Jēkabpils
Attistibas Austrumu grupa U-14 2024
- 6pozīcija
- 8punkti
- 26:38vārtu attiecība
- Sastāvs
- Spēles
- Tabula
- Vārtu guvēji
Spēlētāji
Toms BrovackisDzimšanas datums: 22.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts Kārlis BuķisDzimšanas datums: 30.07.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Mariuss CapsDzimšanas datums: 18.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Fēlikss DušenkovsDzimšanas datums: 22.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Vēvers EmīlsDzimšanas datums: 20.06.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Timurs HaļiullinsDzimšanas datums: 22.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Vitalijs IvanovsDzimšanas datums: 12.12.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss KalniņšDzimšanas datums: 02.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dominiks KippariDzimšanas datums: 11.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
2
-
-
Kirils KrasuļenkoDzimšanas datums: 21.06.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
8
-
-
Toms LazdānsDzimšanas datums: 14.05.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Makenzijs Otto OzoliņšDzimšanas datums: 21.07.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rodrigo PočkenieksDzimšanas datums: 15.04.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Markuss PuriņšDzimšanas datums: 18.05.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
6
-
-
Markuss RutkovskisDzimšanas datums: 22.10.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Dins SekretovsDzimšanas datums: 13.12.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Ričards SpūlisDzimšanas datums: 29.09.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Aleksandrs UrtānsDzimšanas datums: 27.10.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Roberts VecmuktānsDzimšanas datums: 25.01.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Daniels Ričards VitenbergsDzimšanas datums: 24.04.2011.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
-
-
-
Rihards VoitksDzimšanas datums: 02.11.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
6
-
-
Aivars ZariņšDzimšanas datums: 15.09.2010.Spēlētāja statuss: Amatieris
-
-
4
-
-
otrdiena
27
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 17. kārta
Gulbenes pilsētas stadions
-
ceturtdiena
29
aug
17:00
2024
Latvijas Jaunatnes čempionats futbola Attistibas Austrumu grupa U-14 2024, 18. kārta
Jēkabpils Valsts ģimnāzijas stadions
-
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
Tomass Bergs
FK/SS Krāslava
33
2
Ričards Ivanovs
Balvu sporta skola
13
3
Raitis Valters
Preiļu novada BJSS
11
4
Edgars Pinka
FK/SS Krāslava
10
5
Mareks Dronga
Preiļu novada BJSS
10
6
Raivo Berkolds
Gulbenes novada BJSS
9
7
Kirils Krasuļenko
Jēkabpils
8
8
Roberts Petrovskis
Līvānu BJSS
8
9
Kārlis Putnis
Gulbenes novada BJSS
7
10
Markuss Lazda
Madonas BJSS
7
11
Markuss Puriņš
Jēkabpils
6
12
Rihards Voitks
Jēkabpils
6
13
Toms Mālnieks
Preiļu novada BJSS
6
14
Adrians Brics
Gulbenes novada BJSS
5
15
Deniss Lavručenoks
Līvānu BJSS
5
16
Dmitrijs Guboglu
FK/SS Krāslava
5
17
Gļebs Tarasovs
FK/SS Krāslava
5
18
Kristers Kalinovs
Līvānu BJSS
5
19
Vladislavs Maskaļonoks
FK/SS Krāslava
5
20
Aivars Zariņš
Jēkabpils
4
21
Bogdāns Murāns
FK/SS Krāslava
4
22
Leo Šaicāns
Balvu sporta skola
4
23
Linards Losāns
Ludzas NSS
4
24
Vitālijs Djubko
Ludzas NSS
4
25
Artis Kadancevs
Gulbenes novada BJSS
3
26
Bruno Bekešs
Preiļu novada BJSS
3
27
Deniss Kudrjašovs
Gulbenes novada BJSS
3
28
Gustavs Broks
Madonas BJSS
3
29
Jānis Gustavs Kulešs
Balvu sporta skola
3
30
Juliāns Zīmelis
Preiļu novada BJSS
3
31
Maksims Nils Sebežs
Sēlijas SS
3
32
Martins Biezais
Gulbenes novada BJSS
3
33
Raivo Poikāns
Ludzas NSS
3
34
Valters Binovskis
Ludzas NSS
3
35
Daniels Repša
Preiļu novada BJSS
2
36
Dmitrijs Marcinkevičs
FK/SS Krāslava
2
37
Dominiks Kippari
Jēkabpils
2
38
Edijs Savruckis
Gulbenes novada BJSS
2
39
Kristers Bizāns-Vadeiša
Preiļu novada BJSS
2
40
Martins Stikuts
FK/SS Krāslava
2
41
Ralfs Uzārs
Madonas BJSS
2
42
Renārs Toms Krustiņš
Sēlijas SS
2
43
Rūdolfs Mālnieks
Madonas BJSS
2
44
Salmanis Viesturs
Balvu sporta skola
2
45
Agris Altmanis
Līvānu BJSS
1
46
Andris Vasiļevskis
Ludzas NSS
1
47
Armands Ķerģis
Balvu sporta skola
1
48
Bruno Brics
Gulbenes novada BJSS
1
49
Dairis Slūka
Preiļu novada BJSS
1
50
Daniels Akmans
Preiļu novada BJSS
1
51
Darens Larionovs
Gulbenes novada BJSS
1
52
Dāvis Štekels
Balvu sporta skola
1
53
Emīls Amats
Madonas BJSS
1
54
Emīls Dzenis
Līvānu BJSS
1
55
Emīls Laurinovičs
Līvānu BJSS
1
56
Gustavs Jakulis
Gulbenes novada BJSS
1
57
Gustavs Plivda
Preiļu novada BJSS
1
58
Iļja Voropanovs
Madonas BJSS
1
59
Kristaps Kulaška
FK/SS Krāslava
1
60
Kristaps Ševčuks
Līvānu BJSS
1
61
Mairis Ančs
Balvu sporta skola
1
62
Maksims Nazarenkovs
Līvānu BJSS
1
63
Mārcis Priednieks
Madonas BJSS
1
64
Māris Kūlītis
Gulbenes novada BJSS
1
65
Ričards Rumpis
Sēlijas SS
1
66
Roberts Ozols
Gulbenes novada BJSS
1
67
Rodrigo Upenieks
Preiļu novada BJSS
1
68
Romans Zagrebajevs
Preiļu novada BJSS
1