Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Development Cup 2017
  • 1. kārta
  • 22.01.2017. 09:30
  • Minsko maniežas, Minsk
  • Skatītāju skaits: 80
Gruzija
:
2
5
  • Galvenais tiesnesis: Evgeniy Sokolovskiy (BLR)
  • 1 tiesneša asistents: Pavel Zabello (BLR)
  • 2 tiesneša asistents: Dmitry Salko (BLR)
  • Ceturtais tiesnesis: Pavel Yakovenko (BLR)
  • Tiesnešu inspektors: Andrei Chepa (BLR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

13

Vāāāārti!  0:1

Renārs Varslavāns
 

19

Vāāāārti!  0:2

Renārs Varslavāns
Tsotne Kapanadze
Sandro Melikishvili

Maiņa

21

 
Elguja Jangveladze

Vāāāārti!  1:2

26

 
Khvicha Kvaratskhelia
Jino Tudebi

Maiņa

31

 
 

39

Vāāāārti!  1:3

Maksims Toņiševs
Beqa Ashordia
David Lordkipanidze

Maiņa

40

 
Elguja Jangveladze

Dzeltenā kartīte

46

 
Iva Gelashvili
Vakhtang Charkviani

Maiņa

52

 
Irakli Tsakadze
Zurab Bakradze

Maiņa

52

 
Nikoloz Kutateladze
Zuriko Davitashvili

Maiņa

57

 
 

61

Maiņa

Matīss Zēģele
Krišs Andersons
 

61

Maiņa

Ričards Šauers
Raens Tālbergs
 

61

Maiņa

Kristers Lūsiņš
Maksims Toņiševs
 

65

Vāāāārti!  1:4

Vladimirs Stepanovs
 

68

Maiņa

Ņikita Hudihs
Renārs Varslavāns
 

68

Maiņa

Iļja Korotkovs
Kristers Tobers
Beka Kharaishvili
Irakli Azarov

Maiņa

74

 
Anzor Mekvabishvili

Soda sitiens!  2:4

79

 
Akaki Tvalodze

Dzeltenā kartīte

80

 
 

80

Dzeltenā kartīte

Matīss Zēģele
 

80

Vāāāārti!  2:5

Matīss Zēģele
GruzijaLatvija
  • 80'
Akaki Tvalodze (G)
11Rūdolfs Oskars Soloha (G)
  • 21'
Sandro Melikishvili
24Kristaps Mednis
  • 52'
Zurab Bakradze
413Ņikita Skļarenko
  • 74'
Irakli Azarov
53Leonids Truskovskis
Tsotne Chotalishvili85Kirils Lušņickis
  • 52'
Vakhtang Charkviani
2014Krišs Andersons
  • 61'
  • 79'
Anzor Mekvabishvili
156Vladimirs Stepanovs
  • 65'
  • 40'
David Lordkipanidze
167Kristers Tobers (C)
  • 68'
  • 57'
Zuriko Davitashvili (C)
109Raens Tālbergs
  • 61'
  • 31'
Jino Tudebi
1815Renārs Varslavāns
  • 13'
  • 19'
  • 68'
  • 26'
  • 46'
Elguja Jangveladze
1110Maksims Toņiševs
  • 39'
  • 61'
Rezervisti
Mamuka Bakhtadze (G)1212Ivans Dubodelovs (G)
  • 52'
Irakli Tsakadze
1319Mārtiņš Ēriks Veckāgans
  • 52'
Iva Gelashvili
38Matīss Zēģele
  • 61'
  • 80'
  • 80'
  • 21'
Tsotne Kapanadze
1711Kristers Lūsiņš
  • 61'
  • 74'
Beka Kharaishvili
1417Ričards Šauers
  • 61'
  • 40'
Beqa Ashordia
616Iļja Korotkovs
  • 68'
  • 31'
Khvicha Kvaratskhelia
720Ņikita Hudihs
  • 68'
Giorgi Guliashvili9-
  • 57'
Nikoloz Kutateladze
19-
Galvenais treneris
-Igors Stepanovs

Development Cup 2017

KomandaSUNZGVZVVAP
1Latvija52031012-26
2Somija110061+53
3Baltkrievija110020+23
4Slovākija110010+13
5Armēnija100114-30
6Gruzija100125-30

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU