Tente

3.Līga 2020. Rīga

  • 2pozīcija
  • 33punkti
  • 60:35vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Pussargi
Mihails BobrovsDzimšanas datums: 02.12.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
489
-
1
-
Dmitrijs MedeckisDzimšanas datums: 24.03.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
469
1
3
-
Uzbrucēji
Valērijs ČistjakovsDzimšanas datums: 27.11.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
732
7
2
-
Sergejs OļeškovsDzimšanas datums: 06.06.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
880
1
2
-

Treneru korpuss

  • Sabīna Ādmine

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 24.07.1990.
  • Sergejs Gavrilovs

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 05.10.1957.

ceturtdiena

9
jūl
20:00
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 7. kārta
Academ Stadium

ceturtdiena

16
jūl
20:00
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 1. kārta
Academ Stadium

ceturtdiena

23
jūl
19:00
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 3. kārta
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

ceturtdiena

30
jūl
19:00
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 8. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

pirmdiena

10
aug
21:00
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 9. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

ceturtdiena

13
aug
19:00
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 6. kārta
Academ Stadium

ceturtdiena

20
aug
19:00
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 2. kārta
Academ Stadium

ceturtdiena

27
aug
19:00
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 14. kārta
Academ Stadium

pirmdiena

31
aug
18:45
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 15. kārta
RTU stadions

trešdiena

2
sep
18:30
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 11. kārta
Upesciema stadions

otrdiena

8
sep
18:30
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 12. kārta
Academ Stadium

pirmdiena

14
sep
18:30
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 17. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

piektdiena

18
sep
21:00
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 10. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

23
sep
19:00
2020
LFF Rīgas Futbola čempionāts 2020, 16. kārta
Ādažu sporta centra stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
16
14
1
1
85
13
+72
43
2
16
10
3
3
60
35
+25
33
3
16
10
2
4
48
29
+19
32
4
16
8
4
4
46
27
+19
28
5
16
8
1
7
31
29
+2
25
7
16
3
3
10
24
56
-32
12
8
16
3
2
11
28
57
-29
11
9
16
1
1
14
17
72
-55
4
1
Aleksejs Rosoha
Tente/SFS
19
2
Romāns Geiko
Jūrmalas SS
13
3
Oļegs Semjonovs
Caramba Rīga
12
4
Vlads Rimkus
Caramba Rīga
12
5
Ēriks Pļuta
Jūrmalas SS
10
6
Mārcis Savinovs
Caramba Rīga
10
7
Aleksandrs Škoļņikovs
Tente/SFS
8
8
Māris Savinovs
Caramba Rīga
8
9
Nauris Baranovskis
SK Upesciems
8
10
Edijs Čibulis
DSVK Traktors
7
11
Jaroslavs Morozs
Rīgas Tehniskā universitāte
7
12
Jurijs Ivanovs
FK Jūrnieks
7
13
Kristaps Aleksandrovs
FS Rakari
7
14
Maksims Neverovskis
Tente/SFS
7
15
Valērijs Čistjakovs
Tente/SFS
7
16
Aleksandrs Usovs
Caramba Rīga
6
17
Jānis Avots
SK Upesciems
6
18
Aleksejs Andrejevs
FK Jūrnieks
5
19
Josu Samaniego del Campo
Riga United FC
5
20
Sergejs Morevs
Riga United FC
5
21
Aleksandrs Čekulajevs
FK Jūrnieks
4
22
Artjoms Naļivaiko
FS Rakari
4
23
Artjoms Uļjanovs
FK Jūrnieks
4
24
Christoph Puschmann
Riga United FC
4
25
Emīls Muižnieks
FK Jūrnieks
4
26
Gen Ota
Caramba Rīga
4
27
Gļebs Suranovs
Rīgas Tehniskā universitāte
4
28
Oskars Odiņš
SK Upesciems
4
29
Ruslans Medvedins
FK Jūrnieks
4
30
Vladislavs Grigjans
Tente/SFS
4
31
Abdullah Erkam Durak
Rīgas Tehniskā universitāte
3
32
Adriāns Kārkliņš
Jūrmalas SS
3
33
Ainārs Daudziešans
FK Jūrnieks
3
34
Aleksandrs Zeņkovs
Tente/SFS
3
35
Aleksandrs Zotimovs
Tente/SFS
3
36
Aleksejs Bespalovs
Caramba Rīga
3
37
Aleksejs Severins
Rīgas Tehniskā universitāte
3
38
Alens Pelcbergs
Jūrmalas SS
3
39
Arturs Burņins
Jūrmalas SS
3
40
Deniss Skorikovs
Jūrmalas SS
3
41
Harijs Toms
DSVK Traktors
3
42
Issam Daoudi
FK Jūrnieks
3
43
Mārtiņš Valdmanis
DSVK Traktors
3
44
Oļegs Kravčenko
Caramba Rīga
3
45
Aivis Greblis
FS Rakari
2
46
Aleksandrs Kļimovs
Tente/SFS
2
47
Andrejs Panasjuks
Jūrmalas SS
2
48
Arvis Straupe
Jūrmalas SS
2
49
Daniels Romenskis
Caramba Rīga
2
50
Dāvids Čudars
SK Upesciems
2
51
Eduards Martins
Caramba Rīga
2
52
Go Nagaoka
Caramba Rīga
2
53
Guntis Bogdanovs
Rīgas Tehniskā universitāte
2
54
Igors Kirillovs
FK Jūrnieks
2
55
Ilja Ščaņicins
Caramba Rīga
2
56
Ivars Dišereits
DSVK Traktors
2
57
Jānis Lapss
Caramba Rīga
2
58
Kaspars Trifanovs
Caramba Rīga
2
59
Kirils Butovskis
Caramba Rīga
2
60
Kobenan Yeboua Jacques Djeban
Riga United FC
2
61
Lauris Podnieks
DSVK Traktors
2
62
Māris Pilsētnieks
SK Upesciems
2
63
Māris Verpakovskis
Caramba Rīga
2
64
Normunds Miķelsons
Jūrmalas SS
2
65
Oumezdi L'Mohtadi
Riga United FC
2
66
Reinis Groskops
SK Upesciems
2
67
Romāns Rožkovskis
Caramba Rīga
2
68
Romāns Sulackis
Caramba Rīga
2
69
Sven Niels Linus Krause
Riga United FC
2
70
Tamerlan Irgebay
FK Jūrnieks
2
71
Vinay Kiran Basagare
Riga United FC
2
72
Vladimirs Linniks
FK Jūrnieks
2
73
Aigars Lazdiņš
FS Rakari
1
74
Aleksandrs Briļs
Jūrmalas SS
1
75
Artemijs Riļevs
Jūrmalas SS
1
76
Artūrs Strazdiņš
Tente/SFS
1
77
Asifs Ibragimovs
Caramba Rīga
1
78
Cyril Taudiere
Riga United FC
1
79
Dainis Kovals
DSVK Traktors
1
80
Daniels Ļannijs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
81
Danilo Sica
Riga United FC
1
82
Deniss Lobačs
FK Jūrnieks
1
83
Dmitrijs Medeckis
Tente/SFS
1
84
Edgars Jurčenoks
Riga United FC
1
85
Edijs Šlesers
DSVK Traktors
1
86
Elmārs Bairamovs
Tente/SFS
1
87
Gatis Zankovskis
SK Upesciems
1
88
Iļja Žurins
FK Jūrnieks
1
89
Yuto Kamimura
Caramba Rīga
1
90
Jānis Mangulis
FK Jūrnieks
1
91
Jānis Rudzītis
Riga United FC
1
92
Jānis Saulītis
Rīgas Tehniskā universitāte
1
93
Jorens Grīntāls
SK Upesciems
1
94
Jurģis Ozoliņš
DSVK Traktors
1
95
Kārlis Babulis
DSVK Traktors
1
96
Kārlis Emsis
DSVK Traktors
1
97
Kārlis Putāns
Caramba Rīga
1
98
Kirils Mišurovs
Caramba Rīga
1
99
Konstantīns Suvorovs
FK Jūrnieks
1
100
Kristaps Kvelde
DSVK Traktors
1
101
Kristaps Priedēns
Caramba Rīga
1
102
Krists Villers
Rīgas Tehniskā universitāte
1
103
Maksims Dāvids Neimonts
Rīgas Tehniskā universitāte
1
104
Maksims Harkins
Tente/SFS
1
105
Maksims Lukaševičs
Jūrmalas SS
1
106
Mareks Fedorovičs
SK Upesciems
1
107
Martins Stībels Stīvers
Rīgas Tehniskā universitāte
1
108
Matīss Leitis
FS Rakari
1
109
Māris Prombergs
SK Upesciems
1
110
Mārtiņš Bernāns
Jūrmalas SS
1
111
Motoshi Tanaka
Caramba Rīga
1
112
Niklas Peter Theisen
Riga United FC
1
113
Nikolajs Kulmanakovs
Jūrmalas SS
1
114
Niks Krastiņš
Rīgas Tehniskā universitāte
1
115
Ņikita Jakubāns
FS Rakari
1
116
Olafs Karlins
DSVK Traktors
1
117
Pāvels Ņikitonovs
Tente/SFS
1
118
Renārs Jefimovs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
119
Ričards Aksels Ozoliņš
SK Upesciems
1
120
Romans Šmarkovs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
121
Romāns Tepo
FK Jūrnieks
1
122
Romāns Vinogradovs
FK Jūrnieks
1
123
Rustam Nasibov
FK Jūrnieks
1
124
Rūdolfs Ratfelders
SK Upesciems
1
125
Sergejs Oļeškovs
Tente/SFS
1
126
Toms Strazdiņš
FS Rakari
1
127
Vadims Gospodars
FK Jūrnieks
1
128
Viktors Čebotarjovs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
129
Viktors Grigorjevs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
130
Vitālijs Topčijevs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
131
Vjačeslavs Meļņiks
Riga United FC
1
132
Vladislavs Odiņš
Rīgas Tehniskā universitāte
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes