SK Super Nova

Elites - MA grupa U-16 2023

  • 4pozīcija
  • 12punkti
  • 17:13vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Nils BalagušsDzimšanas datums: 14.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims TroickisDzimšanas datums: 21.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Roberts AleksejevsDzimšanas datums: 25.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
712
-
4
1
Pussargi
Alens GrikovsDzimšanas datums: 28.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
6
-
-
Krists KomorovskisDzimšanas datums: 12.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
793
-
1
-
Spēlētāji
Ārons AmdursDzimšanas datums: 26.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
580
1
1
-
Kristofers AuziņšDzimšanas datums: 30.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
312
2
-
-
Nikolass BobriksDzimšanas datums: 17.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
367
-
-
-
Artjoms ČernovsDzimšanas datums: 15.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
720
1
3
-
Markuss DokicansDzimšanas datums: 05.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rihards KuprašovsDzimšanas datums: 07.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss KuprinsDzimšanas datums: 05.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
900
-
-
-
Mārtiņš OzoliņšDzimšanas datums: 05.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
116
-
-
-
Emīls SējējsDzimšanas datums: 29.09.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
797
-
1
-
Ņikita SuvorovsDzimšanas datums: 21.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
454
-
-
-
Haralds VēverisDzimšanas datums: 15.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrey YuzichDzimšanas datums: 01.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Krievija
10
764
3
-
-
Markuss ZeileDzimšanas datums: 26.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
659
1
-
-

sestdiena

2
sep
15:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites - MA grupa U-16 2023, 1. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

13
sep
18:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites - MA grupa U-16 2023, 2. kārta
RTU stadions

trešdiena

20
sep
18:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites - MA grupa U-16 2023, 3. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

24
sep
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites - MA grupa U-16 2023, 4. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

sestdiena

30
sep
17:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites - MA grupa U-16 2023, 5. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

sestdiena

7
okt
11:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites - MA grupa U-16 2023, 6. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

18
okt
16:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites - MA grupa U-16 2023, 7. kārta
RTU stadions

trešdiena

25
okt
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites - MA grupa U-16 2023, 8. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

svētdiena

29
okt
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites - MA grupa U-16 2023, 9. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

sestdiena

4
nov
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Elites - MA grupa U-16 2023, 10. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
7
2
1
21
5
+16
23
2
10
4
4
2
21
11
+10
16
4
10
3
3
4
17
13
+4
12
5
10
3
2
5
11
22
-11
11
6
10
2
0
8
10
32
-22
6
1
Daniils Cepeļevs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
7
2
Markuss Spāde
JDFS Alberts
7
3
Alens Grikovs
SK Super Nova
6
4
Rinalds Krists Freilihs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
5
5
Genrihs Makoveckis
RFS
4
6
Kristiāns Bernāns
FS Jelgava
4
7
Alberts Grāpis
JDFS Alberts
3
8
Andrey Yuzich
SK Super Nova
3
9
Artjoms Nečiporenko
FS Ventspils
3
10
Kristers Zeltiņš
FS Jelgava
3
11
Markuss Lengvenis
FS Ventspils
3
12
Regnārs Gasners
FS Jelgava
3
13
Aleks Koliņko
RFS
2
14
Ādams Dreimanis
FS Jelgava
2
15
Dāvids Ralfs Zāģeris
JDFS Alberts
2
16
Deivids Miks
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
17
Kristiāns Kārkliņš
RFS
2
18
Kristofers Auziņš
SK Super Nova
2
19
Matīss Caune
SK Super Nova
2
20
Mārcis Šusts
FS Jelgava
2
21
Mārtiņš Zemvalds
JDFS Alberts
2
22
Rodžers Krasts
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
23
Rūdolfs Preisis
JDFS Alberts
2
24
Alekss Žvinklis
FS Ventspils
1
25
Armands Ozoliņš
JDFS Alberts
1
26
Artjoms Černovs
SK Super Nova
1
27
Ārons Amdurs
SK Super Nova
1
28
Bruno Vanags
FS Jelgava
1
29
Domeniks Vensbergs
FS Ventspils
1
30
Dominiks Čudars
FS Jelgava
1
31
Emīls Dūmiņš
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
32
Emīls Gauris
JDFS Alberts
1
33
Gustavs Dobelnieks
JDFS Alberts
1
34
Jegors Jassans
RFS
1
35
Kristians Kovačs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
36
Marks Kurčanovs
FS Jelgava
1
37
Markuss Zeile
SK Super Nova
1
38
Mārtiņš Bērziņš
SK Super Nova
1
39
Patriks Putniņš
JDFS Alberts
1
40
Raimonds Politers
FS Jelgava
1
41
Rainers Krauze
JDFS Alberts
1
42
Rainers Valters Pops
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
43
Rainers Veidemanis
FS Ventspils
1
44
Ralfs Markss
RFS
1
45
Rihards Anrijs Veinbergs
FS Jelgava
1
46
Roberts Pšeņicins
FS Ventspils
1
47
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
48
Rolands Parhomenko
RFS
1
49
Valters Bērziņš
FS Jelgava
1
50
Vitālijs Barinovs
FS Jelgava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Spēle Daugavas stadionā