Mārupes SC

Atbildīgas spēles Latvijas kauss 2021 2.posms

  • Sastāvs
  • Spēles
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Mārcis MelecisDzimšanas datums: 23.09.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Aleksis Vilis ZnatnajsDzimšanas datums: 22.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kaspars ŽurovsDzimšanas datums: 09.08.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Kristaps AntoņēvičsDzimšanas datums: 19.09.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs BuikoDzimšanas datums: 04.09.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rinalds Daniels JefimovsDzimšanas datums: 23.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artis KalniņšDzimšanas datums: 13.01.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ēriks KristsonsDzimšanas datums: 22.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
59
-
-
-
Ingars MīļaisDzimšanas datums: 24.08.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kaspars PanovsDzimšanas datums: 20.04.1997.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vadims SafoņenkovsDzimšanas datums: 27.09.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers VīksnaDzimšanas datums: 23.06.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
59
-
-
-
Aigars VišņevskisDzimšanas datums: 21.11.1998.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Elvijs ŽodziņšDzimšanas datums: 27.06.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kaspars ŽodziņšDzimšanas datums: 02.09.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Pussargi
Reinis GrabovskisDzimšanas datums: 12.02.1995.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Andrejs JušmanovsDzimšanas datums: 17.09.1989.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Renārs KazusDzimšanas datums: 04.01.1990.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
45
-
-
-
Kristiāns KorsaksDzimšanas datums: 20.05.1996.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Ingus LastenieksDzimšanas datums: 17.11.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ringolds PrāvastsDzimšanas datums: 25.10.1981.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Māris RihertsDzimšanas datums: 11.02.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss SicilianoDzimšanas datums: 28.12.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers VeideDzimšanas datums: 15.02.1999.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
1
-
Dāvis VilcānsDzimšanas datums: 24.03.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Juris ZālītisDzimšanas datums: 01.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Uzbrucēji
Raitis Haralds ButlersDzimšanas datums: 12.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
90
-
-
-
Krišjānis KazaksDzimšanas datums: 21.11.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Roberts LodziņšDzimšanas datums: 11.12.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
1
81
1
-
-
Jānis MikītisDzimšanas datums: 19.08.1987.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kristaps ŽodziņšDzimšanas datums: 21.05.1985.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Spēlētāji
Rūdolfs LatkovskisDzimšanas datums: 01.02.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arvis PaegleDzimšanas datums: 03.12.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksejs StreļcovsDzimšanas datums: 27.04.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

sestdiena

17
jūl
13:00
2021
Atbildīgas spēles Latvijas kauss 2021 2.posms, 1. kārta
Jaunmārupes stadions
1
Segla Godwin
Rēzekne
5
2
Oketola Opeyemi Yinusa
SK Spēks
4
3
Savaļnieks Niks
SK Spēks
4
4
Ulimbaševs Daniils
FK Auda
4
5
Galajs Armans
Rēzekne
3
6
Mordatenko Anastasijs
FK Dinamo Rīga
3
7
Zants Tomass
Skanstes SK
3
8
Basil Emeka Michael
Caramba Rīga
2
9
Bieziņš Matīss
FK Limbaži
2
10
Cīrulis Jegors
SK Super Nova
2
11
Geiko Romāns
Caramba Rīga
2
12
Mīļais Daniels
FK Tukums 2000/TSS
2
13
Nagaoka Go
Caramba Rīga
2
14
Rīders Jānis
FK Smiltene/BJSS
2
15
Romenskis Daniels
Caramba Rīga
2
16
Rozītis Kārlis
FK Smiltene/BJSS
2
17
Samsonovs Nikita
FK Dinamo Rīga
2
18
Šteinburgs Jēkabs
JFC Jelgava
2
19
Švāns Kristers Eduards
FK Tukums 2000/TSS
2
20
Troickis Artjoms
SK Super Nova
2
21
Vavilovs Vitālijs
SK Latgols/Ludza
2
22
Anmanis Kaspars
FK Tukums 2000/TSS
1
23
Apsītis Ralfs
FK Dinamo Rīga
1
24
Budrevičs Edijs
SK Latgols/Ludza
1
25
Bušmeisters Ričards
Skanstes SK
1
26
Cēsnieks Kevins
Albatroz SC / FS Jelgava
1
27
Deklavs Andris
Albatroz SC / FS Jelgava
1
28
Deružinskis Marks
Caramba Rīga
1
29
Dubnikov Kirill
FK Auda
1
30
Džeriņš Ralfs Denijs
Grobiņas SC
1
31
Freimanis Jānis
Grobiņas SC
1
32
Grinbergs Ingus Valters
Albatroz SC / FS Jelgava
1
33
Groskops Reinis
SK Upesciems
1
34
Jelagovs Ņikita
Rēzekne
1
35
Jirgensons Ričards
Saldus SS / Leevon
1
36
Juhnevičs Nikita
FK Dinamo Rīga
1
37
Kangars Alans
Skanstes SK
1
38
Kapkovs Daniels
FK Dinamo Rīga
1
39
Karačkovs Arvis
SK Latgols/Ludza
1
40
Knapšis Emīls
Grobiņas SC
1
41
Koliņko Ņikita
FK Dinamo Rīga
1
42
Konstantinovs Guntis
FK Sigulda
1
43
Kovaļkovs Igors
FK Dinamo Rīga
1
44
Kozlovs Igors
Caramba Rīga
1
45
Krišjānis Renards
FK Tukums 2000/TSS
1
46
Krūmiņš Arvis
JFC Jelgava
1
47
Lazdiņš Artis
Saldus SS / Leevon
1
48
Liepiņš Kārlis Miķelis
SK Upesciems
1
49
Lodziņš Roberts
Mārupes SC
1
50
Matsunaga Yasutaka
Caramba Rīga
1
51
Ogunji Olabanjo Alexander
FK Auda
1
52
Ozoliņš Artūrs
JDFS Alberts
1
53
Pelcis Daniels
Caramba Rīga
1
54
Pivarovičs Mārtiņš
Albatroz SC / FS Jelgava
1
55
Plonis Mareks
JFC Jelgava
1
56
Regža Alekss
FK Dinamo Rīga
1
57
Ryotaro Nakano
Albatroz SC / FS Jelgava
1
58
Rozentāls Kristians
Grobiņas SC
1
59
Rubenis Oskars
SK Super Nova
1
60
Sawa Adrian Miroslaw
SK Latgols/Ludza
1
61
Silovs Dmitrijs
Rēzekne
1
62
Skripko Ivo
FK Karosta
1
63
Slišāns Emīls
FK Sigulda
1
64
Sprukulis Kristians
SK Super Nova
1
65
Staļģis Artis
JFC Jelgava
1
66
Stīpnieks Eduards
FK Smiltene/BJSS
1
67
Strods Dāvis Sandis
Skanstes SK
1
68
Šitjakovs Ralfs
Albatroz SC / FS Jelgava
1
69
Teremko Elvis
FK Smiltene/BJSS
1
70
Ulmis Ričards
FK Limbaži
1
71
Zēģele Matīss
JDFS Alberts
1
72
Ziemelis Viktors
FK Auda
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva