SK Kengaroos

Atbildīgas spēles Latvijas kauss 2022 1. posma 1. kārta

  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Deniss GorinsDzimšanas datums: 10.05.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Pāvils Pauls AvotiņšDzimšanas datums: 18.12.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ruslans MedvedinsDzimšanas datums: 20.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Ričards PelcisDzimšanas datums: 31.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Spēlētāji
Ivans BaidjuksDzimšanas datums: 05.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Georgijs BenskisDzimšanas datums: 13.05.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Bogdan BudetskyiDzimšanas datums: 29.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils BurajevsDzimšanas datums: 19.05.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vitālijs ČulkovsDzimšanas datums: 24.04.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ostins DeņisenoksDzimšanas datums: 19.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
4
-
-
-
Iļja EkssDzimšanas datums: 21.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs EmzisDzimšanas datums: 03.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
15
-
-
-
Daniels FiļimonovsDzimšanas datums: 26.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils FogelsDzimšanas datums: 24.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs FormaņickisDzimšanas datums: 08.02.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Timofejs FrolovsDzimšanas datums: 22.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
26
-
-
-
Jurijs FuntikovsDzimšanas datums: 05.02.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks GavrilovsDzimšanas datums: 18.09.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rendijs GranītsDzimšanas datums: 17.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ervīns GrankinsDzimšanas datums: 28.07.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs JurjevsDzimšanas datums: 01.06.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Mihails KarņickisDzimšanas datums: 12.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Vsevolods KoļedaDzimšanas datums: 10.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomass KontrimsDzimšanas datums: 07.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
1
-
-
Aleksandrs KosušenkoDzimšanas datums: 28.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Andrejs KravčenkovsDzimšanas datums: 27.12.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Denis KromkinsDzimšanas datums: 05.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valentins KrupeņičsDzimšanas datums: 08.01.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vitālijs KudrjašovsDzimšanas datums: 19.05.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs KuzņecovsDzimšanas datums: 13.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Olafs Eduards LibertsDzimšanas datums: 27.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Denils LindekronaDzimšanas datums: 15.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
17
-
-
-
Jevgēnijs LiseckisDzimšanas datums: 22.03.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
64
-
-
-
Sergejs MomotsDzimšanas datums: 17.06.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
2
-
-
Vadims NazimovsDzimšanas datums: 19.08.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maikls PetrovsDzimšanas datums: 17.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Artjoms SerihsDzimšanas datums: 29.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladislavs ŠilonosovsDzimšanas datums: 16.05.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Makars SiņakovsDzimšanas datums: 28.06.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
86
-
-
-
Sandis ŠvānsDzimšanas datums: 21.04.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks TkačevsDzimšanas datums: 09.10.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita ToropovsDzimšanas datums: 28.03.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Ņikita UhovsDzimšanas datums: 19.06.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs UsmanovsDzimšanas datums: 10.08.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artūrs VabulisDzimšanas datums: 18.11.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-

Treneru korpuss

  • Aleksandrs Benskis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 07.03.1966.
  • Georgijs Benskis

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 13.05.1994.
  • Lilita Agafonova

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.06.1999.

Atbalsta personāls

  • Andrejs Pidhačnijs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 19.01.1983.
  • Agnese Rižņilkova

    Preses sekretārs

    Dzimšanas datums: 18.04.1994.

svētdiena

8
mai
19:30
2022
Atbildīgas spēles Latvijas kauss 2022 1. posma 1. kārta, Astotdaļfināli
Salaspils stadions
1
Žihs Vladislavs
FS Jelgava
8
2
Knope Kristens
FK Dobele Allegro
7
3
Čibulis Edijs
DSVK Traktors
6
4
Lazarenko Nikita
JFK Daugava
6
5
Peilāns Mārcis
FS Jelgava
5
6
Bečers Rihards
FS Jelgava
4
7
Jaudzems Artis
JFC Jelgava
4
8
Kalniņš Ēriks Eduards
FK Olaine / FK Union
4
9
Krauja Matīss
FK Sigulda
4
10
Momots Sergejs
SK Kengaroos
4
11
Pavļenko Edgars
FK Salaspils
4
12
Puzirevskis Artjoms
FK Metta
4
13
Rodrigues da Silva Ferreira Fabricio
RFS
4
14
Ulmis Ričards
FK Limbaži
4
15
Vaņins Ingus
Augšdaugavas NSS
4
16
Abdulhameed Hamed Oluwatosin
Leevon Saldus
3
17
Borisovs Dmitrijs
Rēzekne
3
18
Gaučis Rodrigo
Grobiņas SC/LFS
3
19
Grīnbergs Jānis
FK Metta
3
20
Haritonovs Markuss
Augšdaugavas NSS
3
21
Korsaks Kristiāns
Mārupes SC
3
22
Liņģis Aigars
Jēkabpils SC
3
23
Rakels Deniss
RFS
3
24
Borisenoks Žans
FK Salaspils
2
25
Cēsnieks Kevins
FS Jelgava
2
26
Ivanovs Oļegs
JFK Daugava
2
27
Kārkliņš Adrians
ASK Kadaga
2
28
Kontrims Tomass
SK Kengaroos
2
29
Kriuliņš Jānis
ASK Kadaga
2
30
Krjukovičs Aleksejs
FK Jūrnieks
2
31
Kuzmin Dzmitry
FK Beitar
2
32
Liepiņš Linards
Skanstes SK
2
33
Macuks Juris
FK Salaspils
2
34
Malvess Patriks
Ogre United
2
35
Mikuļskis Kārlis
Grobiņas SC/LFS
2
36
Minchev Georgi
FK Auda
2
37
Morozs Jaroslavs
JFK Daugava
2
38
Petriks Salvis
Jēkabpils SC
2
39
Podnieks Lauris
DSVK Traktors
2
40
Pūlis Ingars
FK Metta
2
41
Racins Ilgvars
FK Varakļāni
2
42
Siliņš Alens
SK Kengaroos
2
43
Siņeļņikovs Alans
FK Beitar
2
44
Sow Ibrahima Ndiape
FK Tukums 2000 / Telms
2
45
Sprancis Ģirts
DSVK Traktors
2
46
Sticenko Kristofers
JDFS Alberts
2
47
Šarigins Andis
FK Varakļāni
2
48
Talcis Artūrs Rainers
FK Priekuļi / Cēsis
2
49
Treimanis Niklāvs
Skanstes SK
2
50
Trofimovs Jegors
Jēkabpils SC
2
51
Trukšāns Aldis
JFC Jelgava
2
52
Ulimbaševs Daniils
FK Auda
2
53
Valdmanis Mārtiņš
ASK Kadaga
2
54
Aivars Emīls
AFA Olaine
1
55
Aleksejevs Ruslans
FK Lielupe
1
56
Arnavs Elvis
FK Staiceles Bebri
1
57
Augusts Kristers Oto
JDFS Alberts
1
58
Barkovskis Aleksandrs
FC Gauja
1
59
Benskis Georgijs
SK Kengaroos
1
60
Boroduška Ēriks
FK Salaspils
1
61
Briezis Ralfs Kristiāns
FK Madona Kvarcs
1
62
Čiņajevs Daņiils
Skanstes SK
1
63
Daudziešans Ainārs
FK PPK/Betsafe
1
64
Denev Aleksandar Volenov
Riga United FC
1
65
Dos Santos Resende Rafael
FK Auda
1
66
Dubra Kaspars
RFS
1
67
Dūrējs Māris
JFC Jelgava
1
68
Eberhards Renārs
FK Smiltene/BJSS
1
69
Evelons Emīls
JDFS Alberts
1
70
Fedorovičs Daniels
FK Metta
1
71
Fjodorovs Vladislavs
RFS
1
72
Gaučis Ivo
Grobiņas SC/LFS
1
73
Geraskins Viktors
Leevon Saldus
1
74
Glaudāns Agris
FS Jelgava
1
75
Grinaško Rihards
FK Ķekava / Auda
1
76
Guliaks Renārs
Skanstes SK
1
77
Ģēģers Elmārs
AFA Olaine
1
78
Hermanis Rainers
Grobiņas SC/LFS
1
79
Horoņeko Aleksandrs
Babītes SK
1
80
Hudjakovs Edgars
JFK Daugava
1
81
Ilic Andrej
RFS
1
82
Isajevs Vjačeslavs
FK Auda
1
83
Ivanovs Genrihs
JFK Daugava
1
84
Ivulāns Markuss
Skanstes SK
1
85
Īle Emīls
FK Limbaži
1
86
Jansons Edgars
FK Smiltene/BJSS
1
87
Jierkis Ronalds
Rēzekne
1
88
Jirgensons Ričards
FS Jelgava
1
89
Kangars Alans
Skanstes SK
1
90
Kapkovs Daniels
Babītes SK
1
91
Karamoko Aboubakar
FK Auda
1
92
Karašausks Artūrs
FK Liepāja
1
93
Kārkliņš Kristers
FK Limbaži
1
94
Kiriļins Andrejs
FK Beitar
1
95
Knapšis Emīls
Grobiņas SC/LFS
1
96
Kondratjevs Andrejs
FK Salaspils
1
97
Krušatins Andris
Grobiņas SC/LFS
1
98
Kudrjašovs Vitālijs
SK Kengaroos
1
99
Kumakura Kaito
Rēzekne
1
100
Ķiecis Sandis
Babītes SK
1
101
Laurovs Roberts
Skanstes SK
1
102
Liepiņš Kārlis Miķelis
JFK Daugava
1
103
Lizunovs Valerijs
BFC Daugavpils
1
104
Marusii Matvii
JDFS Alberts
1
105
Maslovs Ralfs
FS Jelgava
1
106
Meiers Martins
Futbola Parks Academy / LSPA
1
107
Melbārdis Daniels Viesturs
JDFS Alberts
1
108
Melnis Bruno
FK Metta
1
109
Meļķis Roberts
Grobiņas SC/LFS
1
110
Meļķis Rūdolfs
Grobiņas SC/LFS
1
111
Mercs Erlands
Futbola Parks Academy / LSPA
1
112
Mielēns Deivids
FK Limbaži
1
113
Mikulič Božo
FK Auda
1
114
Milašēvičs Mārtiņš
FK Aliance
1
115
Miļantejs Artjoms
FK Dinamo Rīga
1
116
Minkevičs Ivo
FK Auda
1
117
Muižnieks Rūdolfs
Leevon Saldus
1
118
Ndoye Alioune
Valmiera FC
1
119
Osis Miķelis
FK Alberts
1
120
Patrikejevs Ivans
FK Salaspils
1
121
Penkevics Kristers
Valmiera FC
1
122
Pērkons Atis
FK Madona Kvarcs
1
123
Pētersons Aleksandrs
FK Priekuļi / Cēsis
1
124
Puzānovs Kristaps
FK Tukums 2000 / Telms
1
125
Rāms Renārs
Gulbenes BJSS
1
126
Rotbergs Jānis
FK Ķekava / Auda
1
127
Rubļevskis Mārtiņš
Augšdaugavas NSS
1
128
Rudakovs Mareks
JFC Jelgava
1
129
Salmiņš Leo
Jēkabpils SC
1
130
Santana Deocleciano Emerson
RFS
1
131
Sāmietis Raimonds
Grobiņas SC/LFS
1
132
Sleņģis Kristaps Ričards
FS Jelgava
1
133
Stabulnieks Markuss Mārtiņš
Rēzekne
1
134
Strautiņš Edgars
Futbola Parks Academy / LSPA
1
135
Stuglis Elvis
RFS
1
136
Suranovs Gļebs
JFK Daugava
1
137
Šarič Tomislav
RFS
1
138
Šauers Ričards
JDFS Alberts
1
139
Šitjakovs Ralfs
FS Jelgava
1
140
Šolins Raitis
Gulbenes BJSS
1
141
Štrauss Gatis
Mārupes SC
1
142
Talcis Kristers Klāvs
FK Priekuļi / Cēsis
1
143
Trifanovs Emīls Rinalds
Futbola Parks Academy / LSPA
1
144
Ulmis Rimants
FK Smiltene/BJSS
1
145
Vapne Lūkass
FK Metta
1
146
Veide Niks
FK Limbaži
1
147
Veide Rainers
Mārupes SC
1
148
Vientiess Oskars
FK Metta
1
149
Vīksna Harijs
JDFS Alberts
1
150
Vīksna Rainers
Mārupes SC
1
151
Volkovs Kristers
Grobiņas SC/LFS
1
152
Zēģele Matīss
JDFS Alberts
1
153
Ziemelis Rūdolfs
Grobiņas SC/LFS
1
154
Zubkovs Dmitrijs
Futbola Parks Academy / LSPA
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva