FK Auda/FC Real Pro

Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020

  • 2pozīcija
  • 17punkti
  • 21:17vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Dāniels Āboliņš-AuzulejaDzimšanas datums: 16.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
3
-
Henrijs AšmanisDzimšanas datums: 27.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Dilans BirkānsDzimšanas datums: 13.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Niklāvs DakšaDzimšanas datums: 18.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivo FreibergsDzimšanas datums: 28.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armands ĢēģerisDzimšanas datums: 12.03.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Emīls KostikovsDzimšanas datums: 18.11.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
10
-
-
Gustavs LejaskrauklisDzimšanas datums: 02.02.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Deins MaskaļonoksDzimšanas datums: 12.11.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Tomas MatvejsDzimšanas datums: 25.08.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Marks MednisDzimšanas datums: 01.09.2008.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Erlends PurmalisDzimšanas datums: 28.07.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs Emīls ŠtraussDzimšanas datums: 16.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
1
-
Kristers VancānsDzimšanas datums: 19.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Emīls VītiņšDzimšanas datums: 02.05.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
7
-
-
Edžus VītolsDzimšanas datums: 21.06.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Raivo ZaicevsDzimšanas datums: 11.10.2007.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-

trešdiena

22
jūl
10:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 2. kārta
Jaunmārupes stadions

piektdiena

24
jūl
11:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 1. kārta
Audas stadions

trešdiena

5
aug
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 4. kārta
Audas stadions

sestdiena

15
aug
10:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 6. kārta
Mežaparks SV

pirmdiena

17
aug
12:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 5. kārta
Rīgas 49. vidusskolas stadions

trešdiena

9
sep
14:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 7. kārta
Audas stadions

sestdiena

12
sep
15:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 3. kārta
Audas stadions

trešdiena

30
sep
15:30
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 8. kārta
"Skonto" halle

svētdiena

4
okt
10:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 9. kārta
RTU stadions

ceturtdiena

8
okt
12:00
2020
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības grupa U-14 D apakšgrupa 2020, 10. kārta
Baldones vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
10
0
0
46
10
+36
30
2
10
5
2
3
21
17
+4
17
3
10
4
2
4
21
22
-1
14
4
10
3
2
5
20
35
-15
11
5
10
2
2
6
12
25
-13
8
6
10
1
2
7
18
29
-11
5
1
Roberts Kudrjašovs
Riga FC
16
2
Markuss Ivulāns
Mārupes SC
14
3
Emīls Kostikovs
FK Auda/FC Real Pro
10
4
Rinalds Sola
Riga FC
9
5
Emīls Vītiņš
FK Auda/FC Real Pro
7
6
Maksims Ivanovs
Riga FC
7
7
Daniils Mokejevs
LBF JFK Daugava
6
8
Hugo Kincs
JDFS Alberts
5
9
Artis Beikuns
JDFS Alberts
4
10
Svens Alksnis
Riga FC
4
11
Edvards Kondrašs
LBF JFK Daugava
3
12
Iļja Gusevs
Riga FC
3
13
Ruslans Višņakovs
Riga FC
3
14
Sergejs Kudrjavcevs
Riga FC
3
15
Valentīns Cilinskis
LBF JFK Daugava
3
16
Alekss Prohorovs
JDFS Alberts
2
17
Aram Baghdasaryan
Riga FC
2
18
Artemijs Ostrovskis
LBF JFK Daugava
2
19
Artjoms Deņisovs
Riga FC
2
20
Dāgs Rikters
JDFS Alberts
2
21
Gļebs Rimdjonoks
Riga FC
2
22
Iļja Ekss
Riga FC
2
23
Iļja Pavlovs
LBF JFK Daugava
2
24
Martins Bodrovs
Riga FC
2
25
Verners Gudermanis
Mārupes SC
2
26
Andrejs Kopilovs
LBF JFK Daugava
1
27
Andrejs Toropins
Riga FC
1
28
Andris Abuhovs
LBF JFK Daugava
1
29
Armands Ģēģeris
FK Auda/FC Real Pro
1
30
Artjoms Seļiverstovs
Mārupes SC
1
31
Daniils Gornovs
Riga FC
1
32
Daniils Miheikins
Riga FC
1
33
Dāvis Kalniņš
Riga FC
1
34
Eduards Siliņš
JDFS Alberts
1
35
Ernests Strubergs
JDFS Alberts
1
36
Gustavs Emīls Štrauss
FK Auda/FC Real Pro
1
37
Jeļisejs Davidovs
LBF JFK Daugava
1
38
Kārlis Zanders
JDFS Alberts
1
39
Kristers Šmits
JDFS Alberts
1
40
Kristers Vancāns
FK Auda/FC Real Pro
1
41
Kristofers Auziņš
Mārupes SC
1
42
Luka Bērziņš
Riga FC
1
43
Mārtiņš Kļavis
FK Auda/FC Real Pro
1
44
Patriks Skorovs
Riga FC
1
45
Pjotrs Majorovs
Riga FC
1
46
Raivo Štāls
JDFS Alberts
1
47
Reinis Arnavs
Mārupes SC
1
48
Ričards Bērziņš
Riga FC
1
49
Valters Čerņavskis
Mārupes SC
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Baltijas kauss biļetes