Liepājas FS-2

Attīstības grupa U-15 Rietumu apakšgrupa 2019

  • 8pozīcija
  • 3punkti
  • 17:87vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Kirils BuligoDzimšanas datums: 17.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
8
1
-
Daniels DīksDzimšanas datums: 22.11.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Markuss Kaspars HarmsensDzimšanas datums: 16.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rainers HermanisDzimšanas datums: 25.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dāvis JēkabsonsDzimšanas datums: 10.05.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Sergejs MeņšovsDzimšanas datums: 01.02.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Intars PomerancisDzimšanas datums: 03.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sendijs StungaDzimšanas datums: 03.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Andijs VeigulisDzimšanas datums: 13.12.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Artūrs VītolsDzimšanas datums: 10.08.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-

svētdiena

7
apr
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 4. kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja

sestdiena

13
apr
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 13. kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja

sestdiena

27
apr
11:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 12. kārta
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

8
mai
15:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 2. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

svētdiena

12
mai
16:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 9. kārta
Rīgas Ostvalda vsk. stadions

sestdiena

18
mai
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 14. kārta
Piņķu stadions

svētdiena

26
mai
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 8. kārta
Stadions ''Velnciems''

svētdiena

2
jūn
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 3. kārta
Salaspils stadions

svētdiena

9
jūn
14:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 11. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

sestdiena

27
jūl
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 10. kārta
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

31
jūl
12:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 5. kārta
Brocēnu SC stadions

sestdiena

3
aug
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 7. kārta
Stadions ''Velnciems''

trešdiena

28
aug
11:30
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 6. kārta
Talsu pilsētas stadions

svētdiena

1
sep
13:00
2019
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-15 Rietumu 2019, 1. kārta
Kauguru vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
14
13
1
0
65
8
+57
40
2
14
10
0
4
55
15
+40
30
4
14
7
2
5
51
37
+14
23
5
14
7
1
6
38
38
0
22
6
14
3
2
9
30
43
-13
11
7
14
1
1
12
20
77
-57
4
8
14
0
3
11
17
87
-70
3
1
Rihards Kļaviņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
19
2
Rinalds Grīntāls
Babītes SK
18
3
Toms Beņislavskis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
18
4
Nikita Lazarenko
New Project/JFK Daugava
16
5
Kristaps Kļaviņš
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
12
6
Anrijs Bētiņš
Jūrmalas FS
11
7
Dmitrijs Petrago
Babītes SK
10
8
Ernests Kronis
FS Metta
10
9
Aleksandrs Sipčenoks
New Project/JFK Daugava
9
10
Kristiāns Rojs Bradišonoks
FS Metta
9
11
Edgars Zaļupe
Talsu NSS
8
12
Kirils Buligo
Liepājas FS-2
8
13
Artjoms Stoļarovs
Jūrmalas FS
7
14
Reinis Poldseps
Jūrmalas FS
7
15
Raivis Jurševics
FS Metta
6
16
Vladislavs Šurko
Babītes SK
6
17
Andris Šteins
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
5
18
Efraims Valutadatils
Babītes SK
5
19
Ēriks Šahnazarovs
New Project/JFK Daugava
5
20
Janiks Putraševičs
Jūrmalas FS
5
21
Maksims Kudrjavcevs
New Project/JFK Daugava
5
22
Samuēls Panteļejevs
Talsu NSS
5
23
Krišjānis Grohjackis
Talsu NSS
4
24
Markuss Jēkabsons
Babītes SK
4
25
Markuss Kalniņš
FS Metta
4
26
Mihails Terleckis
New Project/JFK Daugava
4
27
Niks Ņikita Pisarevs
FS Metta
4
28
Renats Bulajevs
Babītes SK
4
29
Aleksandrs Zīverts
FK Dinamo Rīga
3
30
Artemijs Piļipčuks
Babītes SK
3
31
Daniels Bērziņš
Talsu NSS
3
32
Dāniels Ričards Geidāns
Babītes SK
3
33
Ēriks Kjaksts
FK Dinamo Rīga
3
34
Iļja Semjonovs
FK Dinamo Rīga
3
35
Kristiāns Deniss Jaunkalns
Talsu NSS
3
36
Krišjānis Baumanis
Babītes SK
3
37
Krišs Rožuleja
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
3
38
Matīss Mārtiņjēkabs
FS Metta
3
39
Mārtiņš Smilgsdrivs
FK Dinamo Rīga
3
40
Niks Austrums
New Project/JFK Daugava
3
41
Oskars Bezdelīga
Jūrmalas FS
3
42
Sandis Rosinskis
FK Dinamo Rīga
3
43
Artūrs Āriņš
Babītes SK
2
44
Daniils Grečins
FK Dinamo Rīga
2
45
Dāvis Jēkabsons
Liepājas FS-2
2
46
Emīls Kirkovalds
Liepājas FS-2
2
47
Hugo Pumpurs
FS Metta
2
48
Iļja Pavlovs
New Project/JFK Daugava
2
49
Kārlis Martins Kapaklis
FS Metta
2
50
Kristaps Strupišs
FS Metta
2
51
Maksims Veršins
New Project/JFK Daugava
2
52
Mārtiņš Saulītis
FS Metta
2
53
Miks Miškins
Babītes SK
2
54
Ņikita Stepko
Jūrmalas FS
2
55
Renārs Ralfs Kaņeps
Talsu NSS
2
56
Rihards Ķepsnis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
2
57
Rinalds Kristiāns Veličko
Babītes SK
2
58
Rinalds Sproģis
Talsu NSS
2
59
Roberts Bondarevs
New Project/JFK Daugava
2
60
Rodions Burovs
New Project/JFK Daugava
2
61
Aksels Kuļikovskis
FK Dinamo Rīga
1
62
Aleksandrs Fadeičevs
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
63
Andijs Veigulis
Liepājas FS-2
1
64
Antons Kuročkins
New Project/JFK Daugava
1
65
Arturs Šalajevs
New Project/JFK Daugava
1
66
Daniels Dīks
Liepājas FS-2
1
67
Daniils Karpenko
Liepājas FS-2
1
68
Edgars Rafaels Čuhnovs
Talsu NSS
1
69
Emīls Markuss Silmanis
Talsu NSS
1
70
Endijs Pētersons
Jūrmalas FS
1
71
Everts Rozentāls
FS Metta
1
72
Ēriks Eduards Kalniņš
Jūrmalas FS
1
73
Gustavs Zīverts
Babītes SK
1
74
Gvido Barans
Liepājas FS-2
1
75
Iļja Loladze
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
76
Ivans Smirnovs
FS Metta
1
77
Jānis Nogobods
New Project/JFK Daugava
1
78
Kārlis Patriks Lībietis
FS Metta
1
79
Kristaps Kristers Lakševics
FS Metta
1
80
Marko Simsons
FS Metta
1
81
Markuss Oto Krauklis
FS Metta
1
82
Mārtiņš Cālītis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
83
Pasjuks Arturs
FK Dinamo Rīga
1
84
Pāvels Oficerovs
FK Dinamo Rīga
1
85
Regnārs Vilaitis
Brocēnu NBJSS/Saldus SS
1
86
Reinis Pīleģis
Babītes SK
1
87
Rodrigo Gaučis
Liepājas FS-2
1
88
Rolands Kūmiņš
Jūrmalas FS
1
89
Valentīns Cilinskis
New Project/JFK Daugava
1
90
Valters Čuhnovs
Talsu NSS
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Biļetes uz spēlēm