SK Imanta
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | B grupa
- 7pozīcija
- 0punkti
- 1:34vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Uzbrucēji
Malvīne KondratjevaDzimšanas datums: 03.03.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Ārija BāliņaDzimšanas datums: 15.09.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jeļizaveta BondarenkoDzimšanas datums: 07.08.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rebeka JākobsoneDzimšanas datums: 29.04.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Sintija KlementaDzimšanas datums: 11.05.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Sofija KravcovaDzimšanas datums: 18.08.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Amēlija LapkaseDzimšanas datums: 20.10.2014.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Patrīcija OsipovaDzimšanas datums: 29.12.2014.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniela PotinaDzimšanas datums: 08.11.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dominika PotinaDzimšanas datums: 08.09.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Vladislava PotinaDzimšanas datums: 21.10.2014.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniela ŠuršinaDzimšanas datums: 23.05.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Vlada ŽogloDzimšanas datums: 14.01.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
svētdiena
2
jūn
11:40
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | B grupa, 1. kārta
Iecavas stadions
svētdiena
2
jūn
12:30
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | B grupa, 1. kārta
Iecavas stadions
trešdiena
12
jūn
12:30
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | B grupa, 2. kārta
Bauskas stadions
trešdiena
12
jūn
13:10
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | B grupa, 2. kārta
Bauskas stadions
trešdiena
7
aug
11:40
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | B grupa, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
trešdiena
7
aug
13:00
2024
Lidl U-12 meiteņu futbola čempionāts (Attīstības grupa) 2024 | B grupa, 3. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Aija Krastiņa
Jūrmalas FS - 1
9
2
Angelina Novicka
RFS Women/Amber
8
3
Elizabete Rudziša
RFS Women/Amber
7
4
Enija Brazauska
Bauskas BJSS
6
5
Keita Brauna
FK Tukums 2000/SK Vēsma
6
6
Melānija Čuhnova
FK Tukums 2000/SK Vēsma
6
7
Naina Rusule
Bauskas BJSS
6
8
Nikola Hutornaja
Bauskas BJSS
6
9
Samanta Pontaga
Jūrmalas FS - 1
6
10
Maija Začesta
Bauskas BJSS
5
11
Milana Petunova
RFS Women
4
12
Diana Jakovļeva
RFS Women/Amber
3
13
Emilija Mihailova
Jūrmalas FS - 1
3
14
Melānija Davidova
Bauskas BJSS
3
15
Darja Kutuzova
RFS Women/Amber
2
16
Darja Strelkovska
RFS Women
2
17
Karīna Ellere
Jūrmalas FS - 1
2
18
Nikola Kretulniece
Bauskas BJSS
2
19
Nikola Marta Šmite
Bauskas BJSS
2
20
Sofija Grauze
RFS Women/Amber
2
21
Vlada Ņikiforenko
RFS Women/Amber
2
22
Adrija Aiva Vītiņa
FK Tukums 2000/SK Vēsma
1
23
Enija Paškeviča
Bauskas BJSS
1
24
Karolina Rusnaka
Jūrmalas FS - 1
1
25
Katrīna Pētersone
FK Tukums 2000/SK Vēsma
1
26
Keita Vainovska
Jūrmalas FS - 1
1
27
Liliāna Čaiņikova
RFS Women
1
28
Madara Liene Kubliņa
FK Tukums 2000/SK Vēsma
1
29
Nikola Ivanova
RFS Women/Amber
1
30
Polina Zjurikova
RFS Women
1
31
Rebeka Jākobsone
SK Imanta
1
32
Ringla Stojane
RFS Women
1