TFS Nikars-Vanagi

Attistības grupa U-13 B apakšgrupa 2019

  • 5pozīcija
  • 25punkti
  • 36:16vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Mārtiņš DzenītisDzimšanas datums: 28.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
-
-
Kristiāns KudorsDzimšanas datums: 03.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Markuss Toms KušķisDzimšanas datums: 29.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jorens LatišonoksDzimšanas datums: 18.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renārs MiklaševičsDzimšanas datums: 02.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts OzolsDzimšanas datums: 14.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Matīss StrupčenkoDzimšanas datums: 03.04.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Edvards ValtsDzimšanas datums: 29.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Martins ZemnieksDzimšanas datums: 20.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-

sestdiena

4
mai
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 1. kārta
Ogres Valsts ģimnāzijas māksl. lauk.

sestdiena

11
mai
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 5. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs

svētdiena

19
mai
12:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 15. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

otrdiena

28
mai
17:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 7. kārta
Salaspils stadions

sestdiena

1
jūn
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 8. kārta
Audas stadions

piektdiena

7
jūn
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 2. kārta
RTU stadions

svētdiena

16
jūn
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 10. kārta
RTU stadions

ceturtdiena

20
jūn
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 11. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

pirmdiena

1
jūl
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 9. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

ceturtdiena

4
jūl
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 4. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs

ceturtdiena

18
jūl
10:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 3. kārta
Upesciema stadions

ceturtdiena

25
jūl
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 16. kārta
RTU stadions

piektdiena

2
aug
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 14. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

ceturtdiena

8
aug
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-13B 2019, 13. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
18
14
3
1
85
13
+72
45
2
18
14
3
1
74
22
+52
45
3
17
9
5
3
50
15
+35
32
4
18
8
6
4
51
18
+33
30
5
18
7
4
7
36
16
+20
25
6
18
6
2
10
44
54
-10
20
7
18
6
2
10
22
37
-15
20
8
18
5
3
10
36
45
-9
18
9
17
5
2
10
31
46
-15
17
10
18
0
0
18
5
168
-163
0
1
Ēriks Maurs-Boks
Valmiera Glass ViA
35
2
Adrians Muraška
Vidzemes FC/2007
20
3
Romāns Afanasjevs
Ogres NSC
20
4
Alberts Grāpis
FS Garkalne
16
5
Anrijs Nelsons
Ogres NSC
13
6
Otto Ilvess
Riga FC/SK Kengaroos
12
7
Ričards Dimants
Ogres NSC
12
8
Toms Ivanovs
Ogres NSC
12
9
Otto Jānis Baltbārdis
Futbola Parks Academy
11
10
Raimonds Grietiņš
FS Garkalne
11
11
Edgars Auziņš
FC Gauja
10
12
Edgars Martinsons
Valmiera Glass ViA
10
13
Tomass Rubņikovičs
Vidzemes FC/2007
10
14
Valters Volbergs
TFS Nikars-Vanagi
9
15
Dāvis Maiks Vitkauskis
FC Gauja
8
16
Georgijs Fuņikovs
Riga FC/SK Kengaroos
8
17
Patriks Valners
Ogres NSC
8
18
Rauli Samharadze
Riga FC/SK Kengaroos
8
19
Ritvars Krists Zauska
Valmiera Glass ViA
8
20
Mārtiņš Dzenītis
TFS Nikars-Vanagi
7
21
Raivis Oliņš
Valmiera Glass ViA
7
22
Emīls Siliņš
Futbola Parks Academy
6
23
Pēteris Lūsis
Futbola Parks Academy
6
24
Džastins Singhs
FC Gauja
5
25
Maksimiljans Štauers
Valmiera Glass ViA
5
26
Martins Kristofers Audicks
Vidzemes FC/2007
5
27
Patriks Gothards
FS Garkalne
5
28
Daniels Čornijs
Riga FC/SK Kengaroos
4
29
Daniils Cepeļevs
Valmiera Glass ViA
4
30
Edvards Reksnis
TFS Nikars-Vanagi
4
31
Edvards Zalužinskis
FS Garkalne
4
32
Markuss Spāde
FS Garkalne
4
33
Ričards Laurovs
Futbola Parks Academy
4
34
Rodžers Krasts
Valmiera Glass ViA
4
35
Bruno Jānis Bērziņš
Valmiera Glass ViA
3
36
Daniils Miheikins
Riga FC/SK Kengaroos
3
37
Emīls Lūsis
TFS Nikars-Vanagi
3
38
Evars Lūsis
Ogres NSC
3
39
Harijs Pēkšens
SK Krimulda/Valor
3
40
Krists Lapšāns
Vidzemes FC/2007
3
41
Raivo Serģis
FS Garkalne
3
42
Ričards Janišs
Riga FC/SK Kengaroos
3
43
Sandijs Cipruss
Vidzemes FC/2007
3
44
Sandris Bērziņš
FC Gauja
3
45
Eduards Blumbergs
Vidzemes FC/2007
2
46
Eldars Gustavs Meija
FS Garkalne
2
47
Emīls Dūmiņš
Vidzemes FC/2007
2
48
Henrijs Baugers
TFS Nikars-Vanagi
2
49
Ivans Baidjuks
Riga FC/SK Kengaroos
2
50
Kārlis Drone
Ogres NSC
2
51
Kristers Riekstiņš
Futbola Parks Academy
2
52
Kristiāns Kudors
TFS Nikars-Vanagi
2
53
Kristiāns Zaķis
Vidzemes FC/2007
2
54
Lauris Groševs
Vidzemes FC/2007
2
55
Marats Juldaševs
TFS Nikars-Vanagi
2
56
Marks Everts Tumens
Valmiera Glass ViA
2
57
Markus Kariņš
Riga FC/SK Kengaroos
2
58
Matiass Štāls
Futbola Parks Academy
2
59
Matīss Goba
Vidzemes FC/2007
2
60
Matīss Kalnietis
Vidzemes FC/2007
2
61
Ralfs Redlihs
FS Garkalne
2
62
Rinalds Krists Freilihs
FC Gauja
2
63
Tomass Vaivods
TFS Nikars-Vanagi
2
64
Vilis Kakstiņš
Futbola Parks Academy
2
65
Aleksandrs Ivanovs
Vidzemes FC/2007
1
66
Aleksejs Formaņickis
Riga FC/SK Kengaroos
1
67
Alekss Metnieks
FS Garkalne
1
68
Alekss Vīlisters
Vidzemes FC/2007
1
69
Arturs Laimīte
Futbola Parks Academy
1
70
Artūrs Ralfs Stieģelis
Valmiera Glass ViA
1
71
Daniels Bondars
Valmiera Glass ViA
1
72
Eduards Krots
SK Krimulda/Valor
1
73
Emīls Eglītis
Vidzemes FC/2007
1
74
Iļja Gusevs
Riga FC/SK Kengaroos
1
75
Jurģis Lindbergs
SK Krimulda/Valor
1
76
Kārlis Eglītis
Vidzemes FC/2007
1
77
Kirils Mihailovs
Vidzemes FC/2007
1
78
Kristaps Erdmanis
FC Gauja
1
79
Kristers Martins Raudziņš
Vidzemes FC/2007
1
80
Krišjānis Mundurs
Futbola Parks Academy
1
81
Krišjānis Upīte
FC Gauja
1
82
Markuss Ābrams
Riga FC/SK Kengaroos
1
83
Martins Jānis Lapkovskis
FS Garkalne
1
84
Martins Zemnieks
TFS Nikars-Vanagi
1
85
Matejs Zirnītis
Vidzemes FC/2007
1
86
Matīss Strupčenko
TFS Nikars-Vanagi
1
87
Mārcis Kazainis
TFS Nikars-Vanagi
1
88
Nils Freimanis
Vidzemes FC/2007
1
89
Oskars Mārtiņš Ģērmanis
Vidzemes FC/2007
1
90
Raimonds Augustins
FS Garkalne
1
91
Raivo Ūbelis
FC Gauja
1
92
Ralfs Šakalis
Valmiera Glass ViA
1
93
Roberts Apsīts
Valmiera Glass ViA
1
94
Roberts Ozols
TFS Nikars-Vanagi
1
95
Ruslans Višņakovs
Riga FC/SK Kengaroos
1
96
Rūdolfs Eglītis
Ogres NSC
1
97
Rūdolfs Rūķis
Vidzemes FC/2007
1
98
Sandis Radziņš
Vidzemes FC/2007
1
99
Sandis Siliņš
FS Garkalne
1
100
Sergejs Bogatenkovs
Riga FC/SK Kengaroos
1
101
Toms Oliņš
Valmiera Glass ViA
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes