BFC Daugavpils

Elites grupa U-18 2019

  • 1pozīcija
  • 35punkti
  • 50:11vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Ivans DubodelovsDzimšanas datums: 08.02.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
450
-
1
-
Aleksejs ŠelkovskisDzimšanas datums: 04.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
680
-
-
-
Aizsargi
Kirils LarionovsDzimšanas datums: 16.01.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
212
-
1
-
Emīls SpēksDzimšanas datums: 01.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1225
2
-
-
Pussargi
Māris GedroicsDzimšanas datums: 07.03.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Jānis BulsDzimšanas datums: 29.04.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
135
1
-
-
Vladislavs SkurjatsDzimšanas datums: 28.07.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
351
2
2
-
Spēlētāji
Maksims RodčenkoDzimšanas datums: 19.05.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
255
-
-
-
Deniss SurmovičsDzimšanas datums: 12.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
276
-
-
-

svētdiena

7
apr
18:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 3. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

17
apr
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 7. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

1
mai
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 5. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

25
mai
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 6. kārta
Stadions “Daugava”, Liepāja

trešdiena

19
jūn
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 1. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

10
jūl
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 13. kārta
Stadions "Celtnieks"

ceturtdiena

25
jūl
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 2. kārta
RTU stadions

piektdiena

2
aug
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 12. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

otrdiena

17
sep
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 14. kārta
Stadions "Celtnieks"

svētdiena

22
sep
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 4. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

ceturtdiena

26
sep
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 16. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions

trešdiena

16
okt
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 15. kārta
Stadions "Celtnieks"

ceturtdiena

24
okt
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 10. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

30
okt
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-18 2019, 11. kārta
Stadions "Celtnieks"
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
11
2
1
50
11
+39
35
2
14
9
3
2
40
11
+29
30
3
14
8
3
3
49
17
+32
27
4
14
6
4
4
28
13
+15
22
5
14
5
2
7
25
28
-3
17
6
14
4
0
10
17
39
-22
12
1
Salvis Petriks
BFC Daugavpils
12
2
Deniss Meļņiks
Rīgas Futbola skola
10
3
Jevgenijs Miņins
BFC Daugavpils
10
4
Aleksandrs Kartišovs
FS Metta
9
5
Artjoms Troickis
SK Super Nova
8
6
Andrejs Urbančiks
Rīgas Futbola skola
7
7
Artjoms Zamullo
Rīgas Futbola skola
7
8
Daniels Livšics
Riga FC
7
9
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000/TSS
7
10
Viktors Kuļepovs
Riga FC
6
11
Aleksejs Krjukovičs
FS Metta
5
12
Artūrs Gorodnickis
Rīgas Futbola skola
5
13
Kristofers Rēķis
FS Metta
5
14
Raimonds Krollis
FS Metta
5
15
Vladislavs Timofejevs
BFC Daugavpils
5
16
Daņiils Staņuks
SK Super Nova
4
17
Gustavs Grasis
Liepājas FS
4
18
Nikita Samsonovs
Rīgas Futbola skola
4
19
Renārs Eberhards
Vidzemes futbola centrs
4
20
Roberts Magrins
BFC Daugavpils
4
21
Svetoslavs Čugunovs
Riga FC
4
22
Agris Glaudāns
Riga FC
3
23
Artjoms Puzirevskis
FS Metta
3
24
Daniels Mīļais
FK Tukums 2000/TSS
3
25
Dāvids Amdurs
Rīgas Futbola skola
3
26
Dmitrijs Rakuls
BFC Daugavpils
3
27
Ivans Matvejevs
Rīgas Futbola skola
3
28
Jēkabs Lagūns
FS Metta
3
29
Krists Jurjevs
Liepājas FS
3
30
Raitis Haralds Butlers
SK Super Nova
3
31
Reinis Feldmanis
FK Tukums 2000/TSS
3
32
Aleksandrs Butovskis
SK Super Nova
2
33
Aleksejs Kudeļkins
BFC Daugavpils
2
34
Artjoms Butorins
Rīgas Futbola skola
2
35
Artjoms Pavlovskis
Riga FC
2
36
Bruno Laizāns
Rīgas Futbola skola
2
37
Daniels Saliņš
Liepājas FS
2
38
Dāvids Nemiro
Riga FC
2
39
Deniss Žuravļovs
Rīgas Futbola skola
2
40
Emīls Spēks
BFC Daugavpils
2
41
Iļja Semjonovs
SK Super Nova
2
42
Jānis Rīders
Vidzemes futbola centrs
2
43
Jegors Novikovs
FS Metta
2
44
Kārlis Rozītis
Vidzemes futbola centrs
2
45
Kirils Iļjins
BFC Daugavpils
2
46
Maksims Fjodorovs
Liepājas FS
2
47
Oskars Vientiess
FS Metta
2
48
Raivis Stumbiņš
BFC Daugavpils
2
49
Roberts Zelmanis
Rīgas Futbola skola
2
50
Rūdolfs Salmiņš
FK Tukums 2000/TSS
2
51
Viktors Cvetkovs
FK Tukums 2000/TSS
2
52
Vladislavs Skurjats
BFC Daugavpils
2
53
Alekss Kaikins
FS Metta
1
54
Andrejs Ločmelis
Liepājas FS
1
55
Andžejs Mickēvičs
SK Super Nova
1
56
Artjoms Kirikovs
BFC Daugavpils
1
57
Artūrs Emīls Sorokins
Vidzemes futbola centrs
1
58
Daņiils Čiņajevs
FS Metta
1
59
Dāvis Mārcis Valmiers
Riga FC
1
60
Deniss Brusovs
SK Super Nova
1
61
Deņiss Rogovs
Rīgas Futbola skola
1
62
Edgars Bite
Liepājas FS
1
63
Edgars Ivanovs
BFC Daugavpils
1
64
Eduards Emulovs
Vidzemes futbola centrs
1
65
Gunārs Lapiņš
Liepājas FS
1
66
Guntis Griškovs
Rīgas Futbola skola
1
67
Jānis Buls
BFC Daugavpils
1
68
Kristers Volkovs
Liepājas FS
1
69
Kristians Sprukulis
SK Super Nova
1
70
Kristiāns Kaušelis
BFC Daugavpils
1
71
Krists Bāliņš
Riga FC
1
72
Lūkass Vapne
FS Metta
1
73
Maksims Muzafarovs
Riga FC
1
74
Nikita Silakovs
Riga FC
1
75
Oļegs Gurevičs
BFC Daugavpils
1
76
Raivis Bērziņš
FK Tukums 2000/TSS
1
77
Raivis Viļumsons
Liepājas FS
1
78
Reinis Bečers
FK Tukums 2000/TSS
1
79
Renārs Guliaks
FS Metta
1
80
Ričards Bušmeisters
FS Metta
1
81
Rihards Ozoliņš
FS Metta
1
82
Ronalds Leja
FK Tukums 2000/TSS
1
83
Sentis Fiļipovs
Vidzemes futbola centrs
1
84
Toms Ralfs Šteinbergs
SK Super Nova
1
85
Valters Valts Siliņš
Vidzemes futbola centrs
1
86
Vladislavs Puškins
SK Super Nova
1
87
Vladislavs Sondors
SK Super Nova
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Biļetes uz spēlēm