Ludzas NSS
Attistibas Austrumu grupa U-14 2024
- 9pozīcija
- 4punkti
- 15:63vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Nikita BelobokovsDzimšanas datums: 05.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Reinis BilinskisDzimšanas datums: 29.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Valters BinovskisDzimšanas datums: 16.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
3
-
Alekss BlussDzimšanas datums: 28.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārtiņš BozovičsDzimšanas datums: 01.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raitis DaukstsDzimšanas datums: 21.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Vitālijs DjubkoDzimšanas datums: 20.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Makss DukaļskisDzimšanas datums: 19.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Gatis EikinsDzimšanas datums: 06.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Atis ErvaldsDzimšanas datums: 19.08.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aivis Jānis GerasimovičsDzimšanas datums: 22.02.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ivans JemeļjanovsDzimšanas datums: 23.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Emīls JustsDzimšanas datums: 25.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rainers KlodānsDzimšanas datums: 01.08.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rustams LazdiņšDzimšanas datums: 01.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Linards LosānsDzimšanas datums: 22.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
Jorens LosevičsDzimšanas datums: 21.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Artis MadžulsDzimšanas datums: 22.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
1
-
Deivids MatisānsDzimšanas datums: 24.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mārtiņš PlatnieksDzimšanas datums: 16.02.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raivo PoikānsDzimšanas datums: 03.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
3
-
-
Armands PutānsDzimšanas datums: 08.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rihards RakickisDzimšanas datums: 11.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ervīns RatinskisDzimšanas datums: 30.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss RekšņaDzimšanas datums: 07.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Raivis RudovičsDzimšanas datums: 20.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Intars RumjancevsDzimšanas datums: 01.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers SenkānsDzimšanas datums: 22.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Kristers SlišānsDzimšanas datums: 11.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss StrodsDzimšanas datums: 16.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Andris VasiļevskisDzimšanas datums: 13.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
1
1
-
Ervīns VirzaDzimšanas datums: 19.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
pirmdiena
22
apr
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 1. kārta
Preiļu māksl. seg. futbola laukums
ceturtdiena
25
apr
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 3. kārta
Līvānu pilsētas stadions
pirmdiena
13
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 4. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
ceturtdiena
16
mai
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 2. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
pirmdiena
20
mai
18:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 5. kārta
Gulbenes pilsētas stadions
ceturtdiena
30
mai
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 7. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
pirmdiena
3
jūn
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 8. kārta
Degumnieku pamatskolas stadions
ceturtdiena
13
jūn
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 11. kārta
Balvu pilsētas stadions
ceturtdiena
20
jūn
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 9. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
pirmdiena
22
jūl
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 12. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
piektdiena
26
jūl
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 13. kārta
Gostiņu stadions
-
otrdiena
30
jūl
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 10. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
-
piektdiena
16
aug
16:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 16. kārta
Krāslavas stadions
-
otrdiena
20
aug
11:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 17. kārta
Ludzas stadions "Vārpa"
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Tomass Bergs
FK/SS Krāslava
33
2
Mareks Dronga
Preiļu novada BJSS
14
3
Ričards Ivanovs
Balvu sporta skola
13
4
Raitis Valters
Preiļu novada BJSS
12
5
Edgars Pinka
FK/SS Krāslava
10
6
Roberts Petrovskis
Līvānu BJSS
10
7
Raivo Berkolds
Gulbenes novada BJSS
9
8
Kirils Krasuļenko
Jēkabpils
8
9
Markuss Lazda
Madonas BJSS
8
10
Deniss Lavručenoks
Līvānu BJSS
7
11
Kārlis Putnis
Gulbenes novada BJSS
7
12
Markuss Puriņš
Jēkabpils
6
13
Rihards Voitks
Jēkabpils
6
14
Toms Mālnieks
Preiļu novada BJSS
6
15
Adrians Brics
Gulbenes novada BJSS
5
16
Dmitrijs Guboglu
FK/SS Krāslava
5
17
Gļebs Tarasovs
FK/SS Krāslava
5
18
Gustavs Broks
Madonas BJSS
5
19
Kristers Kalinovs
Līvānu BJSS
5
20
Vladislavs Maskaļonoks
FK/SS Krāslava
5
21
Aivars Zariņš
Jēkabpils
4
22
Bogdāns Murāns
FK/SS Krāslava
4
23
Leo Šaicāns
Balvu sporta skola
4
24
Linards Losāns
Ludzas NSS
4
25
Vitālijs Djubko
Ludzas NSS
4
26
Artis Kadancevs
Gulbenes novada BJSS
3
27
Bruno Bekešs
Preiļu novada BJSS
3
28
Daniels Repša
Preiļu novada BJSS
3
29
Deniss Kudrjašovs
Gulbenes novada BJSS
3
30
Jānis Gustavs Kulešs
Balvu sporta skola
3
31
Juliāns Zīmelis
Preiļu novada BJSS
3
32
Maksims Nils Sebežs
Sēlijas SS
3
33
Martins Biezais
Gulbenes novada BJSS
3
34
Raivo Poikāns
Ludzas NSS
3
35
Valters Binovskis
Ludzas NSS
3
36
Dmitrijs Marcinkevičs
FK/SS Krāslava
2
37
Dominiks Kippari
Jēkabpils
2
38
Edijs Savruckis
Gulbenes novada BJSS
2
39
Emīls Amats
Madonas BJSS
2
40
Kristers Bizāns-Vadeiša
Preiļu novada BJSS
2
41
Martins Stikuts
FK/SS Krāslava
2
42
Ralfs Uzārs
Madonas BJSS
2
43
Renārs Toms Krustiņš
Sēlijas SS
2
44
Rūdolfs Mālnieks
Madonas BJSS
2
45
Salmanis Viesturs
Balvu sporta skola
2
46
Agris Altmanis
Līvānu BJSS
1
47
Andris Vasiļevskis
Ludzas NSS
1
48
Armands Ķerģis
Balvu sporta skola
1
49
Bruno Brics
Gulbenes novada BJSS
1
50
Dairis Slūka
Preiļu novada BJSS
1
51
Daniels Akmans
Preiļu novada BJSS
1
52
Darens Larionovs
Gulbenes novada BJSS
1
53
Dāvis Štekels
Balvu sporta skola
1
54
Emīls Dzenis
Līvānu BJSS
1
55
Emīls Laurinovičs
Līvānu BJSS
1
56
Gustavs Jakulis
Gulbenes novada BJSS
1
57
Gustavs Plivda
Preiļu novada BJSS
1
58
Iļja Voropanovs
Madonas BJSS
1
59
Kristaps Kulaška
FK/SS Krāslava
1
60
Kristaps Ševčuks
Līvānu BJSS
1
61
Kristiāns Dreiškāns
Madonas BJSS
1
62
Mairis Ančs
Balvu sporta skola
1
63
Maksims Nazarenkovs
Līvānu BJSS
1
64
Mārcis Priednieks
Madonas BJSS
1
65
Māris Kūlītis
Gulbenes novada BJSS
1
66
Ričards Rumpis
Sēlijas SS
1
67
Roberts Ķezbers
Madonas BJSS
1
68
Roberts Ozols
Gulbenes novada BJSS
1
69
Rodrigo Upenieks
Preiļu novada BJSS
1
70
Romans Zagrebajevs
Preiļu novada BJSS
1