistiRezervisti
9Pilsonība: KrievijaDaniil Shmagrin
  • 85'
16Pilsonība: LatvijaBoriss Pjatkins (G)
24Pilsonība: LatvijaDaniils Savickis34Pilsonība: LatvijaFrančesko Ģirģens
  • 90'+3'
4Pilsonība: LatvijaDmitrijs Grigorjevs
  • 77'
17Pilsonība: UkrainaOleksandr Laptiev
  • 62'
  • 90'+3'
 6Pilsonība: LatvijaMihails Šakurovs
  • 87'
 40Pilsonība: UkrainaBilousenko Oleksiy
  • 72'
 21Pilsonība: LatvijaAndrejs Poļuhovičs
  • 58'
 13Pilsonība: LatvijaŅikita Fedosejevs
  • 90'+3'
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Staņislavs KolomicevsGuillermo Oriol Gil

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV