Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Under-19 - Qualifying Round - Grp11
  • 13.11.2018. 14:30
  • Paphiakos Stadium
Krievija
:
1
1
  • Galvenais tiesnesis: Nilsen Ola Hobber (NOR)
  • 1 tiesneša asistents: Isaksen Geir Oskar (NOR)
  • 2 tiesneša asistents: Xenofontos Charalambos (CYP)
  • Ceturtais tiesnesis: Theouli Chrysovalantis (CYP)
  • Tiesnešu inspektors: Perry Gerard (IRL)
  • Delegāts: Bilbao Borja (ESP)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Gamid Agalarov

Vāāāārti!  1:0

31

 
 

43

Dzeltenā kartīte

Iļja Korotkovs

Beidzies pirmais puslaiks

Danila Proshliakov
Gamid Agalarov

Maiņa

46

 
Kirill Kolesnichenko
Vitali Zhironkin

Maiņa

46

 
 

51

Dzeltenā kartīte

Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris
Danila Yanov
Mikhail Ignatov

Maiņa

61

 
 

63

Maiņa

Kristers Lūsiņš
Viktors Ziemelis
 

68

Maiņa

Rihards Ozoliņš
Iļja Korotkovs
 

68

Maiņa

Raivis Ķiršs
Bogdans Samoilovs
Dmitri Velikorodni
Vladimir Moskvichev

Maiņa

79

 
 

85

Dzeltenā kartīte

Maksims Toņiševs
Pavel Maslov

Dzeltenā kartīte

88

 
 

90+2

Vāāāārti!  1:1

Raivis Ķiršs
Ilya Martynov

Dzeltenā kartīte

90+4

 
 

90+5

Dzeltenā kartīte

Kristers Lūsiņš

Beidzies otrais puslaiks

KrievijaLatvija
Anton Shitov (G)1212Rūdolfs Oskars Soloha (G)
  • 90'+4'
Ilya Martynov
32Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris
  • 51'
Aleksandr Mikhailov44Kristers Tobers (C)
  • 88'
Pavel Maslov
55Roberts Veips
  • 79'
Vladimir Moskvichev
66Deivids Titovs
Rustam Khalnazarov77Emīls Birka
Nail Umyarov (C)89Bogdans Samoilovs
  • 68'
  • 31'
  • 46'
Gamid Agalarov
910Maksims Toņiševs
  • 85'
  • 61'
Mikhail Ignatov
1011Dmitrijs Zelenkovs
  • 46'
Vitali Zhironkin
1417Viktors Ziemelis
  • 63'
Sviatoslav Tses1718Iļja Korotkovs
  • 43'
  • 68'
Rezervisti
Nikolai Zirikov (G)11Frenks Dāvids Orols (G)
Artem Giurdzhan23Artūrs Ļotčikovs
Vladislav Karapuzov118Krišs Andersons
  • 46'
Danila Proshliakov
1314Rihards Ozoliņš
  • 68'
Danil Prutsev1515Raivis Ķiršs
  • 68'
  • 90'+2'
  • 46'
Kirill Kolesnichenko
1616Renārs Varslavāns
Dmitri Molchanov1820Čebrails Makreckis
  • 61'
Danila Yanov
1921Raens Tālbergs
  • 79'
Dmitri Velikorodni
2024Kristers Lūsiņš
  • 63'
  • 90'+5'
Galvenais treneris
-Aleksandrs Basovs

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU