Jūrmalas FS

Parspeles par ieklušanu 2024.g. U-15 Elites grupa.

  • 4pozīcija
  • 10punkti
  • 11:16vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Spēlētāji
Aleksandrs ArsentjevsDzimšanas datums: 22.12.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ņikita ČamānsDzimšanas datums: 19.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Ernests DābolsDzimšanas datums: 26.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Toms ErnstonsDzimšanas datums: 19.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aivis FreimanisDzimšanas datums: 29.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Andžejs FreimanisDzimšanas datums: 29.04.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
1
-
-
Arturs KašinsDzimšanas datums: 23.01.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Yehor KulykDzimšanas datums: 24.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Ukraina
-
-
-
-
-
Māris LočsDzimšanas datums: 16.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-
Emīls LukssDzimšanas datums: 19.01.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Armands LukstiņšDzimšanas datums: 17.09.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs RamanisDzimšanas datums: 20.05.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
2
-
-
Aleksandrs RjabovsDzimšanas datums: 08.07.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Maksims RjazanskisDzimšanas datums: 29.06.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
2
-
Aleksandrs SiņeļņikovsDzimšanas datums: 26.03.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Rodrigo StromidloDzimšanas datums: 26.02.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Mārtiņš Edgars TauvensDzimšanas datums: 09.11.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Gustavs VaivodsDzimšanas datums: 12.10.2009.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
1
-

sestdiena

26
aug
14:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g. U-15 Elites grupa., 1. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

3
sep
12:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g. U-15 Elites grupa., 2. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

svētdiena

10
sep
14:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g. U-15 Elites grupa., 3. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

trešdiena

27
sep
18:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g. U-15 Elites grupa., 5. kārta
RTU stadions

svētdiena

1
okt
14:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g. U-15 Elites grupa., 6. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

svētdiena

8
okt
11:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g. U-15 Elites grupa., 7. kārta
Olaines pilsētas stadions

otrdiena

24
okt
13:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g. U-15 Elites grupa., 8. kārta
Kauguru vidusskolas stadions

sestdiena

28
okt
11:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g. U-15 Elites grupa., 9. kārta
LNK Sporta Parks (mākslīgais)

trešdiena

1
nov
15:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g. U-15 Elites grupa., 4. kārta
Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka"

svētdiena

5
nov
13:00
2023
Parspeles par ieklušanu 2024.g. U-15 Elites grupa., 10. kārta
Kauguru vidusskolas stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
10
8
1
1
20
6
+14
25
2
10
6
1
3
16
12
+4
19
3
10
5
2
3
14
10
+4
17
4
10
2
4
4
11
16
-5
10
5
10
2
2
6
9
17
-8
8
6
10
1
2
7
11
20
-9
5
1
Mārtiņš Mikus Rozītis
Jūrmalas FS
7
2
Ņikita Solomonovs
FS Ventspils
7
3
Hugo Beķeris
Valmiera FC/VSS
5
4
Edvards Eida
RFS Academy
4
5
Kirills Sapega
RFS Academy
4
6
Kirills Stasjonoks
AFA Olaine
4
7
Rodrigo Ģēģermanis
SK Super Nova
4
8
Georgijs Bombāns
SK Super Nova
3
9
Jānis Rumba
AFA Olaine
3
10
Adrians Vocišs
RFS Academy
2
11
Aleksandrs Mališevs
SK Super Nova
2
12
Daniels Zeps
SK Super Nova
2
13
Daniils Rapša
SK Super Nova
2
14
Dominiks Dāvis Druviņš
AFA Olaine
2
15
Gustavs Ramanis
Jūrmalas FS
2
16
Kristiāns Āboltiņš
SK Super Nova
2
17
Miks Zaķis
FS Ventspils
2
18
Rodrigo Polītis
AFA Olaine
2
19
Adrians Baņņikovs
Valmiera FC/VSS
1
20
Alans Stepanovs
AFA Olaine
1
21
Aleksandrs Terentjevs
FS Ventspils
1
22
Andžejs Freimanis
Jūrmalas FS
1
23
Artūrs Sandijs Zauska
Valmiera FC/VSS
1
24
Arvīds Rudušs
SK Super Nova
1
25
Deivids Kļaviņš
RFS Academy
1
26
Iļja Kičigins
FS Ventspils
1
27
Ivans Galajevs
RFS Academy
1
28
Kārlis Viļums
SK Super Nova
1
29
Krišjānis Meņģelis
Valmiera FC/VSS
1
30
Maksims Goluboks
SK Super Nova
1
31
Marks Šveds
Jūrmalas FS
1
32
Nikolajs Kurnosovs
AFA Olaine
1
33
Reinars Šteimaks
Valmiera FC/VSS
1
34
Rūdolfs Ozols
RFS Academy
1
35
Stefans Meļņiks
SK Super Nova
1
36
Stefans Prudņikovs
RFS Academy
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV