RFS

Elites grupas 1.-6.vieta U-14 2022

  • 2pozīcija
  • 50punkti
  • 47:14vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Roberts AndreļevskisDzimšanas datums: 14.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Haralds ApšenieksDzimšanas datums: 03.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards Lukass AukštikalnisDzimšanas datums: 14.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Savēlijs BoroviksDzimšanas datums: 10.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Aleksejs BukovskisDzimšanas datums: 07.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
-
-
Sergejs ButrimsDzimšanas datums: 20.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Artūrs DaugovičsDzimšanas datums: 17.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artemijs DeņisovsDzimšanas datums: 15.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Deniss DeņisovsDzimšanas datums: 26.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Nikita DoroņinsDzimšanas datums: 17.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
-
-
Kristians Tomass FeldmansDzimšanas datums: 15.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mirons GlušecsDzimšanas datums: 23.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arsēnijs KlūgaDzimšanas datums: 28.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleks KoliņkoDzimšanas datums: 19.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs KrieviņšDzimšanas datums: 11.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artjoms KroļikovsDzimšanas datums: 04.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Gļebs KudrjašovsDzimšanas datums: 20.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs LatišenkoDzimšanas datums: 26.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Boriss LonšakovsDzimšanas datums: 15.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Zahars MaliginsDzimšanas datums: 09.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs Leons PalijsDzimšanas datums: 15.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Marks PetrovskisDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Aleksandrs PiebalgsDzimšanas datums: 21.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Aleksejs SidorenkovsDzimšanas datums: 02.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims ŠnaidmansDzimšanas datums: 21.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Edgars StepančenkoDzimšanas datums: 25.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts TaubersDzimšanas datums: 02.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artemijs TomašovsDzimšanas datums: 11.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jegors TrufanovsDzimšanas datums: 04.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Zahars VinklersDzimšanas datums: 01.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs VišņakovsDzimšanas datums: 14.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs VorobjovsDzimšanas datums: 17.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Nikolajs ZaharovsDzimšanas datums: 19.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
4
1
-

svētdiena

4
sep
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupas 1.-6.vieta U-14 2022, 1. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

svētdiena

11
sep
15:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupas 1.-6.vieta U-14 2022, 2. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

trešdiena

28
sep
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupas 1.-6.vieta U-14 2022, 4. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

5
okt
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupas 1.-6.vieta U-14 2022, 5. kārta
Stadions ''Velnciems''

sestdiena

8
okt
11:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupas 1.-6.vieta U-14 2022, 6. kārta
Mežaparks SV

sestdiena

15
okt
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupas 1.-6.vieta U-14 2022, 7. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

trešdiena

26
okt
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupas 1.-6.vieta U-14 2022, 8. kārta
Stadions "Celtnieks"

sestdiena

12
nov
10:30
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupas 1.-6.vieta U-14 2022, 9. kārta
Rīgas 75. vidusskolas stadions

trešdiena

16
nov
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupas 1.-6.vieta U-14 2022, 3. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums

sestdiena

19
nov
12:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Elites grupas 1.-6.vieta U-14 2022, 10. kārta
RFS Jāņa Skredeļa sporta komplekss, sintētiskais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
24
16
4
4
51
19
+32
52
2
24
15
5
4
47
14
+33
50
3
24
9
6
9
45
33
+12
33
4
24
10
3
11
33
28
+5
33
5
24
9
5
10
26
47
-21
32
6
24
6
4
14
32
58
-26
22
1
Dambis Marks
Liepājas FS
11
2
Doroņins Nikita
RFS
8
3
Olijars Jegors
FS METTA
7
4
Prudchenko Nazar
BFC Daugavpils
5
5
Vītiņš Jēkabs
FS METTA
5
6
Bukovskis Aleksejs
RFS
4
7
Zaharovs Nikolajs
RFS
4
8
Kirejevs Iļja
Riga FC Academy
3
9
Kroļikovs Artjoms
RFS
3
10
Perovs Kārlis
Liepājas FS
3
11
Ponomarjovs Ņikita
SK Super Nova
3
12
Sarma Toms
FS METTA
3
13
Boroviks Savēlijs
RFS
2
14
Lākutis Lauris
Liepājas FS
2
15
Nazarovs Deniss
Riga FC Academy
2
16
Piebalgs Aleksandrs
RFS
2
17
Pūriņš Kārlis
FS METTA
2
18
Vorobjovs Aleksandrs
RFS
2
19
Aniņš Valters
Liepājas FS
1
20
Bērziņš Maksims
BFC Daugavpils
1
21
Brūns Patriks Toms
Liepājas FS
1
22
Daņilovs Georgijs
SK Super Nova
1
23
Deņisovs Artemijs
RFS
1
24
Dzenis Rūdolfs
SK Super Nova
1
25
Gauračs Enriko
FS METTA
1
26
Glindziņš Niks
SK Super Nova
1
27
Harmsens Toms
Liepājas FS
1
28
Kirills Bondarevs
BFC Daugavpils
1
29
Lanskis Luka
Riga FC Academy
1
30
Lietaunieks Adrians
BFC Daugavpils
1
31
Moldovāns Tonijs
Liepājas FS
1
32
Novikovs Pjotrs
Riga FC Academy
1
33
Petrovskis Marks
RFS
1
34
Puļķukalns Ēriks Adrians
Riga FC Academy
1
35
Rolands Daukšts
BFC Daugavpils
1
36
Saveļjevs Alims
BFC Daugavpils
1
37
Seļivanovs Jegors
Riga FC Academy
1
38
Šnaidmans Maksims
RFS
1
39
Tiliks Bogdans
SK Super Nova
1
40
Zariņš Domeniks
FS METTA
1
41
Zemītis Ralfs
FS METTA
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva