Riga United

Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts

  • 4pozīcija
  • 37punkti
  • 73:42vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Adrian Castro GonzalezDzimšanas datums: 14.12.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Spain
14
803
-
4
1
Kirils IvanovsDzimšanas datums: 29.09.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
765
1
-
-
Vladislavs MogiļevcevsDzimšanas datums: 30.11.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
15
1245
-
2
-
Aizsargi
Andrejs AndrejevsDzimšanas datums: 04.06.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
198
-
-
-
Arturs BurņinsDzimšanas datums: 27.12.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
761
-
2
-
Grigorijs ČerņekovsDzimšanas datums: 23.08.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
2
-
-
-
Konkan ChoudhuryDzimšanas datums: 09.03.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: India
-
-
-
-
-
Issam DaoudiDzimšanas datums: 11.06.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Morocco
1
25
-
-
-
Aleksandar Volenov DenevDzimšanas datums: 09.12.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Bulgaria
17
1492
3
6
-
Hessel Michel DoumaDzimšanas datums: 07.05.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Nīderlande
7
142
1
-
-
Pāvels GognidzeDzimšanas datums: 26.07.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
26
-
-
-
Deniss KiriļuksDzimšanas datums: 10.03.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
87
-
-
-
Edvard Olai LervikDzimšanas datums: 14.05.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Norvēģija
-
-
-
-
-
Oleksandr LiakhovDzimšanas datums: 09.07.1979.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Artūrs MeistersDzimšanas datums: 20.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1634
2
3
-
Renāts RahimovsDzimšanas datums: 20.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vadims RogozinskisDzimšanas datums: 23.06.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
27
-
-
-
Eduards SizsDzimšanas datums: 15.06.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Austris SprukulisDzimšanas datums: 29.04.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
431
-
-
-
Youssef TawesDzimšanas datums: 21.12.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Tunisia
-
-
-
-
-
Mykola VladymyrovDzimšanas datums: 20.09.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
20
1719
-
2
-
Sergejs VorobjovsDzimšanas datums: 27.05.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
183
-
1
-
Pussargi
Daniēls ĀbelītisDzimšanas datums: 15.05.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Michiel Edward K CasteleinDzimšanas datums: 17.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Belgium
10
587
4
-
-
Jurijs DementjevsDzimšanas datums: 11.06.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
585
-
4
-
Nino DrndoDzimšanas datums: 13.12.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Sweden
3
101
-
-
-
Edgars JurčenoksDzimšanas datums: 18.12.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
478
-
-
-
Artūrs KožarsDzimšanas datums: 22.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims KreicbergsDzimšanas datums: 20.04.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
181
-
1
-
Dāniels KursietisDzimšanas datums: 15.03.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
1134
1
4
-
Yann Vincent Le MauxDzimšanas datums: 19.10.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Francija
2
55
-
-
-
Oumezdi L'MohtadiDzimšanas datums: 01.01.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Morocco
1
26
-
-
-
Artjoms LoginovsDzimšanas datums: 20.07.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
893
21
1
-
Maksims OsipovsDzimšanas datums: 28.05.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
34
-
-
-
Gļebs OstapkoDzimšanas datums: 15.06.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
71
-
-
-
Antoine PiletDzimšanas datums: 17.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Francija
-
-
-
-
-
Timurs ŠafinsDzimšanas datums: 13.03.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
318
1
-
-
Aaron Peter SamworthDzimšanas datums: 01.07.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: United Kingdom
2
10
-
-
-
Marco SpinolaDzimšanas datums: 09.10.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Italy
-
-
-
-
-
Mykhailo VladymyrovDzimšanas datums: 22.09.2003.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
1
51
-
-
-
Jevgēnijs ŽukovsDzimšanas datums: 31.10.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
2
-
-
-
Uzbrucēji
Edgars ArakeļjansDzimšanas datums: 01.10.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
100
-
1
-
Aleksejs BabinsDzimšanas datums: 19.09.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1543
4
1
-
Jevgēnijs BijelošonoksDzimšanas datums: 28.04.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
81
2
-
-
Daniels GasuļsDzimšanas datums: 07.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
-
-
2
-
Igors KovaļkovsDzimšanas datums: 22.02.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
544
8
-
-
Vjačeslavs MeļņiksDzimšanas datums: 08.06.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
46
-
1
-
Tahirs Džans MuradovsDzimšanas datums: 18.05.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
558
3
3
1
Ņikita PetrovsDzimšanas datums: 08.05.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1069
7
3
-
Maksym SamkoDzimšanas datums: 14.09.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
17
1121
9
1
-
Danilo SicaDzimšanas datums: 18.12.1988.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Italy
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Beiraks EivazovsDzimšanas datums: 31.08.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Māris KazakevičsDzimšanas datums: 01.09.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
195
-
-
-
Emīls KraģisDzimšanas datums: 17.10.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
44
-
-
-

Treneru korpuss

  • Edgars Arakeļjans

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 01.10.1992.
  • Pāvels Gognidze

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 26.07.1981.
  • Sergejs Vorobjovs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 27.05.1981.

trešdiena

3
mai
20:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 7. kārta
Salaspils stadions

otrdiena

9
mai
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 1. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

15
mai
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 2. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

22
mai
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 3. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

5
jūn
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 5. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

19
jūn
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 4. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

26
jūn
20:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 10. kārta
LNK Sporta Parks

pirmdiena

3
jūl
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 8. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

10
jūl
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 9. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

17
jūl
20:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 11. kārta
Salaspils stadions

ceturtdiena

20
jūl
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 13. kārta
Alberta Šeibeļa stadions

pirmdiena

24
jūl
20:45
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 6. kārta
Mežaparks SV

ceturtdiena

27
jūl
19:00
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 12. kārta
Piņķu stadions

trešdiena

9
aug
19:30
2023
Dali Dali 3. līga 2023. Rīgas futbola čempionāts, 15. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
2
22
16
1
5
65
29
+36
49
3
22
14
3
5
75
46
+29
45
4
22
12
1
9
73
42
+31
37
5
22
12
1
9
59
39
+20
37
7
22
9
6
7
56
30
+26
33
8
22
8
3
11
48
48
0
27
9
22
6
2
14
37
51
-14
20
10
22
5
2
15
25
76
-51
17
11
22
5
1
16
23
78
-55
16
12
22
2
0
20
20
112
-92
6
1
Artjoms Loginovs
Riga United FC
21
2
Mārtiņš Ēriks Veckāgans
FK Union
18
3
Nikita Lazarenko
JFK Daugava / Salaspils FS
17
4
Sandis Švāns
JFK Daugava / Salaspils FS
17
5
Marks Pačepko
AFA Olaine-2
15
6
Maksims Antonovs
Rīgas Futbola skola
13
7
Alekss Regža
FK Beitar-2
11
8
Aleksejs Rosoha
FK Beitar-2
9
9
Aleksis Paeglis
Rīgas Tehniskā universitāte
9
10
Edgars Urbāns
FK Union
9
11
Emīls Muižnieks
JRFPC Upesciema Warriors
9
12
Ingus Makovskis
FK Union
9
13
Maksims Vasiļjevs
FK Beitar-2
9
14
Maksym Samko
Riga United FC
9
15
Artjoms Pavlovskis
JFK Daugava / Salaspils FS
8
16
Artūrs Mhitarjans
FK RSU
8
17
Igors Kovaļkovs
Riga United FC
8
18
Toms Lamša
FK RSU
8
19
Aleksandrs Zeņkovs
FK Beitar-2
7
20
Andrejs Mihaiļuks
FK Beitar-2
7
21
Boriss Kadikovs
Rīgas Futbola skola
7
22
Ņikita Petrovs
Riga United FC
7
23
Egīls Lielbārdis
ASK Kadaga / Ostas SK
6
24
Juris Zālītis
FK RSU
6
25
Maksims Oļeiņiks
Rīgas Futbola skola
6
26
Artjoms Butorins
Rīgas Tehniskā universitāte
5
27
Artjoms Kozlovskis
JFK Daugava / Salaspils FS
5
28
Arturs Avins
Babītes SK
5
29
Bruts Georgs Sniķeris
FK RSU
5
30
Dmytro Androsov
FK Beitar-2
5
31
Edgars Uzoliņš
Rīgas Tehniskā universitāte
5
32
Marks Petunovs
FK Beitar-2
5
33
Mihails Sajenko
AFA Olaine-2
5
34
Vitālijs Barinovs
AFA Olaine-2
5
35
Aleksejs Babins
Riga United FC
4
36
Artis Miškins
FK Namejs
4
37
Artjoms Stoļarovs
FK Union
4
38
Bohdan Poliakov
AFA Olaine-2
4
39
Can-Luca Malek Findeisen
FK RSU
4
40
Dominiks Norkuss
Rīgas Futbola skola
4
41
Edgars Ozoliņš
Rīgas Tehniskā universitāte
4
42
Edijs Čibulis
ASK Kadaga / Ostas SK
4
43
Yaroslav Tkachenko
AFA Olaine-2
4
44
Kirils Viņņikovs
Rīgas Tehniskā universitāte
4
45
Maksims Ivanovs
FK Union
4
46
Mārcis Skuja
FK Union
4
47
Michiel Edward K Castelein
Riga United FC
4
48
Reinis Groskops
JRFPC Upesciema Warriors
4
49
Rinalds Sadovņikovs
Rīgas Futbola skola
4
50
Rūdolfs Ratfelders
JRFPC Upesciema Warriors
4
51
Tomass Ragausks
Babītes SK
4
52
Aleksandar Volenov Denev
Riga United FC
3
53
Edgars Zemītis
JFK Daugava / Salaspils FS
3
54
Emīls Draška
JRFPC Upesciema Warriors
3
55
Henrijs Klāvs Rikmanis
Rīgas Tehniskā universitāte
3
56
Ingus Vaņins
FK Beitar-2
3
57
Jurijs Nasonovs
Rīgas Futbola skola
3
58
Kirills Aleksejevs
FK Union
3
59
Kirills Solovjovs
Rīgas Tehniskā universitāte
3
60
Martins Meiers
AFA Olaine-2
3
61
Mārtiņš Valdmanis
ASK Kadaga / Ostas SK
3
62
Mihails Bogomolovs
Rīgas Futbola skola
3
63
Ņikita Afanasjevs
Rīgas Futbola skola
3
64
Ņikita Ļebedevs
Rīgas Tehniskā universitāte
3
65
Oskars Odiņš
JRFPC Upesciema Warriors
3
66
Romans Jakušenoks
JFK Daugava / Salaspils FS
3
67
Sandis Polovko
FK Namejs
3
68
Sergejs Momots
JFK Daugava / Salaspils FS
3
69
Tahirs Džans Muradovs
Riga United FC
3
70
Vadims Kuprijanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
3
71
Vladislavs Kuzmins
FK Beitar-2
3
72
Zaid Ahmad Siddiqui
Rīgas Tehniskā universitāte
3
73
Žans Borisenoks
AFA Olaine-2
3
74
Aleksandrs Groms
JFK Daugava / Salaspils FS
2
75
Aleksandrs Jakubovskis
Rīgas Tehniskā universitāte
2
76
Andis Maks
ASK Kadaga / Ostas SK
2
77
Andrejs Jušmanovs
FK Namejs
2
78
Artem Saveliev
Babītes SK
2
79
Artjoms Buglakovs
AFA Olaine-2
2
80
Artjoms Naļivaiko
ASK Kadaga / Ostas SK
2
81
Artūrs Meisters
Riga United FC
2
82
Daniils Fogels
JFK Daugava / Salaspils FS
2
83
Daniils Kašica
AFA Olaine-2
2
84
Daniils Trjahovs
Babītes SK
2
85
Dāvis Krievāns
AFA Olaine-2
2
86
Didzis Šillers
FK RSU
2
87
Dmitrijs Grigorjevs
Rīgas Futbola skola
2
88
Dmytro Bondarenko
FK Beitar-2
2
89
Eduardo Vargas Bogliani
FK RSU
2
90
Edvards Mihelsons
FK Namejs
2
91
Edvards Vimba
Rīgas Tehniskā universitāte
2
92
Emīls Bekmanis
FK Union
2
93
Everts Kovaļkovs
FK RSU
2
94
Everts Rūdolfs Mote
JRFPC Upesciema Warriors
2
95
Gunārs Dāvis Bahs
FK RSU
2
96
Gunārs Lapiņš
JRFPC Upesciema Warriors
2
97
Guntis Gabrāns
ASK Kadaga / Ostas SK
2
98
Jānis Mikītis
FK Namejs
2
99
Jānis Vinogradovs
AFA Olaine-2
2
100
Jevgēnijs Bijelošonoks
Riga United FC
2
101
Krists Villers
FK Union
2
102
Maksims Skačkovs
Rīgas Futbola skola
2
103
Martins Stībels Stīvers
JFK Daugava / Salaspils FS
2
104
Mattias Melki
Babītes SK
2
105
Māris Pilsētnieks
JRFPC Upesciema Warriors
2
106
Nikita Kulbachnyi
Rīgas Futbola skola
2
107
Niks Austrums
JFK Daugava / Salaspils FS
2
108
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine-2
2
109
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
2
110
Pāvels Sorokins
Babītes SK
2
111
Pjotrs Pavlovskis
FK Beitar-2
2
112
Raivo Radziņš
FK Union
2
113
Rihards Gaulis
Rīgas Tehniskā universitāte
2
114
Roberts Kārlis Prauliņš
JRFPC Upesciema Warriors
2
115
Roberts Purmalis
AFA Olaine-2
2
116
Sandis Šeršņevs
FK RSU
2
117
Viktors Grigorjevs
FK Union
2
118
Aivis Greblis
ASK Kadaga / Ostas SK
1
119
Aleksandrs Horoņeko
FK RSU
1
120
Aleksandrs Kļimovs
FK Beitar-2
1
121
Aleksandrs Zotimovs
FK Beitar-2
1
122
Alekss Jasaitis
Rīgas Futbola skola
1
123
Artemijs Jermolajevs
Rīgas Futbola skola
1
124
Artjoms Bļinovs
Rīgas Futbola skola
1
125
Artjoms Kruglovs
FK Union
1
126
Arturs Veismanis
FK Namejs
1
127
Artūrs Piļenkovs
FK Union
1
128
Artūrs Pozņaks
AFA Olaine-2
1
129
Artūrs Sejāns
Babītes SK
1
130
Bogdans Ņesterenko
FK Union
1
131
Dairis Laicāns
ASK Kadaga / Ostas SK
1
132
Dāniels Kursietis
Riga United FC
1
133
Dāvids Amdurs
FK Beitar-2
1
134
Dāvis Gaigals
JRFPC Upesciema Warriors
1
135
Dmitrijs Prohorovs
FK Beitar-2
1
136
Dmitrijs Puhovs
Rīgas Tehniskā universitāte
1
137
Edgars Brics
AFA Olaine-2
1
138
Edgars Hudjakovs
JFK Daugava / Salaspils FS
1
139
Edgars Šakurovs
Rīgas Futbola skola
1
140
Eduards Kristiāns Laizāns
JRFPC Upesciema Warriors
1
141
Eduards Martins
FK Beitar-2
1
142
Elmārs Ģēģers
AFA Olaine-2
1
143
Emīls Bisenieks
ASK Kadaga / Ostas SK
1
144
Genrihs Ivanovs
JFK Daugava / Salaspils FS
1
145
Germans Ņikitins
FK Union
1
146
Guntis Griškovs
FK Beitar-2
1
147
Hessel Michel Douma
Riga United FC
1
148
Igors Boļšakovs
FK Namejs
1
149
Iļja Afanasjevs
FK Beitar-2
1
150
Iļja Beļkevičs
Rīgas Futbola skola
1
151
Iļja Morozovs
Rīgas Futbola skola
1
152
Ingus Lastenieks
FK Namejs
1
153
Jānis Avots
JRFPC Upesciema Warriors
1
154
Jānis Rudzītis
FK Namejs
1
155
Kārlis Brikmanis
Rīgas Tehniskā universitāte
1
156
Kārlis Miķelis Liepiņš
JFK Daugava / Salaspils FS
1
157
Kirils Ivanovs
Riga United FC
1
158
Kristaps Antoņēvičs
FK Namejs
1
159
Kristaps Graudums
Rīgas Tehniskā universitāte
1
160
Kristaps Šēpers
Babītes SK
1
161
Krišjānis Segliņš
FK Namejs
1
162
Leonīds Petuņins
JFK Daugava / Salaspils FS
1
163
Makars Pujacs
Babītes SK
1
164
Mārtiņš Vecvagars
JRFPC Upesciema Warriors
1
165
Mihails Skuratovičs
FK Beitar-2
1
166
Nauris Baranovskis
JRFPC Upesciema Warriors
1
167
Nickson Mugerwa
FK Union
1
168
Niels Ole Arthur Zachriat
FK RSU
1
169
Nikita Juhnevičs
FK Beitar-2
1
170
Nikita Samsonovs
FK Namejs
1
171
Nikolass Kapuļins
Babītes SK
1
172
Nils Erik August Swedberg
FK RSU
1
173
Ņikita Botošs
AFA Olaine-2
1
174
Ņikita Pavlovs
AFA Olaine-2
1
175
Oskars Vikainis
Babītes SK
1
176
Rinalds Daniels Jefimovs
FK RSU
1
177
Roberts Kampiņš
FK RSU
1
178
Roberts Upmalis
AFA Olaine-2
1
179
Rolan Angelo Kurera
FK RSU
1
180
Rolands Bočs
AFA Olaine-2
1
181
Romāns Solomevičs
FK Beitar-2
1
182
Rustams Mamedovs
FK RSU
1
183
Staņislavs Pihockis
FK Beitar-2
1
184
Tigrans Dadamjans
Babītes SK
1
185
Timurs Buglakovs
AFA Olaine-2
1
186
Timurs Šafins
Riga United FC
1
187
Toms Haralds Vecvagars
JRFPC Upesciema Warriors
1
188
Voldemārs Baroniņš
FK Union
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV