Valmiera FC/VSS

Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024

  • 1pozīcija
  • 17punkti
  • 23:5vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Markuss AndersonsDzimšanas datums: 10.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Rūdolfs AndžejevskisDzimšanas datums: 17.06.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Eduards BāliņšDzimšanas datums: 05.11.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edgars BalodisDzimšanas datums: 24.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Rūdolfs BeitiksDzimšanas datums: 23.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
9
1
-
Daniels BoževnieksDzimšanas datums: 19.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Eduards Juris ČepulisDzimšanas datums: 26.06.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Marats GrīnbergsDzimšanas datums: 24.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pauls Armands GrīnbergsDzimšanas datums: 16.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristiāns GurskisDzimšanas datums: 29.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Ernests KivilandsDzimšanas datums: 16.07.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arsēnijs KobliņecsDzimšanas datums: 29.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arturs KreilisDzimšanas datums: 29.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gabriels LavrovsDzimšanas datums: 14.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
1
-
Niklāvs LeimanisDzimšanas datums: 04.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
PATRIKS LEOKEDzimšanas datums: 06.05.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Krišjānis Marts LībietisDzimšanas datums: 23.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Nikolajs MavropuloDzimšanas datums: 08.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniels Svens NolbergsDzimšanas datums: 25.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Gustavs PelēkaisDzimšanas datums: 12.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armands PrūsisDzimšanas datums: 17.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps ŠalkovskisDzimšanas datums: 14.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards TimofejevsDzimšanas datums: 18.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mihaels Artūrs VasiļjevsDzimšanas datums: 01.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renards VidemanisDzimšanas datums: 07.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renārs Lukas VizuliņšDzimšanas datums: 25.05.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-

otrdiena

2
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 1. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

sestdiena

13
apr
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 2. kārta
Cēsu pilsētas stadions

piektdiena

26
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 4. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

piektdiena

3
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 5. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions

trešdiena

8
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 6. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

trešdiena

15
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 7. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

piektdiena

24
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 8. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

piektdiena

31
mai
15:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 9. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-

piektdiena

7
jūn
11:30
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 11. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.
-

piektdiena

21
jūn
10:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 12. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-

piektdiena

2
aug
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 13. kārta
-
-

ceturtdiena

8
aug
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Meistaribas Austrumu grupa U-13 2024, 14. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions
-
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
7
5
2
0
23
5
+18
17
2
6
4
0
2
18
11
+7
12
3
7
4
0
3
16
13
+3
12
4
7
2
1
4
13
21
-8
7
5
6
2
1
3
11
21
-10
7
6
6
2
0
4
10
11
-1
6
1
Rūdolfs Beitiks
Valmiera FC/VSS
9
2
Lauris Ivanovs
Ogres NSS
8
3
Rainers Luberts
FK Sigulda
7
4
Rūdolfs Šķēle
FK Cēsis/Cēsu PSS
6
5
Nils Dzimtais
Jēkabpils
5
6
Markuss Andersons
Valmiera FC/VSS
4
7
Rihards Ziediņš
FK Ādaži/MFKA Carnikava
4
8
Gabriels Lavrovs
Valmiera FC/VSS
3
9
Gļebs Solovjovs
Rēzekne
3
10
Mareks Ratinskis
Rēzekne
3
11
Alens Rubens
FK Cēsis/Cēsu PSS
2
12
Arsēnijs Aleksejevs
FK Cēsis/Cēsu PSS
2
13
Daniels Boževnieks
Valmiera FC/VSS
2
14
Jānis Dzenis
Jēkabpils
2
15
Lauris Lācis
FK Cēsis/Cēsu PSS
2
16
Māris Freibergs
FK Sigulda
2
17
Raivo Poikāns
Rēzekne
2
18
Reinis Jānis Romulāns
Jēkabpils
2
19
Renārs Lukas Vizuliņš
Valmiera FC/VSS
2
20
Roberts Graudiņš
FK Cēsis/Cēsu PSS
2
21
Vitālijs Djubko
Rēzekne
2
22
Adrians Rutmanis
FK Cēsis/Cēsu PSS
1
23
Daniels Kostins
Rēzekne
1
24
Daniels Lagutins
FK Ādaži/MFKA Carnikava
1
25
Daniels Svens Nolbergs
Valmiera FC/VSS
1
26
Daniils Černobrovs
Rēzekne
1
27
Eduards Juris Čepulis
Valmiera FC/VSS
1
28
Fēlikss Flinters
Ogres NSS
1
29
Gustavs Olivers Dimpers
Ogres NSS
1
30
Gustavs Zīlītis
FK Ādaži/MFKA Carnikava
1
31
Intars Dolgodušs
FK Cēsis/Cēsu PSS
1
32
Kristiāns Gurskis
Valmiera FC/VSS
1
33
Luka Makarovs
Ogres NSS
1
34
Markuss Kalniņš
Jēkabpils
1
35
Martins Jansons
FK Sigulda
1
36
Martins Maksimovs
Ogres NSS
1
37
Martins Mežvēvers
Ogres NSS
1
38
Oto Breidaks
Rēzekne
1
39
Otto Rožkalns
FK Ādaži/MFKA Carnikava
1
40
Renārs Bāliņš
FK Cēsis/Cēsu PSS
1
41
Roberts Vilciņš
Ogres NSS
1
42
Timurs Gribs
Ogres NSS
1
43
Tomass Gusts Gudermanis
FK Ādaži/MFKA Carnikava
1
44
Tomass Špacs
FK Cēsis/Cēsu PSS
1
45
Toms Audzers
Jēkabpils
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes