JFK Ventspils

Optibet Nākotnes līga 2023

  • 9pozīcija
  • 30punkti
  • 24:29vārtu attiecība
  • Sastāvs
  • Oficiālās personas
  • Spēles
  • Tabula
  • Vārtu guvēji
Vārtsargi
Alekss PetrovsDzimšanas datums: 07.06.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
18
1333
-
7
-
Aleksandrs VlasovsDzimšanas datums: 07.05.1986.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Aizsargi
Aleksandrs BaturinskisDzimšanas datums: 15.12.1991.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1218
-
6
1
Valters GrīslisDzimšanas datums: 12.03.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
21
775
-
2
-
Vladimirs MukinsDzimšanas datums: 28.01.1993.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
19
1028
2
5
-
Tomass ŽiborkinsDzimšanas datums: 17.01.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
21
1807
-
1
-
Pussargi
Niks JansonsDzimšanas datums: 22.04.2000.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
24
1002
2
2
-
Dāvis Daniels KaņepsDzimšanas datums: 11.08.2001.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
24
2067
-
4
-
Ņikita RozancevsDzimšanas datums: 10.07.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
22
1980
-
8
-
Uzbrucēji
Kristaps KančsDzimšanas datums: 16.03.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
24
1991
5
5
-
Kirils MarkovsDzimšanas datums: 17.01.2005.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
22
1449
3
5
-
Dīvs RīnsDzimšanas datums: 21.02.2002.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
-
-
-
-
-
Klāvs ViļumovsDzimšanas datums: 11.02.2004.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
20
1713
3
1
-
Spēlētāji
Markoss FeldmansDzimšanas datums: 27.09.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
17
1031
1
3
-
Artemijs Mihails LučinsDzimšanas datums: 16.03.2006.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
25
2058
1
1
-
Krists SvārupsDzimšanas datums: 14.10.1992.Spēlētāja statuss: Amatieris
Pilsonība: Latvija
3
93
-
-
-

Treneru korpuss

  • Igors Kičigins

    Galvenais treneris

    Dzimšanas datums: 23.11.1969.
  • Aleksejs Medvedevs

    Trenera asistents

    Dzimšanas datums: 24.06.1993.
  • Aleksandrs Vlasovs

    Vārtsargu treneris

    Dzimšanas datums: 07.05.1986.
  • Džamals Huseinovs

    Fizioterapeits

    Dzimšanas datums: 14.12.1955.

sestdiena

8
apr
13:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 1. kārta
"OC Rēzekne” mākslīgais laukums

sestdiena

15
apr
15:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 2. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

sestdiena

22
apr
15:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 3. kārta
Mežaparks SV

sestdiena

29
apr
17:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 4. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

piektdiena

5
mai
13:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 5. kārta
Stadions "Daugava", rezerves laukums

sestdiena

13
mai
17:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 6. kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions

svētdiena

21
mai
13:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 7. kārta
Valmieras Olimpiskā centra stadions

svētdiena

28
mai
19:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 8. kārta
O/C "Ventspils" stadions

sestdiena

3
jūn
17:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 9. kārta
LNK Sporta Parks

sestdiena

1
jūl
17:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 10. kārta
O/C "Ventspils" stadions

sestdiena

8
jūl
16:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 11. kārta
Upesciema stadions

sestdiena

22
jūl
19:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 12. kārta
O/C "Ventspils" stadions

svētdiena

30
jūl
19:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 13. kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums

svētdiena

6
aug
18:00
2023
Optibet Nākotnes līga 2023, 14. kārta
O/C "Ventspils" stadions
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
26
21
3
2
71
17
+54
66
2
26
20
4
2
85
15
+70
64
3
26
19
2
5
58
21
+37
59
4
26
13
8
5
60
36
+24
47
5
26
12
4
10
40
28
+12
40
6
26
11
4
11
58
42
+16
37
7
26
11
2
13
41
66
-25
35
8
26
10
3
13
41
54
-13
33
9
26
8
6
12
24
29
-5
30
10
26
7
7
12
30
40
-10
28
11
26
5
8
13
36
61
-25
23
12
26
6
4
16
31
67
-36
22
13
26
5
3
18
27
66
-39
18
14
26
3
4
19
18
78
-60
13
1
Maksym Parkhomenko
Riga FC-2
18
2
Alekss Regža
FK Beitar
14
3
Aleksejs Petrovs
Riga FC-2
13
4
Devids Dobrecovs
Grobiņas SC/LFS
12
5
Marks Kurtišs
Grobiņas SC/LFS
12
6
Renē Baumanis
Leevon Saldus
12
7
Roberts Adītājs
JDFS Alberts
12
8
Emīls Evelons
JDFS Alberts
11
9
Markuss Ivulāns
Skanstes SK
11
10
Andris Krušatins
Grobiņas SC/LFS
9
11
Emīls Knapšis
Grobiņas SC/LFS
9
12
Markuss Kalniņš
FK Dinamo Rīga
9
13
Renards Ūdris
FK Tukums 2000/TSS-2
9
14
Dāvis Sedols
FC RFS-2
8
15
Gļebs Patika
Riga FC-2
8
16
Konstantīns Fjodorovs
AFA Olaine
8
17
Robins Stērninieks
Skanstes SK
8
18
Aleksej Golijanin
FC RFS-2
7
19
Dzmitry Kuzmin
FK Beitar
7
20
Edgars Brics
FK Dinamo Rīga
7
21
Efraims Valutadatils
FC RFS-2
7
22
Ralfs Pakulis
Skanstes SK
7
23
Artjoms Vissarionovs
Riga FC-2
6
24
Emīls Aizpurietis
Skanstes SK
6
25
Kārlis Patriks Lībietis
FK Smiltene/BJSS
6
26
Kristaps Maksimovs
JDFS Alberts
6
27
Rodrigo Gaučis
FK Tukums 2000/TSS-2
6
28
Ruslans Deružinskis
FC RFS-2
6
29
Saba Tatulashvili
Skanstes SK
6
30
Daniils Putrāns
Riga FC-2
5
31
Dāvis Indrāns
JDFS Alberts
5
32
Elvis Teremko
FK Smiltene/BJSS
5
33
Helvijs Joksts
FK Tukums 2000/TSS-2
5
34
Ingars Pūlis
Valmiera FC-2 / VSS
5
35
Yevhen Stadnik
Riga FC-2
5
36
Jānis Krautmanis
Grobiņas SC/LFS
5
37
Jegors Kiuškins
FC RFS-2
5
38
Klāvs Grosbergs
FK Smiltene/BJSS
5
39
Kristaps Kančs
JFK Ventspils
5
40
Maksym Oliinyk
Leevon Saldus
5
41
Marks Pačepko
AFA Olaine
5
42
Renārs Guliaks
JDFS Alberts
5
43
Rūdolfs Meļķis
Grobiņas SC/LFS
5
44
Rūdolfs Muižnieks
Leevon Saldus
5
45
Alans Kangars
Skanstes SK
4
46
Aleksandrs Kļimovs
FK Beitar
4
47
Armans Galajs
FK Tukums 2000/TSS-2
4
48
Daniils Hvoiņickis
FK Beitar
4
49
Dāvids Družiņins
Grobiņas SC/LFS
4
50
George Forbia Esendige
Leevon Saldus
4
51
Hugo Jesse
Skanstes SK
4
52
Juan Sebastian Penaloza Ragga
Valmiera FC-2 / VSS
4
53
Kārlis Rūja
AFA Olaine
4
54
Markus Prohorenkovs
FK Tukums 2000/TSS-2
4
55
Raens Tālbergs
FK Dinamo Rīga
4
56
Ronalds Gackis
Valmiera FC-2 / VSS
4
57
Taiwo Abdulrahman
Riga FC-2
4
58
Dmitrijs Zelenkovs
FC RFS-2
3
59
Edgars Jansons
FK Smiltene/BJSS
3
60
Iļja Atligins
FK Tukums 2000/TSS-2
3
61
Ivo Gaučis
Grobiņas SC/LFS
3
62
Kirils Iļjins
Riga FC-2
3
63
Kirils Markovs
JFK Ventspils
3
64
Klāvs Viļumovs
JFK Ventspils
3
65
Kristians Priedītis
JDFS Alberts
3
66
Maksims Semeško
Riga FC-2
3
67
Mārtiņš Remess
JDFS Alberts
3
68
Niks Edžus Bērziņš
AFA Olaine
3
69
Olabanjo Alexander Ogunji
Riga FC-2
3
70
Radions Timofejevs
Rēzekne
3
71
Raivis Ķiršs
FK Tukums 2000/TSS-2
3
72
Ričards Šauers
JDFS Alberts
3
73
Roberts Krūms
Skanstes SK
3
74
Alans Siņeļņikovs
FK Beitar
2
75
Alioune Ndoye
Valmiera FC-2 / VSS
2
76
Amal Mohammed A.M. Direya
Valmiera FC-2 / VSS
2
77
Andris Šteins
Leevon Saldus
2
78
Armans Muradjans
Grobiņas SC/LFS
2
79
Artis Brīvers
Rēzekne
2
80
Dainis Žukovs
Rēzekne
2
81
Dans Sirbu
Riga FC-2
2
82
Dmitrijs Telešs
FK Beitar
2
83
Dmytro Yefimenko
FK Dinamo Rīga
2
84
Edgars Pavļenko
AFA Olaine
2
85
Ivan Koshkosh
FK Tukums 2000/TSS-2
2
86
Yevhen Opanasenko
Valmiera FC-2 / VSS
2
87
Kaspars Rozgalis
FK Smiltene/BJSS
2
88
Kārlis Strautmanis
JDFS Alberts
2
89
Kārlis Tomass-Polis
FK Tukums 2000/TSS-2
2
90
Kristiāns Ilenāns
FC RFS-2
2
91
Kristofers Sticenko
JDFS Alberts
2
92
Lūkass Kristofers Gandzs
FK Dinamo Rīga
2
93
Maksims Mokrušins
FK Beitar
2
94
Marko Dabro
Riga FC-2
2
95
Matīss Spunde
FC RFS-2
2
96
Mikaze Nagasawa
FC RFS-2
2
97
Niks Jansons
JFK Ventspils
2
98
Oskars Stupelis
FK Smiltene/BJSS
2
99
Pjotrs Pavlovskis
FK Beitar
2
100
Ralfs Baško
Rēzekne
2
101
Ralfs Denijs Džeriņš
Grobiņas SC/LFS
2
102
Rauls Rodrigo Borisovs
Grobiņas SC/LFS
2
103
Renards Krišjānis
JDFS Alberts
2
104
Rinalds Sadovņikovs
Leevon Saldus
2
105
Rostislavs Jačenkovs
FC RFS-2
2
106
Ruan Ribeiro Rodrigues
Valmiera FC-2 / VSS
2
107
Tomass Zants
Skanstes SK
2
108
Tomašs Mickēvičs
Riga FC-2
2
109
Vladimirs Mukins
JFK Ventspils
2
110
Adel Ghanem
Valmiera FC-2 / VSS
1
111
Adewale Oladoye
FC RFS-2
1
112
Ayomide Daniel Kikiowo
Leevon Saldus
1
113
Aleksandrs Butovskis
FK Tukums 2000/TSS-2
1
114
Aleksandrs Solovjovs
FK Beitar
1
115
Alekss Andersons
Grobiņas SC/LFS
1
116
Andrejs Kiriļins
FK Dinamo Rīga
1
117
Andrejs Sokolovs
Rēzekne
1
118
Antons Petrovs
Rēzekne
1
119
Antons Tumanovs
Grobiņas SC/LFS
1
120
Artemijs Mihails Lučins
JFK Ventspils
1
121
Artjoms Juhņevičs
FC RFS-2
1
122
Artjoms Miļantejs
FK Dinamo Rīga
1
123
Arturs Krancmanis
FK Tukums 2000/TSS-2
1
124
Artūrs Bērziņš
FK Smiltene/BJSS
1
125
Artūrs Bondars
Rēzekne
1
126
Artūrs Gorodnickis
Riga FC-2
1
127
Badri Lolua
FK Dinamo Rīga
1
128
Daniels Dans Pētersons
JFK Ventspils
1
129
Daniels Fedorovičs
FK Dinamo Rīga
1
130
Dāniels Ričards Geidāns
FC RFS-2
1
131
Dāvis Bormanis
FK Tukums 2000/TSS-2
1
132
Dāvis Krieviņš
FK Smiltene/BJSS
1
133
Edgars Ježkovs
Rēzekne
1
134
Edgars Lācis
FK Smiltene/BJSS
1
135
Edgars Sajenko
AFA Olaine
1
136
Eduards Anševics
FK Tukums 2000/TSS-2
1
137
Elmārs Ģēģers
AFA Olaine
1
138
Emīls Aivars
AFA Olaine
1
139
Fraj Kairmani
Valmiera FC-2 / VSS
1
140
Gabriel Adaiza Jacob
FK Dinamo Rīga
1
141
Georgijs Sačkovs
FK Dinamo Rīga
1
142
Germans Saveļjevs
FK Dinamo Rīga
1
143
Gļebs Cvetkovs
Riga FC-2
1
144
Gļebs Žaleiko
FC RFS-2
1
145
Harijs Vīksna
JDFS Alberts
1
146
Hideyasu Tanaka
Valmiera FC-2 / VSS
1
147
Iļja Korotkovs
Riga FC-2
1
148
Iļja Morozs
FC RFS-2
1
149
Ioanns Fjodorovs
FK Smiltene/BJSS
1
150
Ivans Smirnovs
Skanstes SK
1
151
Jānis Rīders
FK Smiltene/BJSS
1
152
Kārlis Pirktiņš
JDFS Alberts
1
153
Kirils Kirsanovs
Rēzekne
1
154
Kristaps Kārlis Krieviņš
Riga FC-2
1
155
Kristaps Strupišs
Skanstes SK
1
156
Kristers Oto Augusts
JDFS Alberts
1
157
Kristers Volkovs
Valmiera FC-2 / VSS
1
158
Kristians Salna
AFA Olaine
1
159
Kristofers Davids Kravčenko
Leevon Saldus
1
160
Kristofers Ovsjaņņikovs
FK Smiltene/BJSS
1
161
Krišs Rožuleja
Leevon Saldus
1
162
Lucas Rangel Nunes Goncalves
Riga FC-2
1
163
Luis Enrrique Iberico Robalino
Riga FC-2
1
164
Luka Kadikovs
AFA Olaine
1
165
Madis Oskars Miķelsons
FK Smiltene/BJSS
1
166
Maksims Babjuks
Grobiņas SC/LFS
1
167
Maksims Puzikovs
FK Dinamo Rīga
1
168
Maksims Vasiļjevs
FK Beitar
1
169
Mariss Bite
JFK Ventspils
1
170
Markoss Feldmans
JFK Ventspils
1
171
Mārtiņš Cālītis
Leevon Saldus
1
172
Miks Grasmanis Laše
Grobiņas SC/LFS
1
173
Milans Brahmanis
JDFS Alberts
1
174
Ngonda Muzinga Glody
Riga FC-2
1
175
Nichita Holodov
FK Tukums 2000/TSS-2
1
176
Ņikita Cepeļevs
Valmiera FC-2 / VSS
1
177
Oskars Deaks
Leevon Saldus
1
178
Patriks Pozņaks
Rēzekne
1
179
Rafaels Lūsis
Leevon Saldus
1
180
Rainers Pētersons
Skanstes SK
1
181
Ralfs Burkāns
Leevon Saldus
1
182
Ralfs Kragliks
Valmiera FC-2 / VSS
1
183
Ralfs Lorencs
FK Tukums 2000/TSS-2
1
184
Renats Bulajevs
FC RFS-2
1
185
Ričards Kauliņš
AFA Olaine
1
186
Rihards Ozoliņš
JDFS Alberts
1
187
Rolands Bočs
AFA Olaine
1
188
Romāns Tepo
FK Beitar
1
189
Ronalds Leja
FK Tukums 2000/TSS-2
1
190
Sergejs Motiļs
FC RFS-2
1
191
Tiago Goncalves Barbosa
Valmiera FC-2 / VSS
1
192
Tymofii Marusii
Leevon Saldus
1
193
Tomass Meri
JDFS Alberts
1
194
Vadims Avdejevs
FK Beitar
1
195
Valters Gaismiņš
FK Smiltene/BJSS
1
196
Valters Liepājnieks
JFK Ventspils
1
197
Viestards Gustavs Hibšmanis
Skanstes SK
1
198
Zakars Tatevosjans
FC RFS-2
1
199
Žans Borisenoks
AFA Olaine
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Futbols.TV