U18 Elites grupa 2019

2019

  • 8klubi
  • 48spēlētāji
  • 56spēles

Latvijas Jaunatnes futbola čempionātu rezultāti kopš 2018. gada.

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārta

trešdiena

19
jūn
14:00
2019
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

22
jūn
14:00
2019
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

ceturtdiena

27
jūn
16:00
2019
Stadions "Olimpija", Liepāja
2. kārta

svētdiena

14
apr
13:00
2019
Stadions "Daugava", rezerves laukums

trešdiena

3
jūl
16:00
2019
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

25
jūl
14:00
2019
RTU stadions
3. kārta

svētdiena

7
apr
15:00
2019
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

7
apr
18:00
2019
Stadions "Celtnieks"

ceturtdiena

25
jūl
14:00
2019
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
4. kārta

sestdiena

6
apr
14:00
2019
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

16
jūn
19:00
2019
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

22
sep
15:00
2019
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
5. kārta

otrdiena

23
apr
18:30
2019
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

1
mai
15:00
2019
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

22
mai
17:00
2019
RTU stadions
6. kārta

svētdiena

14
apr
13:00
2019
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

25
mai
16:00
2019
Stadions “Daugava”, Liepāja

ceturtdiena

31
okt
15:00
2019
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
7. kārta

trešdiena

17
apr
14:00
2019

sestdiena

11
mai
14:00
2019
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

26
mai
13:30
2019
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

ceturtdiena

8
aug
14:00
2019
8. kārta

trešdiena

15
mai
16:00
2019
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

ceturtdiena

13
jūn
14:00
2019
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

sestdiena

7
sep
14:00
2019
Stadions ''Velnciems''
9. kārta

trešdiena

19
jūn
13:00
2019

trešdiena

28
aug
15:00
2019
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

2
okt
14:00
2019
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
10. kārta

trešdiena

9
okt
15:30
2019
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

23
okt
12:00
2019

ceturtdiena

24
okt
14:00
2019
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11. kārta

piektdiena

2
aug
13:00
2019
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

30
okt
14:00
2019
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

30
okt
14:00
2019
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
12. kārta

ceturtdiena

1
aug
13:00
2019
RTU stadions

piektdiena

2
aug
14:00
2019
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

ceturtdiena

15
aug
12:00
2019
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
13. kārta

trešdiena

10
jūl
13:00
2019

piektdiena

9
aug
14:00
2019
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

ceturtdiena

15
aug
19:00
2019
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14. kārta

svētdiena

18
aug
14:00
2019
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

22
aug
16:00
2019
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

otrdiena

17
sep
15:00
2019
15. kārta

ceturtdiena

11
jūl
18:00
2019
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

11
sep
14:00
2019

trešdiena

16
okt
15:00
2019
Stadions "Celtnieks"
16. kārta

trešdiena

10
apr
18:30
2019
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

piektdiena

13
sep
16:00
2019
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

18
sep
14:00
2019
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

26
sep
14:00
2019
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17. kārta

svētdiena

1
sep
11:30
2019
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

ceturtdiena

19
sep
16:00
2019
Upesciema stadions

ceturtdiena

26
sep
14:00
2019
RTU stadions
18. kārta

trešdiena

5
jūn
15:00
2019
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

trešdiena

12
jūn
14:00
2019
Stadions "Olimpija", Liepāja

trešdiena

9
okt
14:00
2019
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
1
Salvis Petriks
BFC Daugavpils
12
2
Deniss Meļņiks
Rīgas Futbola skola
10
3
Jevgenijs Miņins
BFC Daugavpils
10
4
Aleksandrs Kartišovs
FS Metta
9
5
Artjoms Troickis
SK Super Nova
8
6
Andrejs Urbančiks
Rīgas Futbola skola
7
7
Artjoms Zamullo
Rīgas Futbola skola
7
8
Daniels Livšics
Riga FC
7
9
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
7
10
Viktors Kuļepovs
Riga FC
6
11
Aleksejs Krjukovičs
FS Metta
5
12
Artūrs Gorodnickis
Rīgas Futbola skola
5
13
Kristofers Rēķis
FS Metta
5
14
Raimonds Krollis
FS Metta
5
15
Vladislavs Timofejevs
BFC Daugavpils
5
16
Daņiils Staņuks
SK Super Nova
4
17
Gustavs Grasis
Liepājas FS
4
18
Nikita Samsonovs
Rīgas Futbola skola
4
19
Renārs Eberhards
Vidzemes futbola centrs
4
20
Roberts Magrins
BFC Daugavpils
4
21
Svetoslavs Čugunovs
Riga FC
4
22
Agris Glaudāns
Riga FC
3
23
Artjoms Puzirevskis
FS Metta
3
24
Daniels Mīļais
FK Tukums 2000/TSS
3
25
Dāvids Amdurs
Rīgas Futbola skola
3
26
Dmitrijs Rakuls
BFC Daugavpils
3
27
Ivans Matvejevs
Rīgas Futbola skola
3
28
Jēkabs Lagūns
FS Metta
3
29
Krists Jurjevs
Liepājas FS
3
30
Raitis Haralds Butlers
SK Super Nova
3
31
Reinis Feldmanis
FK Tukums 2000/TSS
3
32
Aleksandrs Butovskis
SK Super Nova
2
33
Aleksejs Kudeļkins
BFC Daugavpils
2
34
Artjoms Butorins
Rīgas Futbola skola
2
35
Artjoms Pavlovskis
Riga FC
2
36
Bruno Laizāns
Rīgas Futbola skola
2
37
Daniels Saliņš
Liepājas FS
2
38
Dāvids Nemiro
Riga FC
2
39
Deniss Žuravļovs
Rīgas Futbola skola
2
40
Emīls Spēks
BFC Daugavpils
2
41
Iļja Semjonovs
SK Super Nova
2
42
Jānis Rīders
Vidzemes futbola centrs
2
43
Jegors Novikovs
FS Metta
2
44
Kārlis Rozītis
Vidzemes futbola centrs
2
45
Kirils Iļjins
BFC Daugavpils
2
46
Maksims Fjodorovs
Liepājas FS
2
47
Oskars Vientiess
FS Metta
2
48
Raivis Stumbiņš
BFC Daugavpils
2
49
Roberts Zelmanis
Rīgas Futbola skola
2
50
Rūdolfs Salmiņš
FK Tukums 2000/TSS
2
51
Viktors Cvetkovs
FK Tukums 2000/TSS
2
52
Vladislavs Skurjats
BFC Daugavpils
2
53
Alekss Kaikins
FS Metta
1
54
Andrejs Ločmelis
Liepājas FS
1
55
Andžejs Mickēvičs
SK Super Nova
1
56
Artjoms Kirikovs
BFC Daugavpils
1
57
Artūrs Emīls Sorokins
Vidzemes futbola centrs
1
58
Daņiils Čiņajevs
FS Metta
1
59
Dāvis Mārcis Valmiers
Riga FC
1
60
Deniss Brusovs
SK Super Nova
1
61
Deņiss Rogovs
Rīgas Futbola skola
1
62
Edgars Bite
Liepājas FS
1
63
Edgars Ivanovs
BFC Daugavpils
1
64
Eduards Emulovs
Vidzemes futbola centrs
1
65
Gunārs Lapiņš
Liepājas FS
1
66
Guntis Griškovs
Rīgas Futbola skola
1
67
Jānis Buls
BFC Daugavpils
1
68
Kristers Volkovs
Liepājas FS
1
69
Kristians Sprukulis
SK Super Nova
1
70
Kristiāns Kaušelis
BFC Daugavpils
1
71
Krists Bāliņš
Riga FC
1
72
Lūkass Vapne
FS Metta
1
73
Maksims Muzafarovs
Riga FC
1
74
Nikita Silakovs
Riga FC
1
75
Oļegs Gurevičs
BFC Daugavpils
1
76
Raivis Bērziņš
FK Tukums 2000/TSS
1
77
Raivis Viļumsons
Liepājas FS
1
78
Reinis Bečers
FK Tukums 2000/TSS
1
79
Renārs Guliaks
FS Metta
1
80
Ričards Bušmeisters
FS Metta
1
81
Rihards Ozoliņš
FS Metta
1
82
Ronalds Leja
FK Tukums 2000/TSS
1
83
Sentis Fiļipovs
Vidzemes futbola centrs
1
84
Toms Ralfs Šteinbergs
SK Super Nova
1
85
Valters Valts Siliņš
Vidzemes futbola centrs
1
86
Vladislavs Puškins
SK Super Nova
1
87
Vladislavs Sondors
SK Super Nova
1
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
2
1
50
11
+39
35
2
14
9
3
2
40
11
+29
30
3
14
8
3
3
49
17
+32
27
4
14
6
4
4
28
13
+15
22
5
14
5
2
7
25
28
-3
17
6
14
4
0
10
17
39
-22
12

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes