SK Imanta

Latvijas U-12 meiteņu čempionāts (Attīstības grupa) 2023

  • 8pozīcija
  • 3punkti
  • 8:67vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Jeļizaveta BondarenkoDzimšanas datums: 07.08.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
3
-
-
Rebeka JākobsoneDzimšanas datums: 29.04.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Luiza KirilovaDzimšanas datums: 18.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nataļja KondrašovaDzimšanas datums: 18.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sofija KravcovaDzimšanas datums: 18.08.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
5
-
-
Amanda PļaminaDzimšanas datums: 20.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Anastasija PļehanovaDzimšanas datums: 08.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniela PotinaDzimšanas datums: 08.11.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dominika PotinaDzimšanas datums: 08.09.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Adriana Paula SležeDzimšanas datums: 19.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniela ŠuršinaDzimšanas datums: 23.05.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Oļesja VasiļjevaDzimšanas datums: 15.11.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vlada ŽogloDzimšanas datums: 14.01.2013.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

ceturtdiena

8
jūn
10:40
2023
Latvijas U-12 meiteņu čempionāts (Attīstības grupa) 2023, 1. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

ceturtdiena

8
jūn
12:40
2023
Latvijas U-12 meiteņu čempionāts (Attīstības grupa) 2023, 1. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

ceturtdiena

22
jūn
10:00
2023
Latvijas U-12 meiteņu čempionāts (Attīstības grupa) 2023, 2. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

ceturtdiena

22
jūn
11:30
2023
Latvijas U-12 meiteņu čempionāts (Attīstības grupa) 2023, 2. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

ceturtdiena

10
aug
11:00
2023
Latvijas U-12 meiteņu čempionāts (Attīstības grupa) 2023, 3. kārta
Iecavas stadions

ceturtdiena

10
aug
12:40
2023
Latvijas U-12 meiteņu čempionāts (Attīstības grupa) 2023, 3. kārta
Iecavas stadions

ceturtdiena

24
aug
12:20
2023
Latvijas U-12 meiteņu čempionāts (Attīstības grupa) 2023, 4. kārta
Iecavas stadions

ceturtdiena

24
aug
13:40
2023
Latvijas U-12 meiteņu čempionāts (Attīstības grupa) 2023, 4. kārta
Iecavas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
8
7
1
0
42
11
+31
22
2
8
6
1
1
35
8
+27
19
3
8
5
1
2
35
9
+26
16
6
8
3
3
2
30
21
+9
12
7
8
2
1
5
14
31
-17
7
8
8
1
0
7
8
67
-59
3
9
8
0
0
8
5
66
-61
0
1
Magdalēna Čamāne
Augšdaugavas NSS
22
2
Paula Zīmele
FK 33/Ķeguma skola
22
3
Marta Kubliņa
FK Tukums 2000
20
4
Milāna Juška
FK Iecava/Bauskas BJSS
18
5
Amanda Verze
FS Jelgava
12
6
Emīlija Randa
Rīgas Futbola skola - 2
12
7
Ana Vikija Kapuste
FS Jelgava
11
8
Anna Švanenberga
Rīgas Futbola skola - 2
11
9
Evelīna Ziemele
Rīgas Futbola skola - 2
11
10
Valērija Kopitova
FS Jelgava
8
11
Laura Pavlova
Augšdaugavas NSS
6
12
Naina Rusule
FK Iecava/Bauskas BJSS
6
13
Enija Brazauska
FK Iecava/Bauskas BJSS
5
14
Linda Liepiņa
FK 33/Ķeguma skola
5
15
Loreta Lapa
Augšdaugavas NSS
5
16
Nellija Puncule
SK Kuorsova/ZAFC
5
17
Sofija Jirgensone
Rīgas Futbola skola - 2
5
18
Sofija Kravcova
SK Imanta
5
19
Benedita Vikse
Rīgas Futbola skola - 2
4
20
Katrrīna Putraima
FK 33/Ķeguma skola
4
21
Līva Vītola
SFK Rīga
4
22
Sabīne Buša
FK 33/Ķeguma skola
4
23
Evija Muižniece
SK Kuorsova/ZAFC
3
24
Jeļizaveta Bondarenko
SK Imanta
3
25
Nikola Kretulniece
FK Iecava/Bauskas BJSS
3
26
Sabīne Druļkalne
FK Tukums 2000
3
27
Anastasija Dragomirova
Augšdaugavas NSS
2
28
Daria Belova
SK Kuorsova/ZAFC
2
29
Keita Brauna
FK Tukums 2000
2
30
Keitija Keita Peipiņa
FK Tukums 2000
2
31
Loreta Lapeško
Augšdaugavas NSS
2
32
Margarita Birjukova
Augšdaugavas NSS
2
33
Sanija Lazdiņa
FK Iecava/Bauskas BJSS
2
34
Alise Žukovska
FS Jelgava
1
35
Amanda Elza Zemvalde
Rīgas Futbola skola - 2
1
36
Amanda Harju
FS Jelgava
1
37
Annija Pupiņa
Augšdaugavas NSS
1
38
Darja Rakicka
Augšdaugavas NSS
1
39
Enija Paškeviča
FK Iecava/Bauskas BJSS
1
40
Kate Zilberte
FK Iecava/Bauskas BJSS
1
41
Katrīna Klodža
SK Kuorsova/ZAFC
1
42
Katrīna Pētersone
FK Tukums 2000
1
43
Keita Akmene - Zvana
FK Tukums 2000
1
44
Monta Petrovska
SFK Rīga
1
45
Oksana Nikuļenkova
Rīgas Futbola skola - 2
1
46
Paula Pudāne
Rīgas Futbola skola - 2
1
47
Samanta Koklače
SK Kuorsova/ZAFC
1
48
Sofija Somuilova
Augšdaugavas NSS
1
49
Sofija Tereščenko
Rīgas Futbola skola - 2
1
50
Sonora Doze
FS Jelgava
1
51
Valērija Smirnova
SK Kuorsova/ZAFC
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija