SK Imanta

LSTFL 2022 1.Posms

  • 8pozīcija
  • 4punkti
  • 9:24vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Alise MitkusDzimšanas datums: 11.06.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aizsargi
Aiva RabāceDzimšanas datums: 05.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Anna Inese TutāneDzimšanas datums: 24.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Simona ZilberteDzimšanas datums: 21.12.1972.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Kristīne ZivtiņaDzimšanas datums: 11.08.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Pussargi
Justīne DakstiņaDzimšanas datums: 02.06.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Santa BiezāDzimšanas datums: 11.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rendija EinikaDzimšanas datums: 31.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Elizabete FrišfeldeDzimšanas datums: 08.11.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandra IvanovaDzimšanas datums: 11.10.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marta KāneDzimšanas datums: 18.03.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
-
-
Marija OzoliņaDzimšanas datums: 11.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Liene RoopaDzimšanas datums: 09.12.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

22
jan
11:00
2022
Latvijas Sieviešu telpu futbola liga 2022 1.Posms, 1. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

sestdiena

22
jan
12:20
2022
Latvijas Sieviešu telpu futbola liga 2022 1.Posms, 1. kārta
Rimi Olimpiskais centrs

svētdiena

30
jan
11:00
2022
Latvijas Sieviešu telpu futbola liga 2022 1.Posms, 2. kārta
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

svētdiena

30
jan
14:20
2022
Latvijas Sieviešu telpu futbola liga 2022 1.Posms, 2. kārta
Rīgas 49.vidusskolas sporta halle

sestdiena

5
feb
11:00
2022
Latvijas Sieviešu telpu futbola liga 2022 1.Posms, 3. kārta
Talsu sporta halle

sestdiena

5
feb
13:40
2022
Latvijas Sieviešu telpu futbola liga 2022 1.Posms, 4. kārta
Talsu sporta halle

otrdiena

22
feb
19:20
2022
Latvijas Sieviešu telpu futbola liga 2022 1.Posms, 4. kārta
Spuņciema Sporta halle

otrdiena

22
feb
20:20
2022
Latvijas Sieviešu telpu futbola liga 2022 1.Posms, 3. kārta
Spuņciema Sporta halle
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
6
1
1
38
14
+24
19
2
8
6
0
2
13
7
+6
18
3
8
5
2
1
28
10
+18
17
4
8
4
1
3
26
13
+13
13
5
8
4
1
3
16
34
-18
13
6
8
3
3
2
23
9
+14
12
7
8
2
1
5
8
19
-11
7
8
8
1
1
6
9
24
-15
4
9
8
0
0
8
3
34
-31
0
1
Ovsjankina Jekaterina
Rēzeknes BJSS
10
2
Godiņa Madlēna Marta
Rīgas Futbola skola
7
3
Medinika Denīze Marta
FS Jelgava
7
4
Pastare Olita
Rēzeknes BJSS
7
5
Strautiņa Laura
FK Tukums 2000
7
6
Šteinberga Līva
Rīgas Futbola skola
6
7
Višņakova Viktorija
Rēzeknes BJSS
6
8
Kāne Marta
SK Imanta
5
9
Prokopkina Olga
Rēzeknes BJSS
5
10
Veilande Elija
FS Metta
5
11
Dzene Paula
FS Metta
4
12
Garanča Katrīna
FS Metta
4
13
Pelse Elizabete
Rēzeknes BJSS
4
14
Rukse Alise
FC Talsi
4
15
Daukšte Ketija
FS Jelgava
3
16
Priecuma Jana
Babītes SK
3
17
Silgale Dārta
FC Talsi
3
18
Teice Emīlija
Rīgas Futbola skola
3
19
Troinova Agnese
FK Tukums 2000
3
20
Belova Anna
Rīgas Futbola skola
2
21
Čera Beatrise
SK Kuorsova/Ludza
2
22
Garanča Sofija
Rēzeknes BJSS
2
23
Jakovele Tatjana
Rīgas Futbola skola
2
24
Kiričenko Marija
Rīgas Futbola skola
2
25
Lisovska Jasmīne
Babītes SK
2
26
Miļūna Daniela
FS Jelgava
2
27
Ozoliņa Marija
SK Imanta
2
28
Strazdiņa Elza Renāte
FS Jelgava
2
29
Šņepste Diāna
FC Talsi
2
30
Aleksīna Vanesa
FC Talsi
1
31
Bogdanova Anna
FS Jelgava
1
32
Daņilova Katrīna
FS Metta
1
33
Elsberga Katrīna
Rīgas Futbola skola
1
34
Enģele Arta
FC Talsi
1
35
Fišere Viktorija
FS Jelgava
1
36
Grundāne Šarlote
Babītes SK
1
37
Jaunslaviete Evelīna
SK Kuorsova/Ludza
1
38
Kadirova Žasmina
Rēzeknes BJSS
1
39
Koluža Agnese
FK Tukums 2000
1
40
Kondakova Jekaterina
Rīgas Futbola skola
1
41
Kukaine Betija
Babītes SK
1
42
Laškova Samanta
Rēzeknes BJSS
1
43
Levikina Darija
Rīgas Futbola skola
1
44
Mitenberga Sigita
FC Talsi
1
45
Nadvirņanska Darja
Rīgas Futbola skola
1
46
Pavāre Deina
FC Talsi
1
47
Pinčuka Nikola
Rīgas Futbola skola
1
48
Prodanece Katrīne
Rīgas Futbola skola
1
49
Sīpola Elīza Paula
FS Metta
1
50
Sokolova Adriāna
Rēzeknes BJSS
1
51
Sprigule Elīna
FK Tukums 2000
1
52
Ström Elina Kaarina
Babītes SK
1
53
Upīte Uma
FS Metta
1
54
Uvarova Dana
FK Tukums 2000
1
55
Vaivode Laura
Rēzeknes BJSS
1
56
Zilberte Simona
SK Imanta
1
57
Zivtiņa Kristīne
SK Imanta
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvija pret Moldovu