Liepājas Futbola skola - 2
Sieviešu futbola 1. līga 2024
- 8pozīcija
- 0punkti
- 1:55vārtu attiecība
- Sastāvs
- Oficiālās personas
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Pussargi
Elizabete Marija ViģeleDzimšanas datums: 04.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
345
-
-
-
Elīza ZatovičaDzimšanas datums: 22.06.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
146
-
-
-
Spēlētāji
Betija AnškevicaDzimšanas datums: 20.05.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
15
-
-
-
Terēze Marija BaugaDzimšanas datums: 18.02.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
141
-
-
-
Ieva BergholceDzimšanas datums: 30.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
270
1
-
-
Nikola Karīna BitenieceDzimšanas datums: 08.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
292
-
-
-
Viktoria Bogomaņuka-ĀbolaDzimšanas datums: 04.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
218
-
-
-
Ešlija BoldureskuDzimšanas datums: 30.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
233
-
-
-
Kristiāna CābeleDzimšanas datums: 22.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
29
-
-
-
Samanta CauneDzimšanas datums: 29.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
53
-
-
-
Anete CīruleDzimšanas datums: 27.04.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
62
-
-
-
Uļjana DementjevaDzimšanas datums: 18.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
4
354
-
-
-
Aleksandra DjačukaDzimšanas datums: 15.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
304
-
-
-
Elza DreimaneDzimšanas datums: 08.03.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
227
-
-
-
Paula Patrīcija ĢībieteDzimšanas datums: 06.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
386
-
-
-
Rūta GlužģeDzimšanas datums: 20.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
-
-
Aļona GusakovaDzimšanas datums: 27.11.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniela KrušatinaDzimšanas datums: 20.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
132
-
-
-
Laura KučereDzimšanas datums: 31.07.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
259
-
-
-
Maja LešinskaDzimšanas datums: 11.08.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Patrīcija MaškevicaDzimšanas datums: 18.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
121
-
-
-
Jana OtaņķeDzimšanas datums: 07.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ance PakalniņaDzimšanas datums: 15.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniela PetrovičevaDzimšanas datums: 09.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Anželika PomerancevaDzimšanas datums: 20.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
3
133
-
-
-
Renāte RjabčikovaDzimšanas datums: 11.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
90
-
-
-
Annija SiliņaDzimšanas datums: 05.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
5
450
-
-
-
Sindija VīguleDzimšanas datums: 30.08.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
8
-
-
-
Alise VovkaDzimšanas datums: 09.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
2
163
-
-
-
Anna VovkaDzimšanas datums: 27.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
1
68
-
-
-
Treneru korpuss
Līga Brigmane
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 09.01.2001.
Raivo Varažinskis
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 07.03.1993.
Armands Vīksna
Jaunatnes treneris
Dzimšanas datums: 04.04.1972.
Dainis Sergejevs
Ārsts
Dzimšanas datums: 13.01.1959.
Oksana Spole
Ārsts
Dzimšanas datums: 11.09.1974.
Atbalsta personāls
Sanda Iesalniece
Menedžeris
Dzimšanas datums: 19.04.1994.
svētdiena
21
apr
16:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 2. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
svētdiena
5
mai
16:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 3. kārta
Krimuldas vidusskolas stadions
svētdiena
26
mai
14:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 4. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
svētdiena
9
jūn
13:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 5. kārta
Talsu pilsētas stadions
svētdiena
16
jūn
16:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 6. kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
sestdiena
6
jūl
16:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 7. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
-
svētdiena
21
jūl
17:30
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 8. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums
-
svētdiena
4
aug
18:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 9. kārta
Olaines pilsētas stadions
-
svētdiena
11
aug
16:00
2024
-
svētdiena
25
aug
16:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 10. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-
svētdiena
8
sep
14:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 11. kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
-
sestdiena
21
sep
17:30
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 14. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-
svētdiena
29
sep
14:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 12. kārta
LOC Futbola halle
-
svētdiena
6
okt
16:00
2024
Sieviešu futbola 1. līga 2024, 13. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Džeina Eglīte
FK Sigulda/Vidzeme
9
2
Alise Rukse
FK Tukums 2000/FC Talsi
8
3
Megija Krastiņa
FK Olaine - 2
7
4
Alise Keita Baltrušaite
FS Jelgava
6
5
Elīza Paula Sīpola
Skanstes SK
6
6
Jekaterina Goruza
FK Olaine - 2
4
7
Rendija Baltrušaite
FS Jelgava
4
8
Valērija Širina
FK Olaine - 2
4
9
Ance Katane
FK Sigulda/Vidzeme
3
10
Emīlija Ambaine
Skanstes SK
3
11
Jekaterina Ovsjankina
Rēzeknes BJSS
3
12
Keita Zviedre
Skanstes SK
3
13
Sintija Bruce- Meire
FK Tukums 2000/FC Talsi
3
14
Agata Ganasa
Rēzeknes BJSS
2
15
Agnese Troinova
FK Tukums 2000/FC Talsi
2
16
Alise Grigorjeva
FK Olaine - 2
2
17
Daniela Miļūna
FS Jelgava
2
18
Elīza Markvarte
Skanstes SK
2
19
Katrīna Garanča
Skanstes SK
2
20
Keita Eglīte
FK Sigulda/Vidzeme
2
21
Kerija Aleksandra Fjodorova
FK Sigulda/Vidzeme
2
22
Ketija Daukšte
FS Jelgava
2
23
Laura Strautiņa
FK Tukums 2000/FC Talsi
2
24
Linda Beāte Pimbere
FK Sigulda/Vidzeme
2
25
Margarita Čehovska
Rīgas Futbola skola-2/SK Imanta
2
26
Mari Dabašinska
FK Olaine - 2
2
27
Samanta Nikola Zālīte
FK Olaine - 2
2
28
Santa Baltause
FS Jelgava
2
29
Viktoriya Seniv
Rīgas Futbola skola-2/SK Imanta
2
30
Viktorija Višņakova
Rēzeknes BJSS
2
31
Alise Mocaka
FK Olaine - 2
1
32
Anna Poņatovska
FS Jelgava
1
33
Dārta Silgale
FK Tukums 2000/FC Talsi
1
34
Elija Veilande
Skanstes SK
1
35
Elisa Eihvalde
FK Tukums 2000/FC Talsi
1
36
Elīna Šustova
FK Tukums 2000/FC Talsi
1
37
Felicita Cīrule
Skanstes SK
1
38
Gabriela Elēna Velpa
FS Jelgava
1
39
Gabriela Krekšina
FS Jelgava
1
40
Hanna Krafte
Rīgas Futbola skola-2/SK Imanta
1
41
Ieva Bergholce
Liepājas Futbola skola - 2
1
42
Katrīna Lukaševiča
Rēzeknes BJSS
1
43
Laura Kaņupa-Kanapenusa
Skanstes SK
1
44
Margarita Drozdova
Skanstes SK
1
45
Milēna Blate
FK Olaine - 2
1
46
Nellija Ēvalde
FK Olaine - 2
1