• 18 okt 2017 21:00
  • MarsdijkSkatītāju skaits: 412
  • Eiropas WU-19 kvalifikācija 20181. kārta
Nīderlande
12
Latvija
0
12
0
  • Galvenais tiesnesis: Minic Ana (SRB)
  • 1 tiesneša asistents: Stojanac Aleksandra (SRB)
  • 2 tiesneša asistents: Kourompylia Chrysoula (GRE)
  • Ceturtais tiesnesis: Antoniou Eleni (GRE)
  • Tiesnešu inspektors: Asulin Lilach (ISR)
  • Delegāts: Charina Elena (RUS)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

6’

Vāāāārti!  1:0

Vārtus guva Ashleigh Weerden

12’

Vāāāārti!  2:0

Vārtus guva Ashleigh Weerden

14’

Vāāāārti!  3:0

Vārtus guva Williënne Ter Beek

15’

Vāāāārti!  4:0

Vārtus guva Ashleigh Weerden

19’

Spēlētāja maiņa

Līna Kuzmina
Linda Kazlauska

21’

Vāāāārti!  5:0

Vārtus guva Noah Waterham

26’

Vāāāārti!  6:0

Vārtus guva Victoria Pelova

34’

Vāāāārti!  7:0

Vārtus guva Victoria Pelova

42’

Vāāāārti!  8:0

Vārtus guva Williënne Ter Beek

44’

Vāāāārti!  9:0

Vārtus guva Caitlin Dijkstra

45’

Dzeltenā kartīte

Beidzies pirmais puslaiks

46’

Spēlētāja maiņa

Noah Waterham
Lynn Wilms

56’

Dzeltenā kartīte

63’

Spēlētāja maiņa

Marisa Olislagers
Eva Van Deursen

69’

Spēlētāja maiņa

Williënne Ter Beek
Bente Jansen

76’

Vāāāārti!  10:0

Vārtus guva Eva Van Deursen

79’

Dzeltenā kartīte

Anastasija Fjodorova

85’

Spēlētāja maiņa

Monika Estere Štube
Luīze Lorence

88’

Spēlētāja maiņa

Valērija Gudkova

90+1’

Vāāāārti!  11:0

Vārtus guva Joëlle Smits

90+1’

Vāāāārti!  12:0

Vārtus guva Joëlle Smits

Beidzies otrais puslaiks

Nīderlande
Latvija
NīderlandeLatvija
1Daphne Van Domselaar (G)12Dajana Čubreviča (G)
2Noah Waterham
  • 21'
  • 46'
5Laura Sondore
3Danique Ypema8Viktorija Zaičikova
4Caitlin Dijkstra (C)
  • 44'
9Anna Marija Valaka
6Kerstin Casparij11Anastasija Fjodorova
  • 79'
7Williënne Ter Beek
  • 14'
  • 42'
  • 69'
13Sandra Voitāne
  • 45'
  • 88'
8Marisa Olislagers
  • 63'
14Monika Estere Štube
  • 85'
9Joëlle Smits
  • 90'+1'
  • 90'+1'
15Karīna Kovaļova
10Victoria Pelova
  • 26'
  • 34'
16Līna Kuzmina
  • 19'
11Ashleigh Weerden
  • 6'
  • 12'
  • 15'
17Anna Krūmiņa
17Jamie Altelaar19Karlīna Miksone (C)
  • 56'
RezervistiRezervisti
16Moon Pondes (G)1Marta Lielause (G)
12Lisa Doorn2Linda Kazlauska
  • 19'
13Lynn Wilms
  • 46'
3Valērija Gudkova
  • 88'
14Eva Van Deursen
  • 63'
  • 76'
6Dana Nikola Ņikitina
15Janou Levels7Luīze Lorence
  • 85'
18Fenna Kalma10Olita Pastare
19Bente Jansen
  • 69'
18Signe Fūrmane
20Nance Van Der Meer 
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Jessica Torny (NED)Viktors Vicehovskis

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva