• 12 apr 2022 20:00
  • Stadion Wiener Neustadt, Wiener Neustadt
  • 2023. gada PK kvalifikācija dāmām1. kārta
Austrija
8
Latvija
0
8
0
  • Galvenais tiesnesis: Zuzana Valentová (SVK)
  • 1 tiesneša asistents: Maria Sukenikova (SVK)
  • 2 tiesneša asistents: Miroslava Pastoreková (SVK)
  • Ceturtais tiesnesis: Mária Krcová (SVK)
  • Delegāts: Nina Hedlund (NOR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

11’

Soda sitiens!  1:0

Sarah Puntigam

14’

Vāāāārti!  2:0

Vārtus guva Sarah Puntigam

16’

Vāāāārti!  3:0

Vārtus guva Celina Degen

25’

Spēlētāja maiņa

Katrīna Loreta Gregorio

39’

Beidzies pirmais puslaiks

46’

Spēlētāja maiņa

Verena Hanshaw
Katharina Naschenweng

46’

Spēlētāja maiņa

Julia Hickelsberger-Füller
Maria Plattner

46’

Spēlētāja maiņa

Sarah Zadrazil
Laura Feiersinger

56’

Spēlētāja maiņa

Lisa Kolb
Lisa Makas

58’

Vāāāārti!  4:0

Vārtus guva Katharina Schiechtl

64’

Vāāāārti!  5:0

Vārtus guva Maria Plattner

68’

Spēlētāja maiņa

Carina Wenninger
Viki Schnaderbeck

70’

Vāāāārti!  6:0

Vārtus guva Katharina Naschenweng

76’

Savos vārtos!  7:0

Liāna Rožaščonoka

83’

Spēlētāja maiņa

Kristīne Evelīna Lodziņa

83’

Spēlētāja maiņa

Katrīna Loreta Gregorio
Nikola Brahmane

90+2’

Vāāāārti!  8:0

Vārtus guva Maria Plattner

Beidzies otrais puslaiks

Austrija
Latvija
AustrijaLatvija
1Manuela Zinsberger (G)23Enija Anna Vaivode (G)
4Celina Degen
  • 16'
2Ligita Tumāne
6Katharina Schiechtl
  • 58'
5Nelle Treimane
7Carina Wenninger (C)
  • 68'
6Arta Luīze Lubiņa
  • 83'
8Barbara Dunst8Viktorija Zaičikova
  • 39'
9Sarah Zadrazil
  • 46'
9Liāna Rožaščonoka
  • 76'
14Marie Therese Höbinger10Anastasija Ročāne
15Lisa Kolb
  • 56'
11Renāte Fedotova
  • 25'
17Sarah Puntigam
  • 11'
  • 14'
13Sandra Voitāne (C)
18Julia Hickelsberger-Füller
  • 46'
15Tatjana Baličeva
  • 39'
19Verena Hanshaw
  • 46'
22Sofija Gergeležiu
RezervistiRezervisti
21Isabella Kresche (G)1Madara Matrevica (G)
23Mariella El Sherif (G)12Lolita Krasnosjolova (G)
2Sophie Hillebrand3Kristīne Evelīna Lodziņa
  • 83'
3Katharina Naschenweng
  • 46'
  • 70'
4Selga Penelope Vitmore
  • 39'
5Maria Plattner
  • 46'
  • 64'
  • 90'+2'
7Kristiāna Zacmane
  • 39'
10Laura Feiersinger
  • 46'
16Anna Kristīne Gornela
11Viki Schnaderbeck
  • 68'
20Nikola Brahmane
  • 83'
12Laura Wienroither21Katrīna Loreta Gregorio
  • 25'
  • 83'
13Lainie Fuchs 
16Jasmin Eder 
20Lisa Makas
  • 56'
 
22Annabel Schasching 
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Irene Fuhrmann (Austria)Romāns Kvačovs

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva