Skanstes SK/FS Metta
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-16 Meistaribas B grupa
- 1pozīcija
- 44punkti
- 73:27vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Rūdolfs TūmiņšDzimšanas datums: 14.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
trešdiena
14
sep
15:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-16 Meistaribas B grupa, 3. kārta
Audas stadions
trešdiena
21
sep
13:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-16 Meistaribas B grupa, 4. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
trešdiena
5
okt
13:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-16 Meistaribas B grupa, 2. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
ceturtdiena
13
okt
15:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-16 Meistaribas B grupa, 5. kārta
Kauguru vidusskolas stadions
ceturtdiena
20
okt
13:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-16 Meistaribas B grupa, 8. kārta
Audas stadions
trešdiena
26
okt
15:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-16 Meistaribas B grupa, 7. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
svētdiena
13
nov
17:00
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-16 Meistaribas B grupa, 10. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
trešdiena
16
nov
15:30
2022
Parspeles par ieklušanu 2023.g .U-16 Meistaribas B grupa, 9. kārta
Salaspils stadions
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Emīls Aksels Bergmanis
Skanstes SK/FS Metta
7
2
Kristiāns Bernāns
FS Jelgava-2
7
3
Ruslans Počkajevs
JFK Daugava
6
4
Valters Lūsis
FS Jelgava-2
6
5
Marks Kurčanovs
FS Jelgava-2
4
6
Andrejs Esterkins
JFK Daugava
3
7
Andris Raiskums
Skanstes SK/FS Metta
3
8
Arnis Bandenieks
Skanstes SK/FS Metta
3
9
Deins Maskaļonoks
FK Auda
3
10
Iļja Streļcovs
Jūrmalas FS
3
11
Martins Skrupskis
FS Jelgava-2
3
12
Mārcis Lībietis
FS Jelgava-2
3
13
Raivo Zaicevs
FK Auda
3
14
Deniss Kreslovs
Jūrmalas FS
2
15
Emīls Kristers Šmaukstelis
FS Jelgava-2
2
16
Emīls Siliņš
Skanstes SK/FS Metta
2
17
Henrijs Velzets
FK Auda
2
18
Vladislavs Mezencevs
JFK Daugava
2
19
Zakhar Ruban
FS Jelgava-2
2
20
Adrians Meijers
Jūrmalas FS
1
21
Aleksandrs Skurjats
JFK Daugava
1
22
Andrejs Mitjajevs
Jūrmalas FS
1
23
Anrijs Allis
FS Jelgava-2
1
24
Dāvids Abramovs
Skanstes SK/FS Metta
1
25
Dāvids Rendijs Dūmiņš
FK Auda
1
26
Edvīns Daukuļs
FS Jelgava-2
1
27
Edžus Vītols
FK Auda
1
28
Ernests Karpevičs
JFK Daugava
1
29
Gundars Smilškalns
Skanstes SK/FS Metta
1
30
Gustavs Viziņš
Skanstes SK/FS Metta
1
31
Kristers Zeltiņš
FS Jelgava-2
1
32
Marks Kristapsons
FS Jelgava-2
1
33
Nikita Ņikitins
Skanstes SK/FS Metta
1
34
Roberts Lagodskis
FK Auda
1
35
Roberts Nīmanis
Jūrmalas FS
1
36
Silvestrs Renārs Skudra
Jūrmalas FS
1
37
Timurs Piščiks
FS Jelgava-2
1
38
Toms Svētiņš
Skanstes SK/FS Metta
1