Latvian Football Strategy 2017-2024
  • WU-17 izlases pārbaudes spēle
  • 17.03.2019. 11:00
  • ABFF football arena
  • Skatītāju skaits: 50
Baltkrievija
:
3
0
  • Galvenais tiesnesis: Volha Tsiareshka (BLR)
  • 1 tiesneša asistents: Alena Karas (BLR)
  • 2 tiesneša asistents: Nastassia Danchanka (BLR)
  • Ceturtais tiesnesis: Viachaslau Naronski (BLR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Anna Sas

Soda sitiens!  1:0

15

 
Olga Kapisha
Karina Tovarevich

Maiņa

24

 
 

51

Maiņa

 

51

Maiņa

 

51

Maiņa

Marija Tolstaja
Anna Zaletova

Maiņa

51

 
Polina Astreyko
Diana Bakum

Maiņa

58

 
Evgenija Yakusik
Natalya Astokovich

Maiņa

58

 
 

66

Maiņa

Zaiga Kalvāne
Vasilisa Sadikova
Anastasiya Pobegaylo

Vāāāārti!  2:0

68

 
Yana Ray
Anna Skriganova

Maiņa

77

 
Anastasiya Pobasheva
Polina Astreyko

Maiņa

80

 
 

81

Maiņa

 

86

Dzeltenā kartīte

Arta Luīze Lubiņa
 

87

Dzeltenā kartīte

Linda Sazanova
 

88

Maiņa

Sofija Garanča
Linda Sazanova
Anastasiya Pobegaylo

Vāāāārti!  3:0

88

 
Yana Aleshenko
Veronika Topkun

Maiņa

90

 
BaltkrievijaLatvija
  • 51'
Anna Zaletova (G)
121Kristiāna Rancāne (G)
  • 51'
  • 24'
Karina Tovarevich
1610Nelle Treimane (C)
  • 81'
  • 77'
Anna Skriganova
117Katrīna Daņilova
  • 51'
  • 15'
Anna Sas
713Jekaterina Ovsjankina
  • 58'
Natalya Astokovich (C)
1711Vasilisa Sadikova
  • 66'
  • 68'
  • 88'
Anastasiya Pobegaylo
106Linda Sazanova
  • 87'
  • 88'
  • 58'
Diana Bakum
1320Arta Luīze Lubiņa
  • 86'
  • 90'
Veronika Topkun
23Sofija Gergeležiu
Kristina Banar618Ksenija Nagle
Anna Muha914Rebeka Sniedzīte
Elizabeta Giba38Everita Starkute
  • 51'
Rezervisti
  • 51'
Marija Tolstaja (G)
112Alīna Skļemenova (G)
  • 51'
  • 58'
Evgenija Yakusik
1815Tīna Ritenberga-Balode
  • 81'
  • 77'
Yana Ray
416Anžela Ļebedeva
Aleksandra Bondarenko1517Evelīna Ušpaleviča
  • 51'
Anna Gruzinskaya54Sofija Garanča
  • 88'
  • 24'
Olga Kapisha
82Tīna Zankovska
  • 51'
  • 80'
Anastasiya Pobasheva
205Zaiga Kalvāne
  • 66'
  • 58'
  • 80'
Polina Astreyko
21-
Dorina Bilrokevich23-
Elizaveta Lapko19-
  • 90'
Yana Aleshenko
14-
Galvenais treneris
-Anastasija Ročāne

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC3220665921+3866
2RFS3217875532+2359
3FK Ventspils32121194743+447
4Valmiera Glass ViA321210103734+346
5FK Spartaks32135144964-1544
6FK Liepāja32116154143-239
7FK Jelgava32911123437-338
8BFC Daugavpils3287172750-2331
9FK Metta3268183560-2526

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU