Latvian Football Strategy 2017-2024
  • UEFA WU-17 attīstības turnīrs
  • 1. kārta
  • 28.07.2015. 18:00
  • Zimbru, Chisinau
  • Skatītāju skaits: 100
Bulgārija
:
Latvija
0
2
  • Galvenais tiesnesis: Charlotte Carpenter (WAL)
  • 1 tiesneša asistents: Laura Griffiths (WAL)
  • 2 tiesneša asistents: Maria Buclis (MDA)
  • Ceturtais tiesnesis: Andrei Cojocaru (MDA)
  • Tiesnešu inspektors: Carolina De Boeck (BEL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

15

Vāāāārti!  0:1

Anna Krūmiņa
 

40+1

Vāāāārti!  0:2

Sandra Voitāne
 

40+2

Maiņa

Olga Zadorožņuka
Jana Romase
Rumyana Novakova

Dzeltenā kartīte

40+3

 
 

41

Maiņa

Paula Linda Liniņa
Jeļena Tarasova
Manuela Encheva
Mariela Nedeva

Maiņa

41

 
Gergana Petkova
Diana-Mihaela Atanasova

Maiņa

41

 
Denitsa Tsanova
Rumyana Novakova

Maiņa

52

 
Mirela Moeva
Radost Bocheva

Maiņa

52

 
Antonina Petkova

Dzeltenā kartīte

54

 
 

60

Maiņa

Anna Marija Valaka
Anastasija Fjodorova
 

70

Maiņa

Kristiāna Kozuliņa
Anna Marija Valaka
Teodora Yordanova
Yuliana Aleksandrova

Maiņa

72

 
Leonora Zheleva
Teya Penkova

Maiņa

72

 
 

80+3

Maiņa

Dana Nikola Ņikitina
Laura Sondore
Yozlem Izet
Anna Bakalska

Maiņa

80+3

 
BulgārijaLatvija
  • 80'+3'
Anna Bakalska (G)
112Dajana Čubreviča (G)
  • 54'
Antonina Petkova
89Anastasija Čemirtāne
  • 41'
Mariela Nedeva
1015Jeļena Tarasova
  • 41'
Anna Georgieva55Laura Sondore
  • 80'+3'
Gabriela Ivanova311Anastasija Fjodorova
  • 60'
Liliya Birova410Jana Romase
  • 40'+2'
  • 40'+3'
  • 52'
Rumyana Novakova
214Monika Estere Štube
  • 52'
Radost Bocheva
78Viktorija Zaičikova
  • 72'
Teya Penkova (C)
918Sandra Voitāne (C)
  • 40'+1'
  • 41'
Diana-Mihaela Atanasova
64Karlīna Miksone
  • 72'
Yuliana Aleksandrova
1117Anna Krūmiņa
  • 15'
Rezervisti
  • 80'+3'
Yozlem Izet (G)
121Aleksandra Mosunova (G)
  • 52'
Denitsa Tsanova
143Olga Zadorožņuka
  • 40'+2'
  • 41'
Gergana Petkova
1616Paula Linda Liniņa
  • 41'
  • 52'
Mirela Moeva
207Kristiāna Kozuliņa
  • 70'
  • 72'
Leonora Zheleva
196Dana Nikola Ņikitina
  • 80'+3'
  • 72'
Teodora Yordanova
1813Anna Marija Valaka
  • 60'
  • 70'
  • 41'
Manuela Encheva
172Valērija Gudkova

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC3220665921+3866
2RFS3217875532+2359
3FK Ventspils32121194743+447
4Valmiera Glass ViA321210103734+346
5FK Spartaks32135144964-1544
6FK Liepāja32116154143-239
7FK Jelgava32911123437-338
8BFC Daugavpils3287172750-2331
9FK Metta3268183560-2526

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju