FK Tukums 2000/Tukuma SS
Jaunatnes čempionāts U-15
- 6pozīcija
- 9punkti
- 11:46vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Jurģis GrīgsDzimšanas datums: 09.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Daniels MīļaisDzimšanas datums: 14.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Spēlētāji
Mareks AuniņšDzimšanas datums: 28.08.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edgars CibikinsDzimšanas datums: 27.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers CinisDzimšanas datums: 02.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Reinis FeldmanisDzimšanas datums: 13.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
1
-
Kristers Horens KūlaDzimšanas datums: 19.12.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Toms KurtišsDzimšanas datums: 21.01.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artūrs MūrnieksDzimšanas datums: 05.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Edvards Eduards OšisDzimšanas datums: 04.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Jēkabs Krists PrančsDzimšanas datums: 19.07.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristians RiekstiņšDzimšanas datums: 06.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
pirmdiena
16
apr
17:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 9. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
svētdiena
22
apr
13:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
ceturtdiena
26
apr
14:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 4. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
trešdiena
9
mai
17:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 5. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
svētdiena
13
mai
14:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 6. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
svētdiena
27
mai
15:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 7. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
sestdiena
9
jūn
11:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 8. kārta
Olaines pilsētas stadions
svētdiena
17
jūn
13:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 2. kārta
RTU stadions
svētdiena
15
jūl
11:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 1. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
trešdiena
25
jūl
13:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 10. kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja
svētdiena
29
jūl
15:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 11. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
piektdiena
10
aug
13:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 12. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
otrdiena
14
aug
14:00
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 13. kārta
Stadions "Celtnieks"
svētdiena
19
aug
12:30
2018
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U-15 grupa, 14. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Artūrs Ostapenko
Rīgas Futbola skola
16
2
Kristiāns Kaušelis
BFC Daugavpils
16
3
Oļģerds Raščevskis
BFC Daugavpils
15
4
Artjoms Puzirevskis
FS METTA
11
5
Lūkass Vapne
FS METTA
9
6
Gustavs Riekstiņš
FK Liepāja/LFS
8
7
Aļģirdas Gražis
Riga FC U-18
7
8
Arsēnijs Ostapenko
Rīgas Futbola skola
6
9
Arturs Navicks
FK Liepāja/LFS
6
10
Iļja Leščovs
BFC Daugavpils
6
11
Kārlis Vilnis
FS METTA
6
12
Alekss Kaikins
FS METTA
5
13
Baruhs Rezņikovs
Riga FC U-18
5
14
Raitis Bankovskis
Rīgas Futbola skola
5
15
Jegors Novikovs
FS METTA
4
16
Kristofers Rēķis
FS METTA
4
17
Maksims Fjodorovs
FK Liepāja/LFS
4
18
Niklāvs Konrāds Skrinda
BFC Daugavpils
4
19
Ņikita Šarigins
Riga FC U-18
4
20
Artis Alksnis
Rīgas Futbola skola
3
21
Artjoms Pavlovskis
FS METTA
3
22
Kristians Godiņš
SK Super Nova
3
23
Kristupas Keršys
FS METTA
3
24
Markuss Langermanis Grāvis
FK Tukums 2000/TSS
3
25
Reinis Feldmanis
FK Tukums 2000/TSS
3
26
Rolands Bočs
AFA Olaine
3
27
Valerijs Lizunovs
BFC Daugavpils
3
28
Dāvis Vējkrīgers
AFA Olaine
2
29
Kārlis Rūja
AFA Olaine
2
30
Krists Jurjevs
FK Liepāja/LFS
2
31
Maksimiliāns Masalovs
Rīgas Futbola skola
2
32
Markuss Maksimuss Alpēns
FK Liepāja/LFS
2
33
Mikus Vasiļevskis
FS METTA
2
34
Niks Lūkass Bergs
FS METTA
2
35
Ričards Bušmeisters
FS METTA
2
36
Roberts Raivis Aršauskis
FK Liepāja/LFS
2
37
Sergejs Lazorskis
Riga FC U-18
2
38
Simons Ferbers
AFA Olaine
2
39
Aleks Mitkovecs
Rīgas Futbola skola
1
40
Alekss Andersons
FK Liepāja/LFS
1
41
Arturs Krancmanis
SK Super Nova
1
42
Daniels Kroļikovs
Rīgas Futbola skola
1
43
Daniels Mīļais
FK Tukums 2000/TSS
1
44
Dans Sirbu
Riga FC U-18
1
45
Daņiils Čiņajevs
FS METTA
1
46
Dāvids Družiņins
FK Liepāja/LFS
1
47
Deniels Šteingolds
Riga FC U-18
1
48
Dmitrijs Skugarevs
SK Super Nova
1
49
Eduards Pedelis
Riga FC U-18
1
50
Edžus Samharadze
Riga FC U-18
1
51
Ingus Vaņins
BFC Daugavpils
1
52
Ivo Gaučis
FK Liepāja/LFS
1
53
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
1
54
Kristaps Puzānovs
FK Tukums 2000/TSS
1
55
Kristers Penkevics
FK Tukums 2000/TSS
1
56
Kristians Riekstiņš
FK Tukums 2000/TSS
1
57
Kristofers Švalkovskis
SK Super Nova
1
58
Maksims Martinovičs
Riga FC U-18
1
59
Mārtiņš Ozols
FK Tukums 2000/TSS
1
60
Niklāvs Treimanis
FS METTA
1
61
Ņikita Ļebedevs
Rīgas Futbola skola
1
62
Oskars Osis
AFA Olaine
1
63
Ralfs Mārtiņš Gruntmanis
SK Super Nova
1
64
Ričards Dāvids Ceds
FK Liepāja/LFS
1
65
Ronalds Gailītis
Riga FC U-18
1
66
Vadims Ročans
Rīgas Futbola skola
1
67
Vladislav Kitsel
BFC Daugavpils
1