SK Super Nova

Pirmā līga 2018

  • 2pozīcija
  • 53punkti
  • 81:20vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Patriks BalodisDzimšanas datums: 03.12.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
473
-
-
-
Ralfs VēverisDzimšanas datums: 21.01.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
7
-
-
-
Aizsargi
Artūrs KosparenkoDzimšanas datums: 14.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Jegors ZiničsDzimšanas datums: 14.04.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Edgars KārkliņšDzimšanas datums: 21.07.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
19
1560
17
6
-

sestdiena

21
apr
14:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 1. kārta
Stadions "Celtnieks"

svētdiena

29
apr
19:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 2. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

5
mai
18:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 3. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

12
mai
17:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 4. kārta
MTC ''Staicele''

svētdiena

20
mai
17:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 5. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

26
mai
14:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 6. kārta
Audas stadions

sestdiena

2
jūn
17:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 7. kārta
Gulbenes pilsētas stadions

svētdiena

10
jūn
14:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 8. kārta
Preiļu novada BJSS stadions

sestdiena

14
jūl
18:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 9. kārta
Olaines pilsētas stadions

sestdiena

21
jūl
15:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 10. kārta
RTU stadions

sestdiena

28
jūl
17:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 11. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions

sestdiena

11
aug
16:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 13. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

sestdiena

18
aug
17:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 14. kārta
Tukuma pilsētas stadions

svētdiena

26
aug
18:00
2018
Komanda.lv 1.līga 2018, 15. kārta
Olaines pilsētas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
22
19
1
2
120
14
+106
58
2
22
17
2
3
81
20
+61
53
3
22
16
0
6
53
21
+32
48
4
22
12
3
7
71
33
+38
39
5
22
12
1
9
45
48
-3
37
6
22
10
5
7
70
33
+37
35
7
22
10
3
9
54
63
-9
33
8
22
8
4
10
39
48
-9
28
9
22
6
2
14
40
75
-35
20
10
22
3
3
16
19
115
-96
12
11
22
2
4
16
15
78
-63
10
12
22
3
0
19
24
83
-59
9
1
Askerov Vugar
BFC Daugavpils / Progress
28
2
Gogolashvili Giorgi
SK Super Nova
27
3
Kouadio Alain Cedric Herve
BFC Daugavpils / Progress
25
4
Carmona Munoz Naisir
BFC Daugavpils / Progress
21
5
Kārkliņš Edgars
SK Super Nova
17
6
Borisovs Dmitrijs
Rēzeknes FA/BJSS
13
7
Nagamatsu Shuma
SK Super Nova
12
8
Silovs Dmitrijs
Rēzeknes FA/BJSS
12
9
Jēkabsons Jānis
Grobiņas SC
9
10
Remess Mārtiņš
JDFS Alberts
9
11
Akmins Ralfs
FK Smiltene/BJSS
8
12
Enjo Kensuke
FK Auda
8
13
Pihockis Staņislavs
FK Auda
8
14
Vanags Kārlis
Balvu Sporta centrs
8
15
Amemiya Kotaro
Rēzeknes FA/BJSS
7
16
Babris Miks
Preiļi
7
17
Chunikhovskyi Oleksandr
FK Tukums 2000/TSS
7
18
Grjaznovs Aleksejs
RTU FC/Skonto Academy
7
19
Kalnciems Rinalds
FK Tukums 2000/TSS
7
20
Knapšis Emīls
Grobiņas SC
7
21
Kuzmin Dzmitry
SK Super Nova
7
22
Labanovskis Mareks Matīss
FK Auda
7
23
Lukin Gleb
RTU FC/Skonto Academy
7
24
Smuļko Marks
RTU FC/Skonto Academy
7
25
Urbāns Edgars
BFC Daugavpils / Progress
7
26
Žaldovskis Ričards
BFC Daugavpils / Progress
7
27
Apsītis Ralfs
FK Smiltene/BJSS
6
28
Dobrecovs Devids
RTU FC/Skonto Academy
6
29
Džeriņš Ralfs Denijs
Grobiņas SC
6
30
Krūmiņš Krists
FK Tukums 2000/TSS
6
31
Rozītis Kārlis
FK Smiltene/BJSS
6
32
Satake Kyosei
Rēzeknes FA/BJSS
6
33
Sibirjanovs Dainis
BFC Daugavpils / Progress
6
34
Silagailis Guntars
Rēzeknes FA/BJSS
6
35
Teremko Elvis
FK Smiltene/BJSS
6
36
Tumanovs Antons
Grobiņas SC
6
37
Daugavietis Dāvis Mārtiņš
JDFS Alberts
5
38
Emsis Aivars
JDFS Alberts
5
39
Hvoiņickis Daniils
SK Super Nova
5
40
Ivakins Ņikita
FK Auda
5
41
Ivenkovs Pēteris
Rēzeknes FA/BJSS
5
42
Krautmanis Jānis
RTU FC/Skonto Academy
5
43
Zariņš Dairis
FK Smiltene/BJSS
5
44
Grāveris Kalvis
FK Staiceles Bebri
4
45
Iļjins Kirils
BFC Daugavpils / Progress
4
46
Roderts Fricis
JDFS Alberts
4
47
Savinovs Māris
FK Staiceles Bebri
4
48
Sāmietis Raimonds
Grobiņas SC
4
49
Siliņš Valters Valts
FK Smiltene/BJSS
4
50
Ščogols Rihards
Balvu Sporta centrs
4
51
Švāns Kristers Eduards
FK Tukums 2000/TSS
4
52
Tamenieks Silvestrs
FK Auda
4
53
Vasiļjevs Maksims
SK Super Nova
4
54
Zeltiņš Dāvis
JDFS Alberts
4
55
Afanasjevs Valerijs
BFC Daugavpils / Progress
3
56
Amaral de Oliveira Junior Marcio
BFC Daugavpils / Progress
3
57
Caics Aigars
Preiļi
3
58
Dobratuļins Ņikita
Rēzeknes FA/BJSS
3
59
Freimanis Jānis
Grobiņas SC
3
60
Gatsko Denys
FK Tukums 2000/TSS
3
61
Gorkšs Jorens
FK Auda
3
62
Juhnevičs Nikita
RTU FC/Skonto Academy
3
63
Krasivorons Aleksejs
RTU FC/Skonto Academy
3
64
Kubilovičs Valters
JDFS Alberts
3
65
Ķipsts Roberts
RTU FC/Skonto Academy
3
66
Petunovs Marks
RTU FC/Skonto Academy
3
67
Pilāts Pāvels
FK Tukums 2000/TSS
3
68
Puriņš Kristers Aldis
FK Smiltene/BJSS
3
69
Raščevskis Ričards
Rēzeknes FA/BJSS
3
70
Rullis Ričards
FK Smiltene/BJSS
3
71
Salmiņš Rūdolfs
FK Tukums 2000/TSS
3
72
Savinovs Mārcis
FK Staiceles Bebri
3
73
Sņegovs Vadims
Balvu Sporta centrs
3
74
Sokolovs Jurijs
BFC Daugavpils / Progress
3
75
Strautiņš Edgars
SK Super Nova
3
76
Terentiev Vladyslav
FK Tukums 2000/TSS
3
77
Vilcāns Dāvis
RTU FC/Skonto Academy
3
78
Aizgrāvis Toms
FK Tukums 2000/TSS
2
79
Andersons Krišs
RTU FC/Skonto Academy
2
80
Babris Matīss
Preiļi
2
81
Bāliņš Klāvs
RTU FC/Skonto Academy
2
82
Blumers Einārs
FK Tukums 2000/TSS
2
83
Cucurs Dāvis
BFC Daugavpils / Progress
2
84
Fiļipovs Sentis
FK Smiltene/BJSS
2
85
Grotāns Haralds
JDFS Alberts
2
86
Havrylychev Valerii
FK Tukums 2000/TSS
2
87
Kim Yeon Wang
FK Auda
2
88
Kovaļkovs Igors
RTU FC/Skonto Academy
2
89
Kozlovs Deniss
BFC Daugavpils / Progress
2
90
Leja Ronalds
FK Tukums 2000/TSS
2
91
Livšics Daniels
RTU FC/Skonto Academy
2
92
Magrins Roberts
BFC Daugavpils / Progress
2
93
Naoe Shogo
Rēzeknes FA/BJSS
2
94
Ostrovskis Viesturs
FK Tukums 2000/TSS
2
95
Ozols Atis
FK Tukums 2000/TSS
2
96
Pačko Ņikita
RTU FC/Skonto Academy
2
97
Pastars Renārs
Preiļi
2
98
Pavļučenko Vladislavs
JDFS Alberts
2
99
Perepļotkins Andrejs
SK Super Nova
2
100
Petrivs Artūrs
FK Staiceles Bebri
2
101
Reinis Valters
Preiļi
2
102
Rozītis Rūdis
FK Smiltene/BJSS
2
103
Skorikovs Deniss
SK Super Nova
2
104
Skrebels Raivis
BFC Daugavpils / Progress
2
105
Stradiņš Deniss
SK Super Nova
2
106
Troickis Artjoms
SK Super Nova
2
107
Truņins Pāvels
FK Auda
2
108
Upenieks Kristaps
Preiļi
2
109
Akifjevs Grigorijs
BFC Daugavpils / Progress
1
110
Balsevičs Maksims
SK Super Nova
1
111
Boļšakovs Ņikita
RTU FC/Skonto Academy
1
112
Bovkuns Ņikita
Rēzeknes FA/BJSS
1
113
Breidaks Vladislavs
Preiļi
1
114
Bricis Edgars
FK Auda
1
115
Bukšs Mārtiņš
FK Auda
1
116
Deičs Eduards
FK Smiltene/BJSS
1
117
Dombrovskis Pauls Ēriks
JDFS Alberts
1
118
Freimanis Renalts
Grobiņas SC
1
119
Gaigals Dāvis
FK Smiltene/BJSS
1
120
Galajs Armans
Rēzeknes FA/BJSS
1
121
Grabčaks Artūrs
SK Super Nova
1
122
Halimons Jurijs
Rēzeknes FA/BJSS
1
123
Hishida Taku
Rēzeknes FA/BJSS
1
124
Hromovs Marks
Grobiņas SC
1
125
Ivanovs Pāvels
FK Auda
1
126
Jankovskis Ņikita
RTU FC/Skonto Academy
1
127
Jansons Valdis
FK Staiceles Bebri
1
128
Jermolajevs Edgars
RTU FC/Skonto Academy
1
129
Kalniņš Krists
SK Super Nova
1
130
Kokorevičs Edmunds
Balvu Sporta centrs
1
131
Koroļs Jevgeņijs
Preiļi
1
132
Korts Rihards
Balvu Sporta centrs
1
133
Kuprišs Kristaps
FK Smiltene/BJSS
1
134
Kuznetsov Stanislav
FK Tukums 2000/TSS
1
135
Lācis Edgars
JDFS Alberts
1
136
Lācis Kārlis
FK Staiceles Bebri
1
137
Mežulis Toms
FK Smiltene/BJSS
1
138
Myshei Serhii
FK Auda
1
139
Morozs Jegors
BFC Daugavpils / Progress
1
140
Ņesterenko Bogdans
SK Super Nova
1
141
Pastars Jānis
Preiļi
1
142
Pirtskhalava Irakli
FK Tukums 2000/TSS
1
143
Putrālis Olafs
FK Smiltene/BJSS
1
144
Radevičs Jans
Rēzeknes FA/BJSS
1
145
Rakštelis Mārtiņš
FK Smiltene/BJSS
1
146
Reingolcs Rūdolfs
FK Tukums 2000/TSS
1
147
Rizoto-Vidals-Pesoa Augusto
JDFS Alberts
1
148
Rogozins Andrejs
Rēzeknes FA/BJSS
1
149
Rotbergs Jānis
FK Auda
1
150
Saliņš Kristaps
Balvu Sporta centrs
1
151
Sarva Andris
FK Tukums 2000/TSS
1
152
Silva Lelis Leonardo
RTU FC/Skonto Academy
1
153
Sņegovs Aleksandrs
Balvu Sporta centrs
1
154
Strautmanis Kārlis
JDFS Alberts
1
155
Ševčuks Iļja
BFC Daugavpils / Progress
1
156
Štrauss Gatis
SK Super Nova
1
157
Teretenko Jurijs
Grobiņas SC
1
158
Tīls Filips
Grobiņas SC
1
159
Valters Renāts
Rēzeknes FA/BJSS
1
160
Vavilovs Vitālijs
Preiļi
1
161
Veģeris Eduards
FK Smiltene/BJSS
1
162
Višņevskis Aigars
SK Super Nova
1
163
Zalaks Verners
BFC Daugavpils / Progress
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvija pret Moldovu