Latvian Football Strategy 2017-2024

U15 Elites grupa 2018

2018

  • klubi8
  • spēles56

Latvijas Jaunatnes futbola čempionātu rezultāti kopš 2018. gada.

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
01
apr
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola40Riga FC 
04
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
13:00
FK Liepāja/LFS10SK Super Nova 
08
apr
Stadions "Celtnieks"
16:30
BFC Daugavpils40FS METTA 
15
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
11:00
FK Tukums 2000/TSS31AFA Olaine 
2. kārtaProtokols
07
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja/LFS20Rīgas Futbola skola 
18
apr
Stadions "Celtnieks"
18:30
BFC Daugavpils10AFA Olaine 
19
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:30
FS METTA10SK Super Nova 
17
jūn
RTU stadions
13:00
Riga FC41FK Tukums 2000/TSS 
3. kārtaProtokols
22
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
13:00
FK Tukums 2000/TSS11FK Liepāja/LFS 
22
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FS METTA100AFA Olaine 
23
apr
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:30
Rīgas Futbola skola40SK Super Nova 
24
apr
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils20Riga FC 
4. kārtaProtokols
26
apr
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola50FK Tukums 2000/TSS 
26
apr
Olaines pilsētas stadions
17:00
SK Super Nova22AFA Olaine 
28
apr
RTU stadions
17:00
Riga FC21FS METTA 
28
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:30
FK Liepāja/LFS31BFC Daugavpils 
5. kārtaProtokols
01
mai
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine21Riga FC 
02
mai
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils30Rīgas Futbola skola 
05
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS METTA50FK Liepāja/LFS 
09
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Tukums 2000/TSS00SK Super Nova 
6. kārtaProtokols
12
mai
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
12:30
Rīgas Futbola skola24FS METTA 
13
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS09BFC Daugavpils 
13
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
16:00
FK Liepāja/LFS60AFA Olaine 
19
mai
RTU stadions
11:00
Riga FC31SK Super Nova 
7. kārtaProtokols
23
mai
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils20SK Super Nova 
26
mai
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine25Rīgas Futbola skola 
27
mai
RTU stadions
13:00
Riga FC30FK Liepāja/LFS 
27
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS23FS METTA 
8. kārtaProtokols
01
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
SK Super Nova12FK Liepāja/LFS 
09
jūn
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine00FK Tukums 2000/TSS 
11
jūn
RTU stadions
13:00
Riga FC02Rīgas Futbola skola 
11
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FS METTA25BFC Daugavpils 
9. kārtaProtokols
16
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
17:00
FK Tukums 2000/TSS03Riga FC 
17
jūn
Olaines pilsētas stadions
18:30
BFC Daugavpils61AFA Olaine 
19
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
SK Super Nova15FS METTA 
23
jūn
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
12:30
Rīgas Futbola skola10FK Liepāja/LFS 
10. kārtaProtokols
26
jūn
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
SK Super Nova05Rīgas Futbola skola 
29
jūn
RTU stadions
14:00
Riga FC21BFC Daugavpils 
30
jūn
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine15FS METTA 
25
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
13:00
FK Liepāja/LFS70FK Tukums 2000/TSS 
11. kārtaProtokols
28
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
11:30
FS METTA90Riga FC 
29
jūl
Olaines pilsētas stadions
11:00
AFA Olaine22SK Super Nova 
29
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS13Rīgas Futbola skola 
29
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils30FK Liepāja/LFS 
12. kārtaProtokols
10
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
13:00
SK Super Nova01FK Tukums 2000/TSS 
10
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
Rīgas Futbola skola04BFC Daugavpils 
11
aug
RTU stadions
13:00
Riga FC60AFA Olaine 
11
aug
Stadions “Daugava”, Liepāja
14:00
FK Liepāja/LFS01FS METTA 
13. kārtaProtokols
14
aug
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils40FK Tukums 2000/TSS 
16
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
SK Super Nova01Riga FC 
17
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
12:00
FS METTA10Rīgas Futbola skola 
17
aug
Olaines pilsētas stadions
14:00
AFA Olaine13FK Liepāja/LFS 
14. kārtaProtokols
19
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
12:30
FS METTA62FK Tukums 2000/TSS 
20
aug
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
15:00
SK Super Nova11BFC Daugavpils 
22
aug
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
13:00
Rīgas Futbola skola50AFA Olaine 
24
aug
Stadions “Daugava”, Liepāja
15:00
FK Liepāja/LFS30Riga FC 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Kaušelis KristiānsBFC Daugavpils16
2 Ostapenko ArtūrsRīgas Futbola skola16
3 Raščevskis OļģerdsBFC Daugavpils15
4 Puzirevskis ArtjomsFS METTA11
5 Vapne LūkassFS METTA9
6 Riekstiņš GustavsFK Liepāja/LFS8
7 Gražis AļģirdasRiga FC7
8 Leščovs IļjaBFC Daugavpils6
9 Navicks ArtursFK Liepāja/LFS6
10 Vilnis KārlisFS METTA6
11 Ostapenko ArsēnijsRīgas Futbola skola6
12 Kaikins AlekssFS METTA5
13 Rezņikovs BaruhsRiga FC5
14 Bankovskis RaitisRīgas Futbola skola5
15 Skrinda Niklāvs KonrādsBFC Daugavpils4
16 Fjodorovs MaksimsFK Liepāja/LFS4
17 Novikovs JegorsFS METTA4
18 Rēķis KristofersFS METTA4
19 Šarigins ŅikitaRiga FC4
20 Bočs RolandsAFA Olaine3
21 Lizunovs ValerijsBFC Daugavpils3
22 Feldmanis ReinisFK Tukums 2000/TSS3
23 Langermanis Grāvis MarkussFK Tukums 2000/TSS3
24 Keršys KristupasFS METTA3
25 Pavlovskis ArtjomsFS METTA3
26 Alksnis ArtisRīgas Futbola skola3
27 Godiņš KristiansSK Super Nova3
28 Ferbers SimonsAFA Olaine2
29 Rūja KārlisAFA Olaine2
30 Vējkrīgers DāvisAFA Olaine2
31 Alpēns Markuss MaksimussFK Liepāja/LFS2
32 Aršauskis Roberts RaivisFK Liepāja/LFS2
33 Jurjevs KristsFK Liepāja/LFS2
34 Bergs Niks LūkassFS METTA2
35 Bušmeisters RičardsFS METTA2
36 Vasiļevskis MikusFS METTA2
37 Lazorskis SergejsRiga FC2
38 Masalovs MaksimiliānsRīgas Futbola skola2
39 Osis OskarsAFA Olaine1
40 Kitsel VladislavBFC Daugavpils1
41 Vaņins IngusBFC Daugavpils1
42 Andersons AlekssFK Liepāja/LFS1
43 Ceds Ričards DāvidsFK Liepāja/LFS1
44 Družiņins DāvidsFK Liepāja/LFS1
45 Gaučis IvoFK Liepāja/LFS1
46 Mīļais DanielsFK Tukums 2000/TSS1
47 Ozols MārtiņšFK Tukums 2000/TSS1
48 Penkevics KristersFK Tukums 2000/TSS1
49 Puzānovs KristapsFK Tukums 2000/TSS1
50 Riekstiņš KristiansFK Tukums 2000/TSS1
51 Čiņajevs DaņiilsFS METTA1
52 Treimanis NiklāvsFS METTA1
53 Gailītis RonaldsRiga FC1
54 Martinovičs MaksimsRiga FC1
55 Pedelis EduardsRiga FC1
56 Samharadze EdžusRiga FC1
57 Sirbu DansRiga FC1
58 Šteingolds DenielsRiga FC1
59 Kroļikovs DanielsRīgas Futbola skola1
60 Ļebedevs ŅikitaRīgas Futbola skola1
61 Mitkovecs AleksRīgas Futbola skola1
62 Ročans VadimsRīgas Futbola skola1
63 Cīrulis JegorsSK Super Nova1
64 Gruntmanis Ralfs MārtiņšSK Super Nova1
65 Krancmanis ArtursSK Super Nova1
66 Skugarevs DmitrijsSK Super Nova1
67 Švalkovskis KristofersSK Super Nova1

Jaunatnes čempionāts U-15

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils141112469+3734
2FS METTA1411035319+3433
3Rīgas Futbola skola149053617+1927
4FK Liepāja/LFS148152817+1125
5Riga FC148062526-124
6FK Tukums 2000/TSS142391146-359
7AFA Olaine1413101255-436
8SK Super Nova140410830-224

Jaunatnes čempionāts U-15

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils141112469+3734
2FS METTA1411035319+3433
3Rīgas Futbola skola149053617+1927
4FK Liepāja/LFS148152817+1125
5Riga FC148062526-124
6FK Tukums 2000/TSS142391146-359
7AFA Olaine1413101255-436
8SK Super Nova140410830-224

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU