TFK Salaspils
Latvijas Telpu futbola Virslīga 20/21 Playoff
- Sastāvs
- Spēles
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Igors GrudinsDzimšanas datums: 09.07.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
1
Vadims KuprijanovsDzimšanas datums: 01.09.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raivo VaivodsDzimšanas datums: 26.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aizsargi
Mārtiņš AuziņšDzimšanas datums: 21.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
2
-
Daņila ČudinsDzimšanas datums: 18.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Konstantins GuļenkoDzimšanas datums: 06.11.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Maksims KudrjašovsDzimšanas datums: 12.11.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksejs SanatovsDzimšanas datums: 30.07.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Niks Niklāvs ŠkaunacisDzimšanas datums: 30.08.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Uzbrucēji
Andrejs KondratjevsDzimšanas datums: 26.08.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Kārlis LīcisDzimšanas datums: 14.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Spēlētāji
Jevgēnijs SadovņikovsDzimšanas datums: 31.07.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
sestdiena
17
apr
15:00
2021
trešdiena
21
apr
20:00
2021
1
Dzmitry Kuzmin
Jēkabpils lūši/Ošukalns
12
2
Dmytro Shamli
FC Petrow/Jelgava
8
3
Ederson Pinheiro Da Cruz
FK Raba
8
4
Maksims Seņs
FC Petrow/Jelgava
7
5
Aleksandrs Kuļešovs
FK Raba
6
6
Oļegs Peņkovskis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
6
7
Artūrs Strazdiņš
FK Raba
5
8
Edgars Tarakanovs
TFK Rēzekne
5
9
Jans Radevičs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
5
10
Maksims Potlovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
5
11
Sergejs Oļeškovs
FK Nikars
5
12
Artjoms Kozlovskis
FC Petrow/Jelgava
4
13
Artūrs Kuļešovs
FK Raba
4
14
Jurijs Halimons
Jēkabpils lūši/Ošukalns
4
15
Kirils Butovskis
FK Nikars
3
16
Miks Babris
FC Petrow/Jelgava
3
17
Ņikita Žarovs
FC Petrow/Jelgava
3
18
Rainers Ragainis
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
19
Renārs Pastars
FK Nikars
3
20
Rolands Putāns
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
21
Romāns Rožkovskis
FK Raba
3
22
Vadims Atamaņukovs
Jēkabpils lūši/Ošukalns
3
23
Vlads Rimkus
FK Raba
3
24
Artašess Daniljans
FK Nikars
2
25
Artjoms Koļesņikovs
FK Raba
2
26
Artūrs Grabčaks
FC Petrow/Jelgava
2
27
Dmitrijs Borisovs
TFK Rēzekne
2
28
Eduards Martins
FC Petrow/Jelgava
2
29
Erivelton Tomas Alves Da Silva
FK Raba
2
30
Igors Avanesovs
FC Petrow/Jelgava
2
31
Jevgēnijs Hercbergs
FK Raba
2
32
Jorge Manuel Lopes Alexandre
TFK Rēzekne
2
33
Konstantīns Zabarovskis
FK Nikars
2
34
Matīss Babris
FC Petrow/Jelgava
2
35
Toms Kristians Grīslis
FK Raba
2
36
Aleksandrs Hudaiberdijevs
FC Petrow/Jelgava
1
37
Andrejs Šustrovs
FC Petrow/Jelgava
1
38
Artemijs Riļevs
TFK Salaspils
1
39
Artjoms Kapļuks
FK Nikars
1
40
Artūrs Mhitarjans
RSU/BAO-Dobele
1
41
Dmitrijs Jakovļevs
FK Raba
1
42
Edijs Skurjats
FK Nikars
1
43
Germans Matjušenko
FC Petrow/Jelgava
1
44
Juris Macuks
TFK Salaspils
1
45
Kaspars Nerets
FC Petrow/Jelgava
1
46
Kārlis Līcis
TFK Salaspils
1
47
Maksims Neverovskis
FK Nikars
1
48
Marks Bogdanovs
FK Raba
1
49
Ņikita Škeņevs
RSU/BAO-Dobele
1
50
Oskars Ikstens
FK Nikars
1
51
Pavlo Kontseba
FC Lokomotiv Daugavpils
1
52
Pāvels Zagrebins
RSU/BAO-Dobele
1
53
Raitis Haralds Butlers
FC Petrow/Jelgava
1
54
Vitālijs Aguls
TFK Rēzekne
1