Rēzeknes novada BJSS/Saules Puikas

Meistarības Austrumu grupa U-18 2022

  • 4pozīcija
  • 18punkti
  • 26:45vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Lauris AntiņšDzimšanas datums: 20.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
6
118
-
-
-
Artis MorozsDzimšanas datums: 19.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
2
32
-
-
-
Daniils PrančsDzimšanas datums: 22.12.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
3
-
-
-

trešdiena

6
apr
17:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 2. kārta
Salaspils stadions

trešdiena

20
apr
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 10. kārta
Valmieras Olimpiskais centrs

piektdiena

6
mai
16:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 4. kārta
Ilūkstes pilsētas stadions

trešdiena

11
mai
16:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 1. kārta
Maltas stadions

ceturtdiena

19
mai
13:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 6. kārta
Maltas stadions

trešdiena

25
mai
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 7. kārta
RTU stadions

otrdiena

14
jūn
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 8. kārta
Audas stadions

otrdiena

5
jūl
14:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 9. kārta
Maltas stadions

trešdiena

3
aug
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 3. kārta
Maltas stadions

pirmdiena

15
aug
12:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 11. kārta
Maltas stadions

piektdiena

2
sep
18:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 13. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions

trešdiena

14
sep
15:00
2022
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupa U-18 2022, 14. kārta
Maltas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
12
10
2
0
68
16
+52
32
2
12
8
1
3
49
15
+34
25
3
12
7
1
4
34
14
+20
22
5
12
3
4
5
17
26
-9
13
6
12
3
1
8
27
46
-19
10
7
12
0
1
11
4
63
-59
1
1
Kārlis Patriks Lībietis
Valmiera FC/VSS
18
2
Martins Bokta
Valmiera FC/VSS
17
3
Nikita Lazarenko
JFK Daugava
11
4
Vadims Mironovs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
11
5
Maksims Kudrjavcevs
JFK Daugava
9
6
Rainers Buks
Augšdaugavas NSS
9
7
Ingus Vaņins
Augšdaugavas NSS
8
8
Edgars Brics
SK Super Nova
7
9
Niks Austrums
JFK Daugava
6
10
Ioanns Fjodorovs
Valmiera FC/VSS
5
11
Oļegs Ivanovs
JFK Daugava
5
12
Arsēnijs Golubevs
JFK Daugava
4
13
Artjoms Šaboha
Valmiera FC/VSS
4
14
Kristiāns Kaušelis
Valmiera FC/VSS
4
15
Renārs Strūve
FK Auda
4
16
Ričards Kauliņš
SK Super Nova
4
17
Ēriks Maurs-Boks
Valmiera FC/VSS
3
18
Markuss Haritonovs
Augšdaugavas NSS
3
19
Ralfs Kragliks
Valmiera FC/VSS
3
20
Roberts Linards
Augšdaugavas NSS
3
21
Aleksis Paeglis
SK Super Nova
2
22
Artjoms Pavlovskis
JFK Daugava
2
23
Artūrs Bērziņš
Valmiera FC/VSS
2
24
Dāniels Āboliņš-Auzuleja
FK Auda
2
25
Dāniels Strods
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
2
26
Jānis Mārtiņš Kviesītis
FK Auda
2
27
Kristians Sergejs Černovs
SK Super Nova
2
28
Mairis Timšāns
Augšdaugavas NSS
2
29
Mihails Terleckis
JFK Daugava
2
30
Rainers Stauro
FK Auda
2
31
Rodžers Krasts
Valmiera FC/VSS
2
32
Ronalds Gackis
Valmiera FC/VSS
2
33
Alans Liseckis
JFK Daugava
1
34
Artemijs Ostrovskis
JFK Daugava
1
35
Artjoms Višņevskis
SK Super Nova
1
36
Daniils Mokejevs
JFK Daugava
1
37
Daniils Struks
JFK Daugava
1
38
Deniss Ciunelis
Valmiera FC/VSS
1
39
Emīls Vītiņš
FK Auda
1
40
Endijs Bērziņš
Jēkabpils SS
1
41
Ernests Kalniņš
Valmiera FC/VSS
1
42
Gabriels Greidāns
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
43
Gustavs Pētersons
SK Super Nova
1
44
Igors Driksna
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
45
Iļja Pavlovs
JFK Daugava
1
46
Jegors Cīrulis
SK Super Nova
1
47
Jegors Trofimovs
Jēkabpils SS
1
48
Jonass Gurčus
FK Auda
1
49
Jurijs Nasonovs
SK Super Nova
1
50
Maksims Černovs
SK Super Nova
1
51
Maksims Gasparovičs
Jēkabpils SS
1
52
Maksims Muļčenko
SK Super Nova
1
53
Marks Orss-Orlovskis
Augšdaugavas NSS
1
54
Markuss Mārtiņš Stabulnieks
Augšdaugavas NSS
1
55
Martins Edvards Rusmanis
Valmiera FC/VSS
1
56
Matīss Savickis
FK Auda
1
57
Mārcis Skuja
SK Super Nova
1
58
Nikita Romanovs
Rēzeknes novada BJSS/FK Saules Puikas
1
59
Raivis Radivinskis
Augšdaugavas NSS
1
60
Renārs Rāms
Valmiera FC/VSS
1
61
Rinārs Krušāns
Jēkabpils SS
1
62
Rodions Burovs
JFK Daugava
1
63
Sandijs Tamenieks
FK Auda
1
64
Sergejs Bogatenkovs
JFK Daugava
1
65
Valters Veinbergs
SK Super Nova
1
66
Voicehs Ralfaels Ivanovskis
SK Super Nova
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes