Rīgas Futbola skola-2/SK Imanta
Sieviešu futbola 1. līga 2024
- 7pozīcija
- 3punkti
- 5:11vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Vārtsargi
Lolita KrasnosjolovaDzimšanas datums: 24.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
315
-
-
-
Alise MitkusDzimšanas datums: 11.06.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
-
1
-
Aizsargi
Rēzija Veronika LaumaneDzimšanas datums: 20.11.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
180
-
-
-
Simona ZilberteDzimšanas datums: 21.12.1972.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
-
-
-
Pussargi
Margarita ČehovskaDzimšanas datums: 22.04.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
360
2
-
-
Elvīra Ingeborga DimdiņaDzimšanas datums: 28.12.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Keta Keita ZeltiņaDzimšanas datums: 16.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
256
-
-
-
Uzbrucēji
Marija KiričenkoDzimšanas datums: 25.08.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
225
-
-
-
Liene VītolaDzimšanas datums: 17.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Katrīna AlbertaDzimšanas datums: 16.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
217
-
-
-
Maira BāliņaDzimšanas datums: 24.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
26
-
-
-
Adriana BērziņaDzimšanas datums: 07.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
102
-
-
-
Kate BriedeDzimšanas datums: 09.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Nikola JeļšinaDzimšanas datums: 06.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
315
-
-
-
Alise KondratjevaDzimšanas datums: 06.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Hanna KrafteDzimšanas datums: 12.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
1
-
-
Guna KrūmiņaDzimšanas datums: 22.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
86
-
-
-
Veronika ĻeonovaDzimšanas datums: 28.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
-
-
-
Ance LīceDzimšanas datums: 13.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
350
-
-
-
Sandija OpincāneDzimšanas datums: 09.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Elizabete OzoliņaDzimšanas datums: 15.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dina PercevaDzimšanas datums: 29.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
103
-
-
-
Serafima RodinaDzimšanas datums: 31.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
270
-
-
-
Liene RoopaDzimšanas datums: 09.12.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jelizaveta ŠatkoDzimšanas datums: 15.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
120
-
-
-
Viktoriya SenivDzimšanas datums: 26.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
405
2
-
-
Aleksandra TararivaDzimšanas datums: 28.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Agate TeiceDzimšanas datums: 12.05.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
-
-
Treneru korpuss
Normunds Bondars
Galvenais treneris
Dzimšanas datums: 20.01.1975.
Didzis Matīss
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 10.12.1980.
Tatjana Šaļimova
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 20.12.1962.
Romāns Sidorovs
Trenera asistents
Dzimšanas datums: 14.02.1967.
Jeļena Golubeva
Ārsts
Dzimšanas datums: 07.03.1976.
Atbalsta personāls
Anrijs Lāma
Menedžeris
Dzimšanas datums: 18.11.1993.
Karīna Šakurova
Administrators
Dzimšanas datums: 28.09.1973.
svētdiena
14
apr
14:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 1. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
pirmdiena
6
mai
14:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 3. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
svētdiena
26
mai
14:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 4. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
ceturtdiena
6
jūn
17:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 5. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
svētdiena
16
jūn
16:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 6. kārta
Depo laukums
svētdiena
7
jūl
14:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 7. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
-
svētdiena
21
jūl
15:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 8. kārta
Talsu pilsētas stadions
-
svētdiena
4
aug
16:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 9. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
-
svētdiena
11
aug
20:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 2. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
-
svētdiena
25
aug
19:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 10. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
svētdiena
8
sep
14:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 11. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-
svētdiena
22
sep
14:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 14. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
sestdiena
28
sep
18:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 12. kārta
Olaines pilsētas stadions
-
svētdiena
6
okt
14:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 13. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Džeina Eglīte
FK Sigulda/Vidzeme
9
2
Alise Rukse
FK Tukums 2000/FC Talsi
8
3
Megija Krastiņa
FK Olaine - 2
7
4
Alise Keita Baltrušaite
FS Jelgava
6
5
Elīza Paula Sīpola
Skanstes SK
6
6
Jekaterina Goruza
FK Olaine - 2
4
7
Rendija Baltrušaite
FS Jelgava
4
8
Valērija Širina
FK Olaine - 2
4
9
Ance Katane
FK Sigulda/Vidzeme
3
10
Emīlija Ambaine
Skanstes SK
3
11
Jekaterina Ovsjankina
Rēzeknes BJSS
3
12
Keita Zviedre
Skanstes SK
3
13
Sintija Bruce- Meire
FK Tukums 2000/FC Talsi
3
14
Agata Ganasa
Rēzeknes BJSS
2
15
Agnese Troinova
FK Tukums 2000/FC Talsi
2
16
Alise Grigorjeva
FK Olaine - 2
2
17
Daniela Miļūna
FS Jelgava
2
18
Elīza Markvarte
Skanstes SK
2
19
Katrīna Garanča
Skanstes SK
2
20
Keita Eglīte
FK Sigulda/Vidzeme
2
21
Kerija Aleksandra Fjodorova
FK Sigulda/Vidzeme
2
22
Ketija Daukšte
FS Jelgava
2
23
Laura Strautiņa
FK Tukums 2000/FC Talsi
2
24
Linda Beāte Pimbere
FK Sigulda/Vidzeme
2
25
Margarita Čehovska
Rīgas Futbola skola-2/SK Imanta
2
26
Mari Dabašinska
FK Olaine - 2
2
27
Samanta Nikola Zālīte
FK Olaine - 2
2
28
Santa Baltause
FS Jelgava
2
29
Viktoriya Seniv
Rīgas Futbola skola-2/SK Imanta
2
30
Viktorija Višņakova
Rēzeknes BJSS
2
31
Alise Mocaka
FK Olaine - 2
1
32
Anna Poņatovska
FS Jelgava
1
33
Dārta Silgale
FK Tukums 2000/FC Talsi
1
34
Elija Veilande
Skanstes SK
1
35
Elisa Eihvalde
FK Tukums 2000/FC Talsi
1
36
Elīna Šustova
FK Tukums 2000/FC Talsi
1
37
Felicita Cīrule
Skanstes SK
1
38
Gabriela Elēna Velpa
FS Jelgava
1
39
Gabriela Krekšina
FS Jelgava
1
40
Hanna Krafte
Rīgas Futbola skola-2/SK Imanta
1
41
Ieva Bergholce
Liepājas Futbola skola - 2
1
42
Katrīna Lukaševiča
Rēzeknes BJSS
1
43
Laura Kaņupa-Kanapenusa
Skanstes SK
1
44
Margarita Drozdova
Skanstes SK
1
45
Milēna Blate
FK Olaine - 2
1
46
Nellija Ēvalde
FK Olaine - 2
1