Madonas BJSS
Attistibas Austrumu grupa U-14 2024
- 7pozīcija
- 7punkti
- 23:32vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Emīls AmatsDzimšanas datums: 08.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
3
-
Mikus AmatsDzimšanas datums: 09.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ingars BaltiņšDzimšanas datums: 22.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gustavs BroksDzimšanas datums: 06.03.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
2
-
Kristiāns BružsDzimšanas datums: 21.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristiāns DreiškānsDzimšanas datums: 28.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raivis GalibeckisDzimšanas datums: 09.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers GaraisDzimšanas datums: 27.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dairis JustsDzimšanas datums: 18.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts ĶezbersDzimšanas datums: 06.08.2012.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss LazdaDzimšanas datums: 19.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
7
2
-
Rūdolfs MālnieksDzimšanas datums: 21.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
1
-
Edijs MutorsDzimšanas datums: 15.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksis NikutaitisDzimšanas datums: 15.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārcis PriednieksDzimšanas datums: 10.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
-
-
Roberts RiekstiņšDzimšanas datums: 30.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Reinis StrodsDzimšanas datums: 20.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Jēkabs UrkaDzimšanas datums: 08.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ralfs UzārsDzimšanas datums: 24.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
1
-
Iļja VoropanovsDzimšanas datums: 17.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Jēkabs ZēmelisDzimšanas datums: 12.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Reinis ZviedrisDzimšanas datums: 27.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
ceturtdiena
29
aug
14:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 18. kārta
Degumnieku pamatskolas stadions
-
otrdiena
3
sep
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 3. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Tomass Bergs
FK/SS Krāslava
33
2
Mareks Dronga
Preiļu novada BJSS
14
3
Ričards Ivanovs
Balvu sporta skola
13
4
Raitis Valters
Preiļu novada BJSS
12
5
Edgars Pinka
FK/SS Krāslava
10
6
Roberts Petrovskis
Līvānu BJSS
10
7
Raivo Berkolds
Gulbenes novada BJSS
9
8
Kirils Krasuļenko
Jēkabpils
8
9
Markuss Lazda
Madonas BJSS
8
10
Deniss Lavručenoks
Līvānu BJSS
7
11
Kārlis Putnis
Gulbenes novada BJSS
7
12
Markuss Puriņš
Jēkabpils
6
13
Rihards Voitks
Jēkabpils
6
14
Toms Mālnieks
Preiļu novada BJSS
6
15
Adrians Brics
Gulbenes novada BJSS
5
16
Dmitrijs Guboglu
FK/SS Krāslava
5
17
Gļebs Tarasovs
FK/SS Krāslava
5
18
Gustavs Broks
Madonas BJSS
5
19
Kristers Kalinovs
Līvānu BJSS
5
20
Vladislavs Maskaļonoks
FK/SS Krāslava
5
21
Aivars Zariņš
Jēkabpils
4
22
Bogdāns Murāns
FK/SS Krāslava
4
23
Leo Šaicāns
Balvu sporta skola
4
24
Linards Losāns
Ludzas NSS
4
25
Vitālijs Djubko
Ludzas NSS
4
26
Artis Kadancevs
Gulbenes novada BJSS
3
27
Bruno Bekešs
Preiļu novada BJSS
3
28
Daniels Repša
Preiļu novada BJSS
3
29
Deniss Kudrjašovs
Gulbenes novada BJSS
3
30
Jānis Gustavs Kulešs
Balvu sporta skola
3
31
Juliāns Zīmelis
Preiļu novada BJSS
3
32
Maksims Nils Sebežs
Sēlijas SS
3
33
Martins Biezais
Gulbenes novada BJSS
3
34
Raivo Poikāns
Ludzas NSS
3
35
Valters Binovskis
Ludzas NSS
3
36
Dmitrijs Marcinkevičs
FK/SS Krāslava
2
37
Dominiks Kippari
Jēkabpils
2
38
Edijs Savruckis
Gulbenes novada BJSS
2
39
Emīls Amats
Madonas BJSS
2
40
Kristers Bizāns-Vadeiša
Preiļu novada BJSS
2
41
Martins Stikuts
FK/SS Krāslava
2
42
Ralfs Uzārs
Madonas BJSS
2
43
Renārs Toms Krustiņš
Sēlijas SS
2
44
Rūdolfs Mālnieks
Madonas BJSS
2
45
Salmanis Viesturs
Balvu sporta skola
2
46
Agris Altmanis
Līvānu BJSS
1
47
Andris Vasiļevskis
Ludzas NSS
1
48
Armands Ķerģis
Balvu sporta skola
1
49
Bruno Brics
Gulbenes novada BJSS
1
50
Dairis Slūka
Preiļu novada BJSS
1
51
Daniels Akmans
Preiļu novada BJSS
1
52
Darens Larionovs
Gulbenes novada BJSS
1
53
Dāvis Štekels
Balvu sporta skola
1
54
Emīls Dzenis
Līvānu BJSS
1
55
Emīls Laurinovičs
Līvānu BJSS
1
56
Gustavs Jakulis
Gulbenes novada BJSS
1
57
Gustavs Plivda
Preiļu novada BJSS
1
58
Iļja Voropanovs
Madonas BJSS
1
59
Kristaps Kulaška
FK/SS Krāslava
1
60
Kristaps Ševčuks
Līvānu BJSS
1
61
Kristiāns Dreiškāns
Madonas BJSS
1
62
Mairis Ančs
Balvu sporta skola
1
63
Maksims Nazarenkovs
Līvānu BJSS
1
64
Mārcis Priednieks
Madonas BJSS
1
65
Māris Kūlītis
Gulbenes novada BJSS
1
66
Ričards Rumpis
Sēlijas SS
1
67
Roberts Ķezbers
Madonas BJSS
1
68
Roberts Ozols
Gulbenes novada BJSS
1
69
Rodrigo Upenieks
Preiļu novada BJSS
1
70
Romans Zagrebajevs
Preiļu novada BJSS
1