RFS

Elites grupa U-15 2023

  • 1pozīcija
  • 29punkti
  • 32:15vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Roberts AndreļevskisDzimšanas datums: 14.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Haralds ApšenieksDzimšanas datums: 03.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
7
214
2
1
-
Edvards Lukass AukštikalnisDzimšanas datums: 14.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
232
-
1
-
Aleksejs BukovskisDzimšanas datums: 07.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
944
4
4
-
Sergejs ButrimsDzimšanas datums: 20.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
480
-
1
-
Artemijs DeņisovsDzimšanas datums: 15.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
12
918
5
1
1
Deniss DeņisovsDzimšanas datums: 26.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
719
1
1
1
Mirons GlušecsDzimšanas datums: 23.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis Kristiāns GrīnfogelsDzimšanas datums: 08.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rolands IsaksDzimšanas datums: 27.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
64
-
-
-
Arsēnijs KlūgaDzimšanas datums: 28.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
77
-
-
-
Gustavs KrieviņšDzimšanas datums: 11.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
102
2
-
-
Artjoms KroļikovsDzimšanas datums: 04.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
13
903
2
1
-
Gļebs KudrjašovsDzimšanas datums: 20.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rauls OzoliņšDzimšanas datums: 04.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
160
-
-
-
Marks PetrovskisDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
305
1
-
-
Aleksandrs PiebalgsDzimšanas datums: 21.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs SidorenkovsDzimšanas datums: 02.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims ŠnaidmansDzimšanas datums: 21.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
903
4
-
-
Edgars StepančenkoDzimšanas datums: 25.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
4
40
-
-
-
Jegors TrufanovsDzimšanas datums: 04.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1010
-
1
-
Dmitrijs VišņakovsDzimšanas datums: 14.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
208
-
-
-
Ansis VītiņšDzimšanas datums: 09.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
139
-
1
-
Jēkabs VītiņšDzimšanas datums: 09.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
151
-
-
-
Nikolajs ZaharovsDzimšanas datums: 19.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
9
409
1
1
-
Kristers ZemnieksDzimšanas datums: 01.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

svētdiena

2
apr
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 1. kārta
Stadions "Celtnieks"

trešdiena

5
apr
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 2. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

sestdiena

15
apr
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 3. kārta
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions

trešdiena

19
apr
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 4. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

svētdiena

30
apr
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 5. kārta
Mežaparks SV

trešdiena

24
mai
14:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 13. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

svētdiena

28
mai
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 7. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

sestdiena

3
jūn
14:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 8. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

svētdiena

18
jūn
14:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 10. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

trešdiena

21
jūn
12:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 11. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums

trešdiena

19
jūl
11:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 12. kārta
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums

sestdiena

22
jūl
13:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 9. kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja

svētdiena

30
jūl
10:00
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 14. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

ceturtdiena

17
aug
13:30
2023
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupa U-15 2023, 6. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
9
2
3
32
15
+17
29
2
14
9
1
4
19
11
+8
28
3
14
6
6
2
18
12
+6
24
5
14
6
3
5
19
21
-2
21
6
14
4
6
4
13
15
-2
18
7
14
2
4
8
21
33
-12
10
8
14
1
1
12
13
30
-17
4
1
Nazar Prudchenko
BFC Daugavpils
9
2
Nikita Doroņins
RFS
7
3
Jegors Olijars
SK Super Nova
6
4
Olivers Dzenītis
FS METTA
6
5
Artemijs Deņisovs
RFS
5
6
Deniss Nazarovs
Riga FC Academy
5
7
Emīls Tomass
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
5
8
Maksims Bērziņš
BFC Daugavpils
5
9
Niks Glindziņš
SK Super Nova
5
10
Rojs Bušs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
5
11
Aleksejs Bukovskis
RFS
4
12
Leonards Livčāns
FS METTA
4
13
Maksims Šnaidmans
RFS
4
14
Marks Dambis
Liepājas FS
4
15
Nils Voitiškis
FS Jelgava
4
16
Deivids Miks
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
3
17
Patriks Viktors Bērziņš
Liepājas FS
3
18
Valters Lūsis
FS Jelgava
3
19
Artjoms Kroļikovs
RFS
2
20
Emīls Kristers Šmaukstelis
FS Jelgava
2
21
Erlends Strautmanis
FS Jelgava
2
22
Georgijs Bombāns
SK Super Nova
2
23
Gustavs Krieviņš
RFS
2
24
Haralds Apšenieks
RFS
2
25
Igors Kūlītis
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
26
Jānis Patriks Veide
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
27
Jēkabs Vītiņš
FS METTA
2
28
Markuss Eduards Blaubergs
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
29
Mārcis Lībietis
FS Jelgava
2
30
Mihails Kozlovcevs
Riga FC Academy
2
31
Nikolass Mimnonovs
BFC Daugavpils
2
32
Olivers Beķeris
BFC Daugavpils
2
33
Pjotrs Novikovs
Riga FC Academy
2
34
Ritvars Sniķers
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
2
35
Savēlijs Boroviks
RFS
2
36
Toms Sarma
Riga FC Academy
2
37
Alekss Litvinovičs
BFC Daugavpils
1
38
Bogdans Tiliks
SK Super Nova
1
39
Daniels Huberts Kaira
FS Jelgava
1
40
Deniss Deņisovs
RFS
1
41
Dmitrijs Latišenko
SK Super Nova
1
42
Edvards Sniedzītis
FS Jelgava
1
43
Ēriks Adrians Puļķukalns
Riga FC Academy
1
44
Gustavs Baltavičs
FS METTA
1
45
Gustavs Skersis
Liepājas FS
1
46
Jānis Lapiņš
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
47
Jegors Aleksašins
SK Super Nova
1
48
Kārlis Perovs
Liepājas FS
1
49
Kārlis Šņepsts
Valmiera FC/VSS/FK Smiltene
1
50
Kletskiy Maxim
FS METTA
1
51
Kristers Alkšars
Liepājas FS
1
52
Kristers Višņevskis
FS Jelgava
1
53
Lauris Lākutis
Liepājas FS
1
54
Leonīds Šindlers
Riga FC Academy
1
55
Linards Lozda
BFC Daugavpils
1
56
Marks Petrovskis
RFS
1
57
Markuss Djatkovičs
BFC Daugavpils
1
58
Mikus Jānis Bērziņš
FS METTA
1
59
Nikolajs Zaharovs
RFS
1
60
Ričards Dimpers
FS METTA
1
61
Rūdolfs Dzenis
SK Super Nova
1
62
Timurs Čugunovs
SK Super Nova
1
63
Timurs Piščiks
FS Jelgava
1
64
Timurs Veļbickis
RFS
1
65
Tomass Andersons
FS METTA
1
66
Toms Harmsens
Liepājas FS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes