LBF JFK Daugava

Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020

  • 3pozīcija
  • 14punkti
  • 21:22vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Andris AbuhovsDzimšanas datums: 27.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Andrejs AndžānsDzimšanas datums: 23.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Matīss ApinisDzimšanas datums: 27.06.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rodions BurovsDzimšanas datums: 26.12.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Valentīns CilinskisDzimšanas datums: 16.07.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
2
1
Jeļisejs DavidovsDzimšanas datums: 30.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Sergejs ErtmansDzimšanas datums: 08.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Andrejs EsterkinsDzimšanas datums: 05.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Nikolass GalancevsDzimšanas datums: 22.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Arsēnijs GolubevsDzimšanas datums: 19.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Deniss GorbačovsDzimšanas datums: 31.01.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ernests KarpevičsDzimšanas datums: 30.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Edvards KondrašsDzimšanas datums: 30.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
3
-
-
Andrejs KopilovsDzimšanas datums: 29.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Aleksejs KorjakoDzimšanas datums: 25.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils LavrenovsDzimšanas datums: 01.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Vladislavs MezencevsDzimšanas datums: 01.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils MokejevsDzimšanas datums: 18.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
6
-
-
Ņikita ŅemiroDzimšanas datums: 06.10.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Sergejs NikolajevsDzimšanas datums: 16.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Artemijs OstrovskisDzimšanas datums: 30.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
1
-
Dāniels OžereļjevsDzimšanas datums: 04.05.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Iļja PavlovsDzimšanas datums: 14.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
2
-
Ruslans PimanovsDzimšanas datums: 30.04.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dmitrijs ProkopijsDzimšanas datums: 27.01.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aleksandrs SamoilovsDzimšanas datums: 01.03.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Aleksandrs SkurjatsDzimšanas datums: 08.01.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Kirils StepanovsDzimšanas datums: 26.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Daniils StruksDzimšanas datums: 21.10.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Sergejs VerižņikovsDzimšanas datums: 19.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Alekss VoskresenskisDzimšanas datums: 20.08.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

otrdiena

7
jūl
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 2. kārta
RTU stadions

sestdiena

18
jūl
13:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 3. kārta
RTU stadions

ceturtdiena

30
jūl
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 1. kārta
RTU stadions

trešdiena

5
aug
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 4. kārta
Audas stadions

pirmdiena

24
aug
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 5. kārta
"Skonto" halle

trešdiena

9
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 7. kārta
"Skonto" halle

otrdiena

15
sep
18:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 8. kārta
Jaunmārupes stadions

trešdiena

23
sep
16:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 10. kārta
Mežaparks SV

otrdiena

29
sep
16:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 6. kārta
RTU stadions

svētdiena

4
okt
10:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 9. kārta
RTU stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
10
0
0
46
10
+36
30
2
10
5
2
3
21
17
+4
17
3
10
4
2
4
21
22
-1
14
4
10
3
2
5
20
35
-15
11
5
10
2
2
6
12
25
-13
8
6
10
1
2
7
18
29
-11
5
1
Roberts Kudrjašovs
Riga FC
16
2
Markuss Ivulāns
Mārupes SC
14
3
Emīls Kostikovs
FK Auda/FC Real Pro
10
4
Rinalds Sola
Riga FC
9
5
Emīls Vītiņš
FK Auda/FC Real Pro
7
6
Maksims Ivanovs
Riga FC
7
7
Daniils Mokejevs
LBF JFK Daugava
6
8
Hugo Kincs
JDFS Alberts
5
9
Artis Beikuns
JDFS Alberts
4
10
Svens Alksnis
Riga FC
4
11
Edvards Kondrašs
LBF JFK Daugava
3
12
Iļja Gusevs
Riga FC
3
13
Ruslans Višņakovs
Riga FC
3
14
Sergejs Kudrjavcevs
Riga FC
3
15
Valentīns Cilinskis
LBF JFK Daugava
3
16
Alekss Prohorovs
JDFS Alberts
2
17
Aram Baghdasaryan
Riga FC
2
18
Artemijs Ostrovskis
LBF JFK Daugava
2
19
Artjoms Deņisovs
Riga FC
2
20
Dāgs Rikters
JDFS Alberts
2
21
Gļebs Rimdjonoks
Riga FC
2
22
Iļja Ekss
Riga FC
2
23
Iļja Pavlovs
LBF JFK Daugava
2
24
Martins Bodrovs
Riga FC
2
25
Verners Gudermanis
Mārupes SC
2
26
Andrejs Kopilovs
LBF JFK Daugava
1
27
Andrejs Toropins
Riga FC
1
28
Andris Abuhovs
LBF JFK Daugava
1
29
Armands Ģēģeris
FK Auda/FC Real Pro
1
30
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes SC
1
31
Daniils Gornovs
Riga FC
1
32
Daniils Miheikins
Riga FC
1
33
Dāvis Kalniņš
Riga FC
1
34
Eduards Siliņš
JDFS Alberts
1
35
Ernests Strubergs
JDFS Alberts
1
36
Gustavs Emīls Štrauss
FK Auda/FC Real Pro
1
37
Jeļisejs Davidovs
LBF JFK Daugava
1
38
Kārlis Zanders
JDFS Alberts
1
39
Kristers Šmits
JDFS Alberts
1
40
Kristers Vancāns
FK Auda/FC Real Pro
1
41
Kristofers Auziņš
Mārupes SC
1
42
Luka Bērziņš
Riga FC
1
43
Mārtiņš Kļavis
FK Auda/FC Real Pro
1
44
Patriks Skorovs
Riga FC
1
45
Pjotrs Majorovs
Riga FC
1
46
Raivo Štāls
JDFS Alberts
1
47
Reinis Arnavs
Mārupes SC
1
48
Ričards Bērziņš
Riga FC
1
49
Valters Čerņavskis
Mārupes SC
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV