Saldus SS / Leevon

Viensviens Latvijas Kauss 2020 2.posms

  • Sastāvs
  • Spēles
  • Vārtu guvēji
Aizsargi
Aleksejs GiļņičsDzimšanas datums: 29.05.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Igors LapkovskisDzimšanas datums: 24.02.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Jurijs MatvejevsDzimšanas datums: 09.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Spēlētāji
Toms BeņislavskisDzimšanas datums: 27.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Viesturs BergfeldsDzimšanas datums: 17.04.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš CālītisDzimšanas datums: 08.04.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
26
-
-
-
Kristers DreimanisDzimšanas datums: 18.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ģirts EglājsDzimšanas datums: 07.10.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers GeruļskisDzimšanas datums: 09.02.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uģis GlāziņšDzimšanas datums: 04.11.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Didzis JansonsDzimšanas datums: 14.04.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Dagnis KreitsDzimšanas datums: 20.08.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kārlis LiepiņšDzimšanas datums: 30.10.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
5
-
-
1
Artūrs NamiķisDzimšanas datums: 13.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
64
-
1
-
Kristaps NeilandsDzimšanas datums: 18.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uģis OšenieksDzimšanas datums: 30.05.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kaspars TauberisDzimšanas datums: 16.06.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vitor Alexandre Vieira UrbanoDzimšanas datums: 06.06.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Portugāle
1
45
-
1
-
Deniss VitkovskisDzimšanas datums: 11.09.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

23
aug
18:30
2020
Viensviens Latvijas Kauss futbolā 2020 2.posms, 1. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
1
Dobrecovs Devids
Grobiņas SC
3
2
Ikstens Oskars
FK Kauguri / BEITAR
3
3
Mordatenko Anastasijs
FK Dinamo Rīga
3
4
Siņeļņikovs Alans
FC Lokomotiv Daugavpils
3
5
Bricis Edgars
FK Auda
2
6
Grauds Daniels
Albatroz SC / FS Jelgava
2
7
Kozlovskis Artjoms
FK Salaspils
2
8
Krieviņš Dāvis
FK Priekuļi / Cēsis
2
9
Litviņuks Romans 
FK Kauguri / BEITAR
2
10
Moussima Ebongue Olivier
FK Dinamo Rīga
2
11
Osipovs Artjoms
SK Super Nova
2
12
Pavlovskis Artjoms
FK Auda
2
13
Pūliņš Edgars
FK Kauguri / BEITAR
2
14
Rullis Ričards
FK Smiltene/BJSS
2
15
Smetanovs Artūrs
Grobiņas SC
2
16
Teremko Elvis
FK Smiltene/BJSS
2
17
Volkovs Vladimirs
FC Lokomotiv Daugavpils
2
18
Alcantara De Oliveira Renan Luiz
Albatroz SC / FS Jelgava
1
19
Andreev Maxim
FC Lokomotiv Daugavpils
1
20
Attiķis Toms
FK Karosta
1
21
Baškevics Matīss
Albatroz SC / FS Jelgava
1
22
Bemba Dilan
FK Dinamo Rīga
1
23
Cibuļskis Mareks
FK Valka
1
24
Cimbals Jevgeņijs
Grobiņas SC
1
25
Čākurs Bruno Agnis
Albatroz SC / FS Jelgava
1
26
Erkin Aleksandr
FC Lokomotiv Daugavpils
1
27
Freimanis Edgars
Grobiņas SC
1
28
Gorkšs Jorens
FK Auda
1
29
Grāveris Kalvis
FK Staiceles Bebri
1
30
Grosbergs Klāvs
FK Priekuļi / Cēsis
1
31
Herman Dzmitry
FC Lokomotiv Daugavpils
1
32
Jefremovs Viktors
FK Karosta
1
33
Jēkabsons Jānis
Grobiņas SC
1
34
Kapkovs Daniels
FK Dinamo Rīga
1
35
Kārkliņš Edgars
SK Super Nova
1
36
Kirijenko Andrejs
FK Kalupe/Daugavpils novads
1
37
Kovaļkovs Igors
FK Auda
1
38
Krasivorons Aleksejs
FK Dinamo Rīga
1
39
Moseičenko Remirs
FK Karosta
1
40
Paegle Kārlis
Talsi/FK Laidze
1
41
Pavlovskis Pjotrs
FK Dinamo Rīga
1
42
Peilāns Mārcis
Albatroz SC / FS Jelgava
1
43
Putāns Rolands
FC Lokomotiv Daugavpils
1
44
Pūce Mārcis
JDFS Alberts
1
45
Raščevskis Ričards
FC Lokomotiv Daugavpils
1
46
Rečickis Vitālijs
Rēzekne
1
47
Rozītis Kārlis
FK Smiltene/BJSS
1
48
Rubezis Niks
Grobiņas SC
1
49
Samsonovs Nikita
FK Dinamo Rīga
1
50
Sērmoliņš Daniels
FK Karosta
1
51
Staško Artjoms
Rēzekne
1
52
Suzuki Akihiro
Rēzekne
1
53
Teters Roberts
FK Valka
1
54
Udovičenko Marks
FK Auda
1
55
Višņakovs Aleksejs
SK Super Nova
1
56
Žarovs Ņikita
FK Dinamo Rīga
1
57
Žihs Vladislavs
Albatroz SC / FS Jelgava
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU