Mārupes SC

2.Līga Rietumi 2019

  • 5pozīcija
  • 33punkti
  • 52:28vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Kaspars ŽurovsDzimšanas datums: 09.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
8
609
-
2
1
Aizsargi
Dmitrijs BuikoDzimšanas datums: 04.09.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
10
820
-
5
-
Konstantīns PaškoDzimšanas datums: 31.01.1994.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niklāvs RotbergsDzimšanas datums: 11.01.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vadims SafoņenkovsDzimšanas datums: 27.09.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
11
774
-
1
-
Kaspars ŽodziņšDzimšanas datums: 02.09.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
15
1
-
1
Pussargi
Reinis GrabovskisDzimšanas datums: 12.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1187
3
1
-
Valters LapinskisDzimšanas datums: 05.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
986
5
-
-
Serhii MysheiDzimšanas datums: 22.11.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
6
329
1
2
-
Ringolds PrāvastsDzimšanas datums: 25.10.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
16
-
-
-
Māris RihertsDzimšanas datums: 11.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
194
-
2
-
Dāvis VilcānsDzimšanas datums: 24.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
16
1228
3
1
-
Uzbrucēji
Andis DombrovskisDzimšanas datums: 03.11.1984.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Krišjānis KazaksDzimšanas datums: 21.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
5
118
1
-
-
Verners LapinskisDzimšanas datums: 05.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
14
1081
10
-
-
Matīss MagoneDzimšanas datums: 16.08.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Sandis AntoņēvičsDzimšanas datums: 12.01.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Miķelis JakunovsDzimšanas datums: 25.12.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs MarcinskisDzimšanas datums: 08.06.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksis MogiļnijsDzimšanas datums: 05.11.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs MogiļnijsDzimšanas datums: 29.06.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Jānis VilkaušsDzimšanas datums: 06.09.1980.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

Kluba vadība

  • Ringolds Prāvasts

    Prezidents

    Dzimšanas datums: 25.10.1981.
  • Kristaps Žodziņš

    Sporta direktors

    Dzimšanas datums: 21.05.1985.

Treneru korpuss

  • Agris Kokorevičs

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 31.05.1968.
  • Māris Riherts

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 11.02.1992.
  • Salvis Rutkaste

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 26.12.1971.
  • Ieva Grīnberga

    Ārsts

    Dzimšanas datums: 11.02.1991.

ceturtdiena

18
apr
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 1. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

27
apr
15:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 2. kārta
Jaunmārupes stadions

svētdiena

5
mai
14:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 3. kārta
Olaines pilsētas stadions

piektdiena

10
mai
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 4. kārta
Jaunmārupes stadions

svētdiena

2
jūn
15:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 6. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

9
jūn
17:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 7. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

30
jūn
17:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 9. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

svētdiena

7
jūl
18:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 10. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

13
jūl
17:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 11. kārta
Jaunmārupes stadions

ceturtdiena

18
jūl
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 12. kārta
Baldones vidusskolas stadions

svētdiena

28
jūl
17:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 13. kārta
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

otrdiena

30
jūl
19:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 14. kārta
Jaunmārupes stadions

sestdiena

17
aug
15:00
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 15. kārta
Brocēnu SC stadions

sestdiena

24
aug
15:30
2019
2019.gada Latvijas futbola 2. līgas Rietumu zona, 17. kārta
Jaunmārupes stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
18
14
1
3
73
28
+45
43
2
18
13
2
3
87
25
+62
41
3
18
12
2
4
54
28
+26
38
4
18
11
1
6
58
32
+26
34
5
18
11
0
7
52
28
+24
33
6
18
10
1
7
71
37
+34
31
7
18
7
1
10
49
48
+1
22
8
18
3
2
13
19
69
-50
11
9
18
2
1
15
19
117
-98
7
10
18
1
1
16
10
80
-70
4
1
Mārtiņš Milašēvičs
FK Aliance
33
2
Dmitrijs Novgorodskis
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
32
3
Andrejs Panasjuks
Jūrmalas SS
14
4
Kristiāns Korsaks
FK Aliance
14
5
Juris Kučma
FK Karosta
13
6
Viktors Jefremovs
FK Karosta
11
7
Ēriks Pļuta
Jūrmalas SS
10
8
Romāns Geiko
Jūrmalas SS
10
9
Verners Lapinskis
Mārupes SC
10
10
Dāvis Mārcis Valmiers
AFA Olaine
9
11
Nauris Dobelis
FK Karosta
9
12
Mārtiņš Taulavičus
FK Aliance
8
13
Rolands Vagančuks
FK Karosta
8
14
Dario Jose Yepes Agresott
AFA Olaine
7
15
Kārlis Paegle
Talsi/FK Laidze
7
16
Rainers Veide
Mārupes SC
7
17
Agris Glaudāns
AFA Olaine
6
18
Raitis Haralds Butlers
AFA Olaine
6
19
Ričards Seļickis
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
6
20
Rihards Tomingass
Mārupes SC
6
21
Edijs Čibulis
DSVK Traktors
5
22
Kristaps Neilands
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
5
23
Mārcis Šnēbergs
Talsi/FK Laidze
5
24
Valters Lapinskis
Mārupes SC
5
25
Lauris Podnieks
DSVK Traktors
4
26
Sandis Blumbahs
Talsi/FK Laidze
4
27
Valdis Nicis
FK Karosta
4
28
Aleksandrs Briļs
Jūrmalas SS
3
29
Artūrs Šternbergs
FC Nikers
3
30
Daniels Sērmoliņš
FK Karosta
3
31
Dāvis Vilcāns
Mārupes SC
3
32
Deniss Skorikovs
Jūrmalas SS
3
33
Didzis Jansons
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
3
34
Edgars Potapenko
FK Karosta
3
35
Endijs Šlampe
FK Karosta
3
36
Jānis Kleperis
FK Aliance
3
37
Jevgeņijs Koršakovs
FK Karosta
3
38
Kārlis Emsis
DSVK Traktors
3
39
Mārtiņš Bernāns
Jūrmalas SS
3
40
Reinis Grabovskis
Mārupes SC
3
41
Rolands Bočs
AFA Olaine
3
42
Rūdolfs Puķītis
FK Aliance
3
43
Sandis Vārpiņš
FK Karosta
3
44
Vladimirs Konovalovs
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
3
45
William Max Sumacovski
Talsi/FK Laidze
3
46
Akihiro Suzuki
AFA Olaine
2
47
Alvis Kristians Naumčiks
FK Karosta
2
48
Artis Staļģis
Mārupes SC
2
49
Arturs Burņins
Jūrmalas SS
2
50
Arturs Vitkovskis
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
2
51
Egils Martinsons
FK Aliance
2
52
Ginters Varnovskis
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
2
53
Hamid Ali Babaali
AFA Olaine
2
54
Igors Avanesovs
Jūrmalas SS
2
55
Ivo Skripko
FK Karosta
2
56
Janeks Bite
Talsi/FK Laidze
2
57
Jānis Leijers
Talsi/FK Laidze
2
58
Kaspars Valbergs
Talsi/FK Laidze
2
59
Kristaps Iesaliņš
FK Aliance
2
60
Mārcis Červoņikovs
Talsi/FK Laidze
2
61
Mārtiņš Kalinčenko
FK Karosta
2
62
Nils Svarens
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
2
63
Nils Veipāns
FK Lielupe
2
64
Ņikita Aržeņinovs
FK Karosta
2
65
Pāvels Baikovs
FK Lielupe
2
66
Raimonds Sproģis
Talsi/FK Laidze
2
67
Rainers Geruļskis
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
2
68
Ritvars Šreibers
FK Aliance
2
69
Ruslans Aleksejevs
FK Lielupe
2
70
Ruslans Medvedins
AFA Olaine
2
71
Toms Bergmanis
FC Nikers
2
72
Vladislavs Orehovs
FK Lielupe
2
73
Aivis Ļutjanskis
Talsi/FK Laidze
1
74
Aivis Zorģis
FK Aliance
1
75
Alens Pelcbergs
Jūrmalas SS
1
76
Andis Grundmanis
FC Nikers
1
77
Andrejs Vasiļenko
Jūrmalas SS
1
78
Artemijs Riļevs
Jūrmalas SS
1
79
Artis Simsons
FK Karosta
1
80
Arturs Cvetkovs
FK Karosta
1
81
Arturs Rudzītis
FK Lielupe
1
82
Artūrs Liepiņš
FC Nikers
1
83
Artūrs Namiķis
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
1
84
Arvis Straupe
Jūrmalas SS
1
85
Daniel Tchiorinke Almeida Gomide
AFA Olaine
1
86
Deniss Vitkovskis
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
1
87
Dmitrijs Kovaļovs
Talsi/FK Laidze
1
88
Edijs Šlesers
DSVK Traktors
1
89
Elvijs Muņķevics
Talsi/FK Laidze
1
90
Igors Tarasovs
Talsi/FK Laidze
1
91
Joshua Mitchell Ramos
AFA Olaine
1
92
Jurijs Kovzeļs
Mārupes SC
1
93
Juris Gerasimuks
FC Nikers
1
94
Kaspars Žodziņš
Mārupes SC
1
95
Kārlis Ponomarjovs
FC Nikers
1
96
Kristaps Smiltēns
FK Aliance
1
97
Kristians Pauls Zellis
FK Karosta
1
98
Krišjānis Kazaks
Mārupes SC
1
99
Leider Velasco Moreno
AFA Olaine
1
100
Madars Kronbergs
Talsi/FK Laidze
1
101
Māris Landmanis
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
1
102
Māris Šternbergs
FC Nikers
1
103
Mārtiņš Andersons
FK Aliance
1
104
Nikita Kormiļcins
Jūrmalas SS
1
105
Nikita Silakovs
AFA Olaine
1
106
Niks Ozols
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
1
107
Remirs Moseičenko
FK Karosta
1
108
Rihards Brizga
Talsi/FK Laidze
1
109
Roberts Kazakevičs
AFA Olaine
1
110
Sandis Jansons
Talsi/FK Laidze
1
111
Serhii Myshei
Mārupes SC
1
112
Toms Neilands
Talsi/FK Laidze
1
113
Uģis Ošenieks
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
1
114
Viktors Paeglis
DSVK Traktors
1
115
Vitālijs Petkevičs
Talsi/FK Laidze
1
116
Vitor Alexandre Vieira Urbano
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
1
117
Vladislavs Brakovskis
Jūrmalas SS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes