Riga FC

Optibet Virslīga 2023

  • 2pozīcija
  • 88punkti
  • 89:21vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Rihards MatrevicsDzimšanas datums: 18.03.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
9
810
-
-
-
Kristaps ZommersDzimšanas datums: 07.01.1997.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aizsargi
Petar BosančičDzimšanas datums: 19.04.1996.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Horvātija
18
1280
1
1
-
Antonijs ČernomordijsDzimšanas datums: 26.09.1996.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
32
2607
2
9
-
Kirils IļjinsDzimšanas datums: 03.05.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
12
389
-
1
-
Raivis Andris JurkovskisDzimšanas datums: 09.12.1996.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
26
1925
2
1
-
Baba MusahDzimšanas datums: 03.09.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Gana
27
1845
4
4
-
Ngonda Muzinga GlodyDzimšanas datums: 31.12.1994.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Congo (DRC)
13
1011
2
4
-
Mouhamed El Bachir NgomDzimšanas datums: 12.05.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
25
2108
-
5
-
Pussargi
Hrvoje BabecDzimšanas datums: 28.07.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Horvātija
31
2187
2
6
-
Eduards DašķevičsDzimšanas datums: 12.07.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
29
768
3
1
-
Miloš JojičDzimšanas datums: 19.03.1992.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Serbija
32
2574
5
4
-
Kemehlo Pierre Kevin NguenaDzimšanas datums: 10.07.2000.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Francija
31
1965
6
4
-
Olabanjo Alexander OgunjiDzimšanas datums: 20.01.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Nigērija
11
408
2
2
-
Brian Pena Perez-VicoDzimšanas datums: 20.06.2002.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Spain
18
899
6
1
-
Uzbrucēji
Taiwo AbdulrahmanDzimšanas datums: 05.08.1998.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Nigērija
7
265
3
-
-
Douglas AurelioDzimšanas datums: 27.03.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Portugāle
35
2720
8
2
-
Marko DabroDzimšanas datums: 28.03.1997.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Horvātija
11
371
2
1
-
Luis Enrrique Iberico RobalinoDzimšanas datums: 06.02.1998.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Peru
10
248
3
3
-
Gauthier Bwayi MankendaDzimšanas datums: 20.07.1997.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Congo (DRC)
11
444
1
3
-
Ousseynou NiangDzimšanas datums: 12.10.2001.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Senegāla
13
878
3
2
1
Lucas Rangel Nunes GoncalvesDzimšanas datums: 29.12.1994.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Brazīlija
8
141
1
2
-
Marko RegžaDzimšanas datums: 20.01.1999.Spēlētāja statuss: Profesionālis
Pilsonība: Latvija
34
2256
19
3
-

Kluba vadība

  • Aleksandrs Proņins

    Ģenerāldirektors

    Dzimšanas datums: 02.09.1970.
  • Romāns Lajuks

    Izpilddirektors

    Dzimšanas datums: 19.06.1964.
  • Romašins Aleksandrs

    Sporta direktors

    Dzimšanas datums: 11.11.1963.

Treneru korpuss

  • Tomislav Stipič

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 01.08.1979.
  • Kristaps Blanks

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 30.01.1986.
  • Sergejs Kožans

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 16.02.1986.
  • Vjekoslav Miletič

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 20.09.1969.
  • Ivans Visockis

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 08.04.1993.
  • Miljenko Kumič

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 22.02.1990.
  • Goran Brašnič

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 26.09.1973.
  • Rolands Brencāns

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 18.04.1987.
  • Ivo Duilo

    Masieris

    Dzimšanas datums: 30.11.1989.

Atbalsta personāls

  • Māris Savinovs

    Menedžeris

    Dzimšanas datums: 03.05.1987.
  • Deniss Čerņikovs

    Administrators

    Dzimšanas datums: 14.06.1981.
  • Volodymyr Vlasenko

    Administrators

    Dzimšanas datums: 06.03.1974.
  • Edgars Vērdiņš

    Video operators

    Dzimšanas datums: 29.03.1993.

svētdiena

12
mar
17:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 1. kārta
Mežaparks SV

sestdiena

18
mar
17:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 2. kārta
Mežaparks SV

sestdiena

1
apr
15:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 3. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

ceturtdiena

6
apr
19:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 4. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

10
apr
14:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 5. kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.

sestdiena

15
apr
13:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 6. kārta
Stadions "Esplanāde", mākslīgais laukums

ceturtdiena

20
apr
17:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 7. kārta
Salaspils stadions

otrdiena

25
apr
18:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 8. kārta
Mežaparks SV

svētdiena

30
apr
17:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 9. kārta
Mežaparks SV

ceturtdiena

4
mai
17:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 10. kārta
Zemgales OC

pirmdiena

8
mai
18:30
2023
Optibet Virslīga 2023, 11. kārta
Mežaparks SV

piektdiena

12
mai
18:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 12. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

otrdiena

16
mai
18:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 13. kārta
Mežaparks SV

svētdiena

21
mai
14:00
2023
Optibet Virslīga 2023, 14. kārta
Mežaparks SV
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
36
27
8
1
96
18
+78
89
2
36
27
7
2
89
21
+68
88
3
36
16
10
10
44
39
+5
58
4
36
14
11
11
47
40
+7
53
5
36
14
9
13
52
54
-2
51
6
36
10
10
16
42
57
-15
40
7
36
9
9
18
40
52
-12
36
8
36
9
8
19
47
83
-36
35
9
36
8
9
19
41
63
-22
33
10
36
3
5
28
25
96
-71
14
1
Marko Regža
Riga FC
19
2
Jānis Ikaunieks
FC RFS
15
3
Andrej Ilic
FC RFS
14
4
Luiz Paulo Hilario
FK Liepāja
13
5
Reginaldo Ramires de Oliveira Albertino
FK Auda
12
6
Ismael Diomande
FC RFS
11
7
Jevgenijs Miņins
SK Super Nova Salaspils
10
8
Emerson Santana Deocleciano
FC RFS
9
9
Raivis Ķiršs
FK Tukums 2000 / Telms
9
10
Valerijs Lizunovs
BFC Daugavpils
9
11
Victor Uchechukwu Osuagwu
FS Jelgava
9
12
Arturs Krancmanis
FK Tukums 2000 / Telms
8
13
Danila Patijčuks
FK Liepāja
8
14
Douglas Aurelio
Riga FC
8
15
Faustas Steponavičius
FK Tukums 2000 / Telms
8
16
William Eseme Mukwelle
BFC Daugavpils
8
17
Artjoms Puzirevskis
FK Metta
7
18
Leonardo Andriel Dos Santos
Valmiera FC
7
19
Lūkass Vapne
FK Metta
7
20
Alain Cedric Herve Kouadio
FC RFS
6
21
Anthony Daniel Contreras Enriquez
Riga FC
6
22
Brian Pena Perez-Vico
Riga FC
6
23
Kemehlo Pierre Kevin Nguena
Riga FC
6
24
Mohamet Lamine Correa
FK Metta
6
25
Oluwatimilehin Abiodun Ogunniyi
FK Auda
6
26
Roberts Meļķis
FK Liepāja
6
27
Ruan Ribeiro Rodrigues
Valmiera FC
6
28
Žiga Lipušček
FC RFS
6
29
Aleksejs Saveļjevs
FK Auda
5
30
Darko Lemajič
FC RFS
5
31
Dmitrijs Zelenkovs
FC RFS
5
32
Gustavo Silva Souza
Valmiera FC
5
33
Henri Braham Stanic
FK Liepāja
5
34
Miloš Jojič
Riga FC
5
35
Petr Mares
FC RFS
5
36
Stefan Panič
FC RFS
5
37
Armans Galajs
FK Tukums 2000 / Telms
4
38
Baba Musah
Riga FC
4
39
Bogdans Samoilovs
FK Tukums 2000 / Telms
4
40
Bruno Melnis
FK Metta
4
41
Deniss Rakels
SK Super Nova Salaspils
4
42
Djibril Gueye
Valmiera FC
4
43
Eduards Tīdenbergs
FK Liepāja
4
44
Gļebs Kļuškins
FK Liepāja
4
45
Mikael Antero Soisalo
Riga FC
4
46
Mouhamadou Moustapha Diaw
FK Liepāja
4
47
Nino Noordanus
FK Liepāja
4
48
Alioune Ndoye
Valmiera FC
3
49
Alvis Jaunzems
Valmiera FC
3
50
Daniils Ulimbaševs
FK Auda
3
51
Dāvis Cucurs
BFC Daugavpils
3
52
Dragoljub Savic
FC RFS
3
53
Eduards Dašķevičs
Riga FC
3
54
Ingars Pūlis
Valmiera FC
3
55
Luis Enrrique Iberico Robalino
Riga FC
3
56
Matias Agustin Piteo
FK Auda
3
57
Meleye Diagne
FK Auda
3
58
Niks Dusalijevs
Valmiera FC
3
59
Oleksandr Kurtsev
FK Metta
3
60
Ousmane Sow
FK Metta
3
61
Ousseynou Niang
Riga FC
3
62
Ralfs Maslovs
FS Jelgava
3
63
Ramin Nasirli
BFC Daugavpils
3
64
Taiwo Abdulrahman
Riga FC
3
65
Vadym Mashchenko
FS Jelgava
3
66
Valerijs Afanasjevs
BFC Daugavpils
3
67
Vladimirs Stepanovs
FK Auda
3
68
Agris Glaudāns
FS Jelgava
2
69
Antonijs Černomordijs
Riga FC
2
70
Artūrs Zjuzins
FC RFS
2
71
Brahima Ouattara
FK Auda
2
72
Daniels Ontužāns
FC RFS
2
73
David Martin Anane
FK Liepāja
2
74
Dāvis Mārcis Valmiers
FS Jelgava
2
75
Edgars Ivanovs
BFC Daugavpils
2
76
Giorgi Kutsia
FK Liepāja
2
77
Hrvoje Babec
Riga FC
2
78
Ibrahim Issah
FK Liepāja
2
79
Ikuto Gomi
FS Jelgava
2
80
Yurii Mate
FK Liepāja
2
81
Jan Douglas Bergqvist
FK Auda
2
82
Jaroslav Harustak
BFC Daugavpils
2
83
Kaspars Anmanis
FK Tukums 2000 / Telms
2
84
Kristaps Puzānovs
FK Tukums 2000 / Telms
2
85
Kristiāns Kaušelis
FK Tukums 2000 / Telms
2
86
Kristofers Rēķis
FK Metta
2
87
Manyumow Achol
FK Auda
2
88
Marko Dabro
Riga FC
2
89
Mārcis Peilāns
FS Jelgava
2
90
Mikus Vasiļevskis
FK Metta
2
91
Ngonda Muzinga Glody
Riga FC
2
92
Niks Sliede
Valmiera FC
2
93
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC
2
94
Oskars Rubenis
FS Jelgava
2
95
Pedro Arthur Lopes de Jesus
FK Tukums 2000 / Telms
2
96
Raivis Andris Jurkovskis
Riga FC
2
97
Roberts Savaļnieks
FC RFS
2
98
Rodrigo Gaučis
FK Tukums 2000 / Telms
2
99
Vladislavs Fjodorovs
FK Metta
2
100
Adam Markhiyev
FC RFS
1
101
Ahanna Grant Williams
SK Super Nova Salaspils
1
102
Aleksej Golijanin
FC RFS
1
103
Dani Lual Gumnok Thon
SK Super Nova Salaspils
1
104
Daniels Balodis
Valmiera FC
1
105
Dāvis Vējkrīgers
FS Jelgava
1
106
Deniss Meļņiks
FK Auda
1
107
Eduards Višņakovs
SK Super Nova Salaspils
1
108
El Hadj Bakari Mane
FK Auda
1
109
Emīls Birka
Valmiera FC
1
110
Ervīns Piņaskins
BFC Daugavpils
1
111
Fraj Kairmani
Valmiera FC
1
112
Gauthier Bwayi Mankenda
Riga FC
1
113
Herdi Prenga
FC RFS
1
114
Ivan Zhelizko
Valmiera FC
1
115
Ivans Patrikejevs
SK Super Nova Salaspils
1
116
Yevhenii Terzi
SK Super Nova Salaspils
1
117
Jānis Krautmanis
FK Liepāja
1
118
Jean Armel Mbassi Zambgala
FS Jelgava
1
119
Jonah Attuquaye
FK Auda
1
120
Jovan Vlalukin
FC RFS
1
121
Juan Sebastian Penaloza Ragga
Valmiera FC
1
122
Karolis Uzėla
FC RFS
1
123
Kenroy Kenoy Campbell
BFC Daugavpils
1
124
Kevins Cēsnieks
FS Jelgava
1
125
Kristupas Keršys
FK Metta
1
126
Lawrence Shimave Ugen
BFC Daugavpils
1
127
Lucas Rangel Nunes Goncalves
Riga FC
1
128
Maksims Sidorovs
FK Tukums 2000 / Telms
1
129
Mame Balla Tine
FK Liepāja
1
130
Mikaze Nagasawa
FC RFS
1
131
Milāns Tihonovičs
BFC Daugavpils
1
132
Mohamed Victor Diagne
Valmiera FC
1
133
Mor Talla Gaye
Riga FC
1
134
Niko Bretschneider
FK Auda
1
135
Normunds Uldriķis
FK Metta
1
136
Oļegs Laizāns
SK Super Nova Salaspils
1
137
Oskars Vientiess
FK Metta
1
138
Petar Bosančič
Riga FC
1
139
Raivis Skrebels
SK Super Nova Salaspils
1
140
Ralfs Šitjakovs
FS Jelgava
1
141
Rendijs Šibass
FK Metta
1
142
Ričards Žaldovskis
BFC Daugavpils
1
143
Rihards Bečers
FS Jelgava
1
144
Ryuga Nakamura
FS Jelgava
1
145
Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris
SK Super Nova Salaspils
1
146
Roberts Veips
Valmiera FC
1
147
Rostand Ndjiki
SK Super Nova Salaspils
1
148
Rūdolfs Ziemelis
FK Liepāja
1
149
Success Makanjuola
FK Liepāja
1
150
Valērijs Redjko
FS Jelgava
1
151
Valters Purs
FS Jelgava
1
152
Vitālijs Jagodinskis
FC RFS
1
153
Vjačeslavs Isajevs
FK Auda
1
154
Vladyslav Veremieiev
FS Jelgava
1
155
Zurab Rukhadze
FK Metta
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes